reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

propojení ADSL modemu s routrem

CKarl (2)|13.2.2009 00:29
Ahoj,
mám ADSL modem Siemens CL-010-I, chtěl bych za něj připojit router SMC WBR14-g a rozběhnout na něm WiFi, už jsem zkoušel všechny možnosti na které jsem přišle, ale nemůžu to rozchodit.
Vahazuje mi to hlášku "Duplicate Administrator. This device is managed by another user currently!!
Můžete mi někdo poradit co s tím?

Diky
Pabler (425)|13.2.2009 09:41
skus to vytiahnut zo zasuvky, pripoj a prihlas sa znova, ... toto sa deje ked sa na to prihlasuju 2 PC z roznymi MAC,... po reboote sa tieto zaznamy stratia a mozes sa prihlasit, ... vklude sa to da aplikovat na jeden PC,... najprv konfigurujes cez kabel, potom odpojis a skusis konfigurovat cez wifi a uz to hadze tento err, ... (wifi a lan karty maju ine mac...)
CKarl (2)|13.2.2009 18:48
Zdravím, tak jsem zkusil tvou radu. Hlašky o duplicitě jsem se zbavil, ale stále mám problém s konfigurací routeru aby mi to chodilo.
pavel_p (993)|13.2.2009 19:10
Zkus se víc snažit a líp popsat problém. Co vlastně nechodí (internet, wifi,...?), jak máš kde nastavené IP adresy, co máš nastavené jako DHCP server, jestli je modem v režimu routeru nebo transparent bridge, jestli máš modem propojenej s routerem přes WAN port a PC v jednom z LAN portů.
eraser (0)|16.2.2009 21:03
Bez presného popisu sa nikam táto téma nepohne, takže pokiaľ sem nedáš adekvátne informácie, tak je irelevantné akékoľvek radenie, pretože by to znamenalo "strieľanie do vzduchu".

Pozri sa na, resp. inšpiráciu hľadaj v článku https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=9234