Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problém se zamrzáním DELL studio 1537

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Dobrý den, mám problém s úplně novým notebookem od DELL mám ho 8 dní. A naskytnul se mi takovýto problém: při napájení pouze z baterie dochází k tomu, že se notebook zasekne (úplně zamrzne) a musím ho vypnout podržením zapínacího/vypínacího talačítka. Zatím se mi to stalo cca 10 krát, řekl bych, že dělá poměrně náhodně v různých dobách zbývající baterie. Zatím se mi to vždy stalo i s tím, že jsem měl zapnutý progrogram skype.. . Nejprve sem si myslel, že je to jen chyba systému (win. Vista), ale zkoušel jsem jet i v Linuxu a tam se mi to stalo také. Čili asi nějaký softwarový problém to nebude, jedině snad ten skype, ale nedokážu si dát nějak dohromady, že by v obou systémech dělal sice stejný program, ale úplně jiná verze stejný problém.
    No a nejzajímavější je, že při napájení z el. sítě se mi počítač nezaseknul ani jednou, pouze když je napájen jen z baterie.
    Měl jste někdo podobný problém? Předem díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

No, pokud mas nbd zaruku, neni nic jednodussiho, nez zavolat do dellu a prijede se Ti na nej nekdo podivat

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

No jasné. Ale de mi o to, že se to bude asi taky dost špatně někomu ukazovat, když se kouse, kdy se tomu jen chce....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

U Dellu jsou velmi vstřícní a pokud jim specifikuješ problém, vyřeší ti ho na místě. Na místě ti provedou i výměnu desky, ale musíš jim doma poskytnout patřičné místo pro servis.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Doporučuji zavolat servis. V minulosti jsem podobný problém řešil s notebookem od firmy HP a dvakrát vyměnili základní desku.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Hmm, moje osobni zkusenosti s Dellackym servisem jsou vynikajici, pokud mas problem, na nic moc se neptaji a danou vec vymeni

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tak jsem tam volal už včera večer. Po prvním telefonu doporučovali flashnou Bios - to nepomohlo. Po druhém telefonu zkusit diagnostiku - ta taky nic neukázala. A tak jsem volal ještě dnes ráno a pošou technika. Taky říkal, ten borec na té technické podpře, že si vezme desku sebou - tak zítra uvidiím, jak to dopadne. Kždopádně zatím komunikace velmi příjemná.

Podobná témata

1. Nový Dell Studio 1555 - problém s instalací win7
    Od Luxik_oldd v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-04-2010, 18:03
  2. Náhrada za DELL STUDIO XPS 16
    Od driveX v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-10-2009, 19:31
  3. Dell Studio Xps 1340
    Od dannek v sekci Notebooky a netbooky