Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: binLadin_scifi05.jpg

4.12.2006 06:28
Bin Ladindalsi wolpejpr... neni tolik scifi.. ale je vicemene stejne scifi jako ten minulej...
3dmax render & PS (fotokrám)
4.12.2006 06:42
P@piTak tentokrát budu kritičtější :D.

Absolutně mi tam nesedí ten nápis (snad to neni textura!!!) a zdá se mi to nebo je kvalita polygonů tak špatná?

Pěkný render (spíš by to sedělo na nějaký "technology render" od Cebasu), vynikající shadery a světlo, ale modeling nič moč.

A co AA? Je to nějaký kostrbatý.

Chce to (pře)(do)dělat a je to pro mně číslo 1 :thumb. Sice nápad už jsem někde viděl, ale provedení světla a shaderů je moooc pěkný.
5.12.2006 10:14
BlackFrog[QUOTE=P@pi]Tak tentokrát budu kritičtější :D.

Absolutně mi tam nesedí ten nápis (snad to neni textura!!!) a zdá se mi to nebo je kvalita polygonů tak špatná?

Pěkný render (spíš by to sedělo na nějaký "technology render" od Cebasu), vynikající shadery a světlo, ale modeling nič moč.

A co AA? Je to nějaký kostrbatý.

Chce to (pře)(do)dělat a je to pro mně číslo 1 :thumb. Sice nápad už jsem někde viděl, ale provedení světla a shaderů je moooc pěkný.[/QUOTE]
ten nápis mi tam taky nějak nesedí, ale AA? mě to kostrbatý nepřipadá (v plný velikosti) jinak pěkná práce, ikdyž jak už sem tady několikrát psal, co je tmavý to je hezký(pro mě)
5.12.2006 05:57
Bin Ladindik za kritiku,
no ten napis sem dodelaval az v PS... ono trefit tu spravnou perspektivu neni tak snadny :D... jinak ty polygony jsou ok.. neni jich tam malo... a antialiazing mi prijde umernej... ono i tak sem to renderoval pres 2hodiny
no ono tam ani zadnej modeling neni :D jsou to jen ty zakladni hranoly (jestli si nekdy letmo videl 3Dmax tak je to asi jasny)
5.12.2006 10:45
P@piPěkný, jen mi přijde, že to má zvláštně nanesený shader na hranách => to mě vedlo k názoru, že je to tam divně vymodelovaný. A v odlescíh to AA neni moc vidět :D. Ale líbí se, líbí....

Heh, jsem na tebe utratil svůj pětistý příspěvek ;).