Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 105 z 172 PrvníPrvní ... 55595103104105106107115155 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,561 až 1,575 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Mám nápad. Vypadá to, že se map nakonec sejde docela dost, tak co kdybychom pro lepší rozhodování uspořádali turnaj na soutěžních mapách?
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Mám problém. Pracuji na té mapě, ale je to hrozná s*ačka Bude to vadit? Vypadá to hezky, ale jezdit to je nuda

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Mám problém. Pracuji na té mapě, ale je to hrozná s*ačka Bude to vadit? Vypadá to hezky, ale jezdit to je nuda
    To neřeš, to posoudí ostatní. Autor se na to vždycky kouká nekriticky nebo až příliš kriticky. Jako například já - mě všechny moje mapy připadaj naprosto úžasný.....

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Mám nápad. Vypadá to, že se map nakonec sejde docela dost, tak co kdybychom pro lepší rozhodování uspořádali turnaj na soutěžních mapách?
    To je fakt dobrej nápad. (Když to zas nebude něco, kde zas budu hledat půl hodiny cíl. )
    Jenom už předem hlásím, že jediný volný večer z celého nadcházejícího týdne mám jen ve řtvrtek.

Registrace
    Jan 2008

To by bylo až třeba za 14 dní, až budou mapy vyladěný.

Registrace
    Oct 2006

To by bylo až třeba za 14 dní, až budou mapy vyladěný.
    Ajo, tak to by bylo gut. Když se tak dívám na rozpis směn, tak co čeba v NE 20.10.´09 21:00?

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Ajo, tak to by bylo gut. Když se tak dívám na rozpis směn, tak co čeba v NE 20.10.´09 21:00?
    Ta devata hodina vecerni ma jednu zakladni nevyhodu (jak se ukazalo posledne) - kolem desate uz tam zase skoro nikdo neni.

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Ta devata hodina vecerni ma jednu zakladni nevyhodu (jak se ukazalo posledne) - kolem desate uz tam zase skoro nikdo neni.
    No tak v osm, at nežeru. Ale to na mě ještě budou viset prďata, tak neručím za styl jízdy.

Registrace
    Jan 2008

No tak v osm, at nežeru. Ale to na mě ještě budou viset prďata, tak neručím za styl jízdy.
    Schválně, jestli poznáme rozdíl....

Registrace
    Oct 2006

Schválně, jestli poznáme rozdíl....
    To bylo podlé a pod pás vražené, nechutné a moji formulku včetně pilota ponižující.

Pravda je, že nechápu, jak můžete s těma autíčkama jezdit rovně a netrefit žádnej mantinel. Myslel jsem, že je to klávesnicí a zkusil jsem už laser, BT i drát, ale na všech jezdím stejně mizerně. Že by v tom jistou roli hrály ruce?

Registrace
    Jan 2008

To bylo podlé a pod pás vražené, nechutné a moji formulku včetně pilota ponižující.

Pravda je, že nechápu, jak můžete s těma autíčkama jezdit rovně a netrefit žádnej mantinel. Myslel jsem, že je to klávesnicí a zkusil jsem už laser, BT i drát, ale na všech jezdím stejně mizerně. Že by v tom jistou roli hrály ruce?
    Ruce asi taky (to u těch nejlepších), ale jinak hlavně naježděné hodiny. Já se teď k tomu moc nedostal a začínal jsem zase mít problémy se vejít na trať. Bez tréninku to ve většině případů nejde.

Registrace
    Jan 2008

Připomínám, že dnes (a opilci zítra ) můžete uploadovat vaše soutěžní mapy. Do příští neděle (13.9.) o nich budeme diskutovat. Jde hlavně o to, aby se odladily případné cuty a jiné chyby. Dále se dohodneme na termínu turnaje soutěžních map (přihlédněte, prosím, k časovým možnostem páně fanynka -vizte výše ) a počítám, že od pondělí 14.9. by se tu objevilo vlákno s anketou, v níž bychom hlasovali o nejlepší mapu. Anketa bude tajná a výsledky uvolním až po skončení. Pokud by ten turnaj byl 20.9. (@fany: ne až v říjnu, viď ?), mohli bychom po něm udělat vyhlášení (když tam budou všichni soutěžící). Vítěz obdrží stříbrný tag (pokud bude chtít a pokud má TMUF) a triko s tématikou TMF a svým nickem.

Pokud k tomu něco máte, připomínkujte

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No, snad těch map nebude zase tolik. Protože kdyby každý z nás uploadnul jednu mapu, jak by ta anketa asi dopadla... Jedině, že by nešlo hlasovat pro tu svou

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Ruce asi taky (to u těch nejlepších), ale jinak hlavně naježděné hodiny. Já se teď k tomu moc nedostal a začínal jsem zase mít problémy se vejít na trať. Bez tréninku to ve většině případů nejde.
    Ja ani nemivam problem, ze bych boural do veci (kdyz uz, tak to je spis ze neco prehlidnu), ale zato v zatackach dost pribrzduju...a to je znat.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    No, snad těch map nebude zase tolik. Protože kdyby každý z nás uploadnul jednu mapu, jak by ta anketa asi dopadla... Jedině, že by nešlo hlasovat pro tu svou
    Tak rozhodnu já, kterej nesoutěžím . Zakazovat hlasování pro tu svou nikomu zakazovat nebudu (asi se to ani nedá), spoléhám na váš zdravý rozum.
    BTW, teď mě napadá, že když vyhraje vlastník TMNF, tak mu místo trika koupím TMUF, aby si ten tag mohl užít.

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19
    Od EditorPO v sekci Trackmania Forever