Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 172 1231151101 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Trackmania Forever je free online závodní hra. Závodí se na rozmanitých tratích proti soupeřům prakticky z celého světa. Jednou z jejích hlavních výhod je relativní HW nenáročnost a hratelnost při zachování kvalitního vzhledu. Je možné si auto do jisté míry individualizovat (nástřik, samolepky...) a pro nadšence je tu i editor tratí, v němž se dá s trochou cviku dosáhnout pěkných výsledků.

Zakládám toto vlákno za účelem oživení aktivity na našem serveru SvetHardware.cz. Herní server Trackmanie Forever pod názvem "SvetHardvare.CZ" byl založen živatelem EditorPO, který se o něj ve vší laskavosti i nadále pilně stará. Máme i společenskou skupinu Trackmania piloti", kam se mohou zájemci zapojit. Můžeme se tu domlouvat, kdy se na serveru sejdeme a zajezdíme si "spolu proti sobě".

Jedním z hlavních účelů tohoto vlákna by měla být tvorba nových tratí a vše, co s ní souvisí. Hlavně diskuse nad rozpracovanými projekty a v rámci možností i poradenství, respektive výměna zkušeností a nápadů ze stavby tratí. Je vysoká pravděpodobnost, že se vámi vytvořená trať dostane na SHW server a zajezdíte si na ní s lidmi třeba z opačného konce světa.

Jakýkoli nápad nebo připomínka budou vítaným přínosem. Tratě sem uploadujte ve formě *.gbx
    TMNF stáhnete zde:http://www.trackmania.com/
    České stránky např.:http://trackmaniaforever.cz/

22.04.09 - zmenen nazev z "Trackmania Nations Forever" na "Trackmania Forever" - cool.user
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 08-11-2009 v 23:11
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Prisli mi od teba tie nove trate. Aby som pravdu povedal, tak prejst sa mi podarilo len Twister 001 a Domus 001. Twister 002 je fakt dost narocna a jednoducho do casoveho limitu by to stihol malokto. Takze Twister 002 zatial na server nedavam, lebo ludia sa potom rozculuju a odchadzaju zo servera. Nevadi? Viem ze si tratovy genius , ale urob aj nejake trate na jazdu idealnou stopou, kde sa jedna o stotiny sekundy a nie len o schopnost trat prejst

Registrace
    Jan 2008

IMHO ten Twister002 není tak náročný, ale je pravda, že já to těžko posoudím. Takže dám na tebe.
    Už aby se dalo uploadovat sem, aby ho mohli prubnout další lidi.

Registrace
    May 2006

Ten upload by bol fajn. Som zvedavy, ci sa to tu nejak rozbehne. michi prave skusa Domus :-) a paci sa mu.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Taky hlasuji pro jednodussi trate s kratsi dobou jizdy (pro me idealne do 30s). To mne nejvic motivuje. Muze tam byt i nejaky cut pro profiky, ale zaklad by mel byt jednoduse zvladnutelny pro vsechny.

Sam mam nejradeji cz server "all very short", kde se schází světová špička ve krátkých tratích (EXE, felou atd).

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ten upload by bol fajn. Som zvedavy, ci sa to tu nejak rozbehne. michi prave skusa Domus :-) a paci sa mu.
    Tak už jste se sčuchli?

BTW, ten Twister 002 jsi teda ještě nezkoušel dávat na server?
    Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Taky hlasuji pro jednodussi trate s kratsi dobou jizdy (pro me idealne do 30s). To mne nejvic motivuje. Muze tam byt i nejaky cut pro profiky, ale zaklad by mel byt jednoduse zvladnutelny pro vsechny.

