reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ztráta nastavení - Forceware 185.20 moded by Side, WinXP

trodas (1753)|14.2.2009 21:21
Na Windows XP SP1.0a, s 9400 GT kartou, Forceware 185.20 moded by Side - jsem vypnul pomocí Startup Control panelu většinu nepotřebných zmatků. Co se nVidia driverů týče, není opravdu nutné mít zapnuto nic více, než jen NvCplDaemon.

Vše jede v pořádku, až na to, že mi zmizela možnost jít do těch klasických nVidia nastavení - tam, kde se třeba mění zapnutí či vypnutí Doublescanu pro nižší tozlíška a podobně. To tlačítko kterým jsem se tam dostal tam proste nyní není:

Na Windows XP SP1.0a, s 9400 GT kartou, Forceware 185.20 moded by Side - jsem vypnul pomocí Startup Control panelu většinu nepotřebných zmatků. Co se nVidia driverů týče, není opravdu nutné mít zapnuto nic více, než jen NvCplDaemon.

Vše jede v pořádku, až na to, že mi zmizela možnost jít do těch klasických nVidia nastavení - tam, kde se třeba mění zapnutí či vypnutí Doublescanu pro nižší tozlíška a podobně. To tlačítko kterým jsem se tam dostal tam proste nyní není.

Je nějaká jednoduchá cesta, jak ho tam zpět vrátit či jak jen spustit ty soubory co mám, aby jsem to nastavení mohl upravit? Vždyť by mělo stačit jen spustit to, co je třeba... ne? A ano, hledám ta stará nastavení.

Neví někdo jak na to?
Liqid (410)|15.2.2009 07:53
zkus ji odebrat ve správci zarizeni a pak zas pridat

pokud nic nepomuze tak reinstall ovladacu rozhodne ano
trodas (1753)|15.2.2009 19:40
No tak tak drasticke veci delat tedy nehodlam, to uz to spis necham jak to je.
Me zajima, co spustit za fajly/sluzby, aby to menu naskocilo. Tot vse.

Mozna by stacilo mi poslat screenshot z Startup Control pannelu... Muj: