Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Doporucte mi nakou sestavu

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Chtel bych poprosit nekoho kdo se zajima o dily do pc aby mi doporucil zakladni desku - procesor - Grafiku ..Ja kdyz si neco vyberu tak sem jenom nasranej na to.(A v obchode se nechci ptat aby mi nenacpaly veci kterych se nemuzou zbavit)

Nechci to prehanet- zakladni desku + CpU: od _ 8000 do 12 000
    Grafiku: od _ 5000 do 7000

Chtel bych se drzet u Amd, Grafika GF nebo ati (Mam PC na vsechno hlavne na hry Nepretaktovavam)

Moje sestava je: AMD sempron 3000+ 64bit (socket 754) zakladni deska nekej winfast NF3 250 graf GF 6800LE od asusu -Sem stim nespokojenej Raci to daruju brachovi k vanocum (Bratranek koupil za 20 000 komplet celej pocitac akorat mel svoji mys a klavesnici a ma to 3X rychlejsi nez ja a to semi nelibi musim ho trunfnout)

Predem dekuju za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Procesor

Grafika

Zakladni deska

Myslim ze na tohle nadavat nebudes .. i kdyz u tech saphire atin s etu dost nadavalo na 1900 pro diky nedoresenymu chlazeni myslim ze to bylo pouze u te dane verze 1950 xt by mela byt v poho .. co se tyce procu i kdyz jsem take zastance amd rekl bych ze na novy core zatim zadny nema . Blby je ze budes muset poridit asi i pameti novy za 1gb pocitej cca 2 - 3 tacy.. je tam sice trosku jina cena nez si pozadoval ale rekl bych ze ty komponenty jsou na tom dobre v porovnani cena vykon .. trosku horsi je to u toho procu sam ho chci a cekam ze pujde trosku dolu i kdyz tomu zatim nic nenasvedcuje

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Oni sou i levnejsi procesory i kdyz sem rek ze na tech 3 vecech nebudu setrit.
    http://www.czechcomputer.cz/cat_tree...5%5CCore+2+Duo

Jinak dik za tip premejslel sem zas o AMD Opteronu todle vypada lip i co otom pisou.

Registrace
    Jul 2006

Pro srovnani nemusis chodit zrovna daleko AMD vs. Intel - mainstream dvoujádra v akci I kdyz ten typ co jsem ti doporucoval tam neni ten na tom bude jeste trosku lip

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja by som to videl takto: Intel Core 2 Duo E6600
    doska: ASUS P5NSLI...
    grafika: MSI NX7900GTO

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od WolfX
    Ja by som to videl takto: Intel Core 2 Duo E6600
    doska: ASUS P5NSLI...
    grafika: MSI NX7900GTO
    dat dva tacy navic za desku ktera ma sice lip udelane chlazeni a sli ktery nepouzije mi prijde zbytecny

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-11-2011, 18:20
  2. Doporucte prosim notebook do 27tis
    Od valyhonda v sekci Notebooky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:22
  3. Doporucte prosim rychly router
    Od mac_cz v sekci Sítě
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 12:45