Sam mam nejradeji cz server "all very short", kde se schází světová špička ve krátkých tratích (EXE, felou atd).
    Ty Twistry i Domus jsou právě takové ty kratší. Ale třísekundové (jako jsem už taky viděl) dělat nebudu.
    IMHO Up To The Top se líbí. Už jsem u ní zažil párkrát hlasování o opakování. A úspěšné! Holt ta trať, i když poměrně těžká, je výzva. Lidi se chtěj dostat až nahoru.....
    Pak jsou zase servery, kde je 30 lidí a tu cca 30s trať dojede jeden. Zbytek hledá kudy, nebo se to marně pokouší doskákat, přičemž největší zrada je těsně před koncem. Checkpointy jsou dělané zásadně tak, že se z nich nedá rozjet dostatečně na další skok a stejně musíš zpátky na start.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    BTW, ten Twister 002 jsi teda ještě nezkoušel dávat na server?
    Zatial nie, mam trochu obavy. Chcelo by to aby ju este niekto odskusal, mozno som len ja take nemehlo

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Zatial nie, mam trochu obavy. Chcelo by to aby ju este niekto odskusal, mozno som len ja take nemehlo
    IMHO při té krátkosti se to dá nacvičit. Nejtvrdší oříšek je najet dobře ten začátek. Zabloudit nemůžeš, jakmile uhneš, jseš out.
    Zkus to poslat miCHimu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Ja se priklanim pro delku trate alespon 40s, pokud je to mene, tak se jezdi o setinky a to degraduje. Taktez jsem proti modu Time Attack, Rounds jsou asi tak o 1000% zabavnejsi, protoze clovek jede opravdu jako zavod proti souperum, ne proti casu

Co se tyce tech Nadeo trati, opravim Te, neni to pravda. Je jediny server kategorie 70000-90000 na kterem jsou Nadeo trate a ANI JEDEN server kategorie 80000-100000. Jak je to na serverech nizsich kategorii, to netusim, v techto patrech se uz skoror rok nepohybuju

Pokud by bylo tento tyden nejake pojezdeni, tak dejte vedet, pokusim se dostavit

Registrace
    May 2006

Zkus to poslat miCHimu.
    Dal som Twister 002 na server a napisal som mu, nech ju otestuje
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 16-02-2009 v 19:41

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Ja se priklanim pro delku trate alespon 40s, pokud je to mene, tak se jezdi o setinky a to degraduje. Taktez jsem proti modu Time Attack, Rounds jsou asi tak o 1000% zabavnejsi, protoze clovek jede opravdu jako zavod proti souperum, ne proti casu

Co se tyce tech Nadeo trati, opravim Te, neni to pravda. Je jediny server kategorie 70000-90000 na kterem jsou Nadeo trate a ANI JEDEN server kategorie 80000-100000. Jak je to na serverech nizsich kategorii, to netusim, v techto patrech se uz skoror rok nepohybuju

Pokud by bylo tento tyden nejake pojezdeni, tak dejte vedet, pokusim se dostavit
    Určitě budu mít snahu dělat různě dlouhé tratě.
    Rounds jsou fajn a někdy taky zkouším takový server, ale když je tam moc lidí, tak pod nima ani tu trať nevidím....
    Je pravda, že jsem toho neviděl zdaleka tolik jako ty a chodím na ty servery, co mi nabídne volba Oblíbené. Některé mají Nadeo už v názvu a spousta dalších se prozradí po rozkliknutí při pohledu na seznam tratí. Ale zase určitě nabízejí v "Oblíbených" spíš ty "lidovější" servery.
    Doufám, že bude brzy fungovat upload, abys ty i ostatní mohl testovat.

EDIT: @ EditorPO - kiwick

Registrace
    May 2006

Dal som Twister 002 na server a napisal som miCHimu, nech ju otestuje

kiwick na fore neexistuje, aspon teda sa neda vyhladat a ani nie je v zozname
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 16-02-2009 v 19:46

Registrace
    Jan 2008

Teď tam jezdíme a už jsem psal, ať se tu staví.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Rounds jsou fajn a někdy taky zkouším takový server, ale když je tam moc lidí, tak pod nima ani tu trať nevidím....
    [SIZE=3][B]
    Klavesou "O" muzes vypnout okolni formulky abys videl ;-)

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    Klavesou "O" muzes vypnout okolni formulky abys videl ;-)
    To já vím, ale pak už zase vlastně jezdíš sám a Rounds ztrácí kouzlo...

BTW, čím se troubí? (já to věděl, ale zapomněl)

Strana 1 z 172 1231151101 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 23:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 18:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19