Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Poradte s navigacemi

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

zdravim potrebuju poradit co se tyce navikgaci do auta. Jakou znacku mi doporucite? zajima me jak je to s aktualizaci map a jejich cenou. Co jsem videl tak mapy pro TomTom stoji cca 3k coz se mi zda fakt hodne.
    hodila by se mi nejaka navigace s cenoiu kolem 7k a aby ty mapy nebyly moc drahy nejlepe zdarma.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

No, najit mapy zdarma bude asi docela orisek, osobne mam zmineny TomTom a jsem s nim velmi spokojeny, aktualizace map snad kazdy den ... fakt doporucuju
    Ale jestli se Ti zda drahy, budes muset hledat jinde.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Minuly tyden jsem kupoval dynavix delta II. Jde o docela levnou navigaci s mapami cele evropy, bezi na win CE. neni nijak zazracna, ale navigovat umi normalne. Zkousel jsem pocitat trasu od nas do Cadizu (Jihozapad Spanelska) To je asi 3000km. Navigace to zvladla. Co se mi na ni nelibi je, ze software se casto kouse, kdyz klikam moc rychle. Napr kdyz dvakrat rychle kliknu na tlacitko zoom. Kdyz ale pockam az se prvni zoomnuti priblizi, tak je to ok. Na ceste do Berlina a zpatky navigovala v pohode. Pokud to srovnam z Garminem 920. Tak ma dynavix vice fukci, ale garmin je stabilnejsi. ten mi nikgy nespadl. Nevim ale jestli je to problem navigacniho software nebo win CE.
    Dobry web o navigacich je zde http://navigovat.mobilmania.cz/Default.asp?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    No, najit mapy zdarma bude asi docela orisek, osobne mam zmineny TomTom a jsem s nim velmi spokojeny, aktualizace map snad kazdy den ... fakt doporucuju
    Ale jestli se Ti zda drahy, budes muset hledat jinde.
    mam dobrou nabidku na TomTtoma Go 730, ale ackoliv jsem hledal jak je to s temi mapami tak stale tomu nerozumim muzes mi to PLS vysvetlit jak to funguje? Kdyz si koupim navigaci v obchod zapnu a muzu jet?
    Musis dokupovat mapy bo uz jsou tam nahrane (staci mi CR)? Jak casto se dela placena aktualizace?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

K hodne navigacim byva aspon zakladni mapovy balicek zdarma, ale to opravdu zalezi na konkretnim modelu / baleni

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

U kazde navigace kterou jsem videl jsou bud mapy stredni (vychodni) nebo cele evropy. Lisi se pouze cenou. A mapy jsou vetsinou nahrany na karte ktera je v navigaci zastrcena. Takze fakt staci jen zapnout a jet. Problem je v aktualizacich map. Nektere navigace maji v cene napr jednorocni aktualizace zdarma, jine ne.

Podobná témata

1. Poradte
    Od esetik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-04-2011, 10:52
  2. Paměťové karty: Poraďte s xD
    Od Adrb v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-05-2009, 20:35
  3. Poradte mi. HDD
    Od Lunny v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení