reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vypínání PC přes USB klávesnici

Azoopard (21)|14.2.2009 19:30
mám desku GIGABYTE GA-P35-DS4 Bios:v.F11 Revize:2.0 pod Windows XP a protože hodlám koupit tuhle klávesnici: Logitech G15 Keyboard CZ tak se chci zeptat jestli někdo nevíte, zda mi bude fungovat vypínání počítače (funkce sleep), někde jsem se dočetl že je to s touto klávesnicí problém.........má totiž připojení přes USB.
Moje nynější klávesnice je připojena do počítače přes PS2 a nevím jestli připojení nové klávesnice přes USB tuto funkci nebude rušit.
:confused:
Jinak počítač (pomocí klávesnice) takto vypínám a vyhovuje mi to a tak bych opravdu nerad lezl pod stůl a vypínal komp pomocí vypínače.
v BIOSu mám podporu USB zařízení ale nevím jestli je to ono.
zároveň se chci zeptat jestli mi u této desky bude fungovat i probouzení počítače, buď touto klávesnicí a nebo přes myš kterou také plánuji koupit novou a která bude připojena také přes USB (dosavadní myš mám PS2 a počítač zapínám dvojklikem).

doufám že jsem to napsal srozumitelně :notsure a tak děkuji za vaše solidní příspěvky.
robky (3195)|14.2.2009 19:45
Nevidím v tom žiadny problém. Sám používam usb klávesnicu aj myš a žiadne problémy s režimom spánku a s prebúdzaním som nezaznamenal.

Kdeže si sa to dočítal? Hoď sem link, dozvieme sa možno viac
grapherX (888)|14.2.2009 23:07
Skoro většina PC už používá klavesnice a myši v USB a nikde jsem jeste neviděl aby to dělalo problem s uspanim a probranim PC. Jinak je pravda ze ja treba probrat PC musim jedine vypinacem. Jelikož když dam PC uspat tak se mi hned jak se uspi tak se samo probere. Tak jsem vypnul zapnutí myší, klavesnici a přez lan. A už to funguje. I když klavesnice by možná mohla bát povolena. Ale tu mys bych tam zakazal. Jinak delalo mi to na Vistach a nyni na Windows Seven. Na XP to fungovalo uplne v poradku.