reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MO philips-zkusenost?ma nekdo?

Tommula (232)|14.2.2009 18:37
Zdravim,

nemate nekdo tady tento monitor a nejakou zkusenost s nim? premyslim ze vymenim svuj stavajici za tento..

na filmy hry apod.. sem tam grafika... chci to vymenit za svou lesklou 22" tak aby to nebyl za ty penize nejaky ultra vrak :)

jinak jeste koukam na SAMSUNG 2253LW

ten philips bych mel o 800,- levnej nez samsung... :notsure

Diky :)
snad se nekdo ozve ;)
Withman (1337)|14.2.2009 18:41
Z bláta do louže.

U toho stávajícího monitoru tě štve jen ten lesklý povrch.? Co je to za model.?
Tommula (232)|14.2.2009 19:00
[QUOTE=Withman;219436]Z bláta do louže.

U toho stávajícího monitoru tě štve jen ten lesklý povrch.? Co je to za model.?[/QUOTE]

to kdyz ti reknu tak padnes smichy :D

je to Eurocase 22" :D s DVI, je fakt ze bez jedineho vadneho pixelu ci subpixelu, rok slape jak po masle :)

jen je leskly, a jak to mam tady u okna docela me stve jak se to odrazi...

nebo zvazuju priplatit si a poridit neco takoveho ?!
Wlcek (379)|15.2.2009 00:38
A co treba takovy DELL UltraSharp 2408WFP. Je to 24" S-PVA a na aukru se daji sehnat v rozmezi od 5 do 7 tisic. Se zarukou je to sice tak trochu horsi. Co sem se vyptaval tak neposkytujou zadnou, nebo jen 7 dni na odzkouseni. I kdyz kdosi nabizel i dva mesice. Ale vzhledemk tomu, ze je to DELL, tak sance ze se pokazi nebude tak velka.

EDIT: K tomu samsungu, mel sem moznost si ho vyzkouset a musim rict ze je dobry po strance kvality obrazu, i designu. Mel sme ho sice jen chvilku (jen 10~15 minut), ale na prvni pohled sme byl velice spokojeny.

[SIZE="1"]EDIT II @ Richmond: My sme je meli ve skole, tam me naprosto uchvatili. Ted si kupuju jeden domu, tak doufam ze se mi s cenou nevysplha nad 6,5k. A zaruku k nemu dava 3 mesice, coz je myslim vic jak dostatecny.
Omlouvam se za OT, ale castecne je to taky k tematu.[/SIZE]
Richmond (8084)|15.2.2009 00:52
Ten Dell je rozhodne jasna volba, neodolal jsem a zkusil ho (ja dostal zaruku mesic na odskouseni, krabice orig zabalena, u dotycneho jsme ji rozbalili a monitor mi predvedl, zadny vadny subpixel). Monitor ma pro me vyhovujici stojan, vyborny design, na kresleni/cad nema skoro chybu. Na filmy ok, hry nevim nevim - docela pomalej ale za ty prachy (6.5k) urcite nic lepsiho neni...
Vlakno na SHW
www Dellu
Tommula (232)|15.2.2009 09:33
chjo... ne, u me pripada v uvahu bud ten samsung a nebo ten philips, ten philips s tou cenou za kolik bych ho mel si myslim ze bude stacit, nemuzu si dovolit narvat do toho vsechny penize, radeji bych aby mi po vymene stavajiciho monitoru za novy nejake zbyly, jinak bych se tak neupejpal... :(

jen me zajimalo zda ten philips nemel nekdo v rukach..