Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 125 z 172 PrvníPrvní ... 2575115123124125126127135 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,861 až 1,875 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

@CommanderZ

preci nenechas tančík reznout do vanoc v hangaru
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Nováček, nenováček... je jedno jak dlouho tu jsi a jak umíš jezdit, do turnajů a činností naší TM komunity může mluvit každý její člen. Jinak v neděli by mohl být turnaj, páč je v pondělí svátek, to znamená že studenti nejdou do školy, kancelářští povaleči mají určitě veget a ostatní si snad čas a chuť jezdit najdou a když né, pořád tu máme ty studenty, povaleče...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Rozhodně jich nesmí být moc a musí na ně být čas. Ty vánoce považuju za optimální.
    jj až to nie je moc nasilu preháňané
    Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Jo? Se zeptej Feriho
    No Comment
    Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Nováček, nenováček... je jedno jak dlouho tu jsi a jak umíš jezdit, do turnajů a činností naší TM komunity může mluvit každý její člen. ...
    Svatá slova takže ak máš niečo na srdci čo sa týka TMN tak sem s tým a tu sa to potom dorieši.
    (Nerád to hovorím ale pozbieral sa tu veľmi kvalitný a najmä super perfektný tým takže viem že napr. aj keby sme mali byť na turnaji čo by len 5 tak je o zábavu postarané )

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Nováček, nenováček... je jedno jak dlouho tu jsi a jak umíš jezdit, do turnajů a činností naší TM komunity může mluvit každý její člen. Jinak v neděli by mohl být turnaj, páč je v pondělí svátek, to znamená že studenti nejdou do školy, kancelářští povaleči mají určitě veget a ostatní si snad čas a chuť jezdit najdou a když né, pořád tu máme ty studenty, povaleče...
    v tom pripade bych navrhoval az v pondeli, spusta lidi muze byt pres prodlouzenej vikend mimo provoz
    ( jinak za me pracuji tyden a tyden volno,takze jsem tyden vzdy vyrazen,ale samozrejme chapu ze to je muj problem a nebude na to bran a ani nemuze byt bran ohled)proto navrhuji PO v 20.00

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    v tom pripade bych navrhoval az v pondeli, spusta lidi muze byt pres prodlouzenej vikend mimo provoz
    ( jinak za me pracuji tyden a tyden volno,takze jsem tyden vzdy vyrazen,ale samozrejme chapu ze to je muj problem a nebude na to bran a ani nemuze byt bran ohled)proto navrhuji PO v 20.00
    Pozri sa turnaje sa robia vždy tak aby sa na ňom zúčastnilo čo najviac ľudí aby to bolo čo najzaujímavejšie a aby bola super zábava takže sa tu vždy snažíme nahodiť zopár termínov a každý sa vyjadrí či môže alebo nie a zvolí sa ten termín na ktorí môže prísť čo najviac hráčov

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Po 20:00 neni problem

Registrace
    Jul 2009

takze jestli muzu prosim ostatni aby se vyjadrili k terminu PO 28.zari ve 20.00

Registrace
    Jan 2009

Zatiaľ môžem o ničom inom neviem tak dúfam že do pondelka mi do toho nič nevojde

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ale ste sa nejak rozkecali .

Tie Vianoce som spominal ja a bola to narazka na minulorocnu snahu o vianocny turnaj. Teraz by to uz konecne mohlo byt oficialne a pod zastitou SHW a dufam, ze aj s nejakymi hodnotnymi cenami.
    Casto premyslam, ze ako by sme sem dotiahli este viac ludi. Je mi jasne, ze by to chcelo zvysit limit online hracov, ale to budem musiet posilnit vykon servera. Mapy nemame zle.

Ozaj Deee, pamatas sa este na Pas!kov navrh?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No Comment

__________________________________________________ ___________________________________
    Jinak to byl původně plán, aby se konaly turnaje každý týden, ale známe to - jednou nemůže tenhle, podruhé tamten.... Nakonec se zdál jako nejlepší termín neděle 21:00.

To pondělí neslíbím, mám toho teď moc....

@Edi: vzpomínám, ale to by to muselo být u nás doma, páč já komp nikam stěhovat nebudu
    ....a nemyslím si, že by mi to doma povolili...

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ale ste sa nejak rozkecali .

Tie Vianoce som spominal ja a bola to narazka na minulorocnu snahu o vianocny turnaj. Teraz by to uz konecne mohlo byt oficialne a pod zastitou SHW a dufam, ze aj s nejakymi hodnotnymi cenami.
    Casto premyslam, ze ako by sme sem dotiahli este viac ludi. Je mi jasne, ze by to chcelo zvysit limit online hracov, ale to budem musiet posilnit vykon servera. Mapy nemame zle.

Ozaj Deee, pamatas sa este na Pas!kov navrh?

Trosku spamu neuskodi ...

Ja si myslim ze kapacita serveru zatim staci, z fora se nas tam 20 snad jeste nepripojilo nikdy, pokud nepocitam nahodne kolemjdouci. Chtelo by to nejaky seznam na turnaj, vip list a ostatni by se mohli (zatim) jenom divat . Pokud by se nedostavil dostatecny pocet lidi pustilo by se tam treba pet cekajicich ve fronte aby se zaplnila kapacita . Jinak Edi nevim jak je nastavena ted ta fronta na serveru ale tabulka casu (kdyz zmacknes tab) je zmensena, a v oblibenych se server tvari ze je server plny. Ukaze se tam sice 0 (nula) ale ta je cervena, ktera znaci jakoby uz tam nebylo misto. Snad jsem to napsal srozumitelne.

Na turnaj jsem pripraven, reknete s predstihem kdy a v kolik a muzem jet

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Jinak Edi nevim jak je nastavena ted ta fronta na serveru ale tabulka casu (kdyz zmacknes tab) je zmensena, a v oblibenych se server tvari ze je server plny. Ukaze se tam sice 0 (nula) ale ta je cervena, ktera znaci jakoby uz tam nebylo misto. Snad jsem to napsal srozumitelne.
    Aha, mrknem na to.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Aha, mrknem na to.
    Mozna bych mel pak par napadu na vylepseni serveru, v podstate vsechno je super ale par veci (malickosti) mi tam vadi. Tim samozrejme nechci rict ze si tve prace nevazim spis bych chtel pomoct... Co na to ostatni prihlizejici ?
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 22-09-2009 v 20:44

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Jj, jsem pro a mam taky par malickosti na vylepseni - treba obmenit pisnicky v jukeboxu udelit postizeni extreme rychlym hracum (treba by mohly zatacet jenom doprava nebo tak nejak malicko je postihnout)

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Mozna bych mel pak par napadