Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: binLadin_scifi05.jpg

Nováček Avatar uživatele Bin Ladin
    Registrace
    Jul 2006

dalsi wolpejpr... neni tolik scifi.. ale je vicemene stejne scifi jako ten minulej...
    3dmax render & PS (fotokrám)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: binLadin_scifi05.jpg 
Zobrazení: 516 
Velikost: 791.3 KB 
ID: 583  
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Tak tentokrát budu kritičtější .

Absolutně mi tam nesedí ten nápis (snad to neni textura!!!) a zdá se mi to nebo je kvalita polygonů tak špatná?

Pěkný render (spíš by to sedělo na nějaký "technology render" od Cebasu), vynikající shadery a světlo, ale modeling nič moč.

A co AA? Je to nějaký kostrbatý.

Chce to (pře)(do)dělat a je to pro mně číslo 1 . Sice nápad už jsem někde viděl, ale provedení světla a shaderů je moooc pěkný.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Tak tentokrát budu kritičtější .

Absolutně mi tam nesedí ten nápis (snad to neni textura!!!) a zdá se mi to nebo je kvalita polygonů tak špatná?

Pěkný render (spíš by to sedělo na nějaký "technology render" od Cebasu), vynikající shadery a světlo, ale modeling nič moč.

A co AA? Je to nějaký kostrbatý.

Chce to (pře)(do)dělat a je to pro mně číslo 1 . Sice nápad už jsem někde viděl, ale provedení světla a shaderů je moooc pěkný.
    ten nápis mi tam taky nějak nesedí, ale AA? mě to kostrbatý nepřipadá (v plný velikosti) jinak pěkná práce, ikdyž jak už sem tady několikrát psal, co je tmavý to je hezký(pro mě)

Nováček Avatar uživatele Bin Ladin
    Registrace
    Jul 2006

dik za kritiku,
    no ten napis sem dodelaval az v PS... ono trefit tu spravnou perspektivu neni tak snadny ... jinak ty polygony jsou ok.. neni jich tam malo... a antialiazing mi prijde umernej... ono i tak sem to renderoval pres 2hodiny
    no ono tam ani zadnej modeling neni jsou to jen ty zakladni hranoly (jestli si nekdy letmo videl 3Dmax tak je to asi jasny)
    Naposledy upraveno uživatelem Bin Ladin: 05-12-2006 v 18:00

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Pěkný, jen mi přijde, že to má zvláštně nanesený shader na hranách => to mě vedlo k názoru, že je to tam divně vymodelovaný. A v odlescíh to AA neni moc vidět . Ale líbí se, líbí....

Heh, jsem na tebe utratil svůj pětistý příspěvek .