reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Problem s wifi pripojenim na net

Neregistrovaný (0)|11.2.2009 20:42
Jméno tazatele: Andrej

Znění dotazu:
Dobry den,

Mam probelm s wifi sietou. V panelaku chytam okolo 10 wifi sieti. Doteraz som sa vzdy mohol kludne pripojit a isiel mi internet. Pred nedavnom som bol u susedov ktori byvaju hned pod nami, kupili si wifi router, tak sme sa dohodli ze budem od nich tahat net. Router som im nastavoval ja. Ziadne hesla, blokacie, nic. ODvtedy do teraz mi net od nich v pohode isiel. Teraz ked sa na nich skusam pripojit, vobec sa to na nich nepripoji a snazi sa to pripojit na inu siet v okoli. Vacsinou to skonci pri napojeni na urcitu siet ale s oznamom : Obmedzene alebo ziadne pripojenie.

Neviete prosim vas, v com moze byt problem ?

Dakujem, Andrej Broncek

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Jiziii (796)|11.2.2009 21:39
tak skus zajít k sousedům jestli třeba nehli omilem s antenou nebo jestli ti netaly něco do výhledu signálu
Pabler (425)|11.2.2009 22:11
predpokladam ze to chytas na notebooku,... pozri si ci nieje daka ina siet nastavena ako prioritna (z tych co chytas, ...) a neprepne sa ti to na nu, ... najlepsie vsetky okrem tej susedovej vyhadzat z vypisu ulozenych sieti, najdes to v rozsirenych nastaveniach bezdrotovej siete, ... pripadne ak mas daku utilitu od vyrobcu ktora obchadza tu standardnu win ponuku tak to nastavit tam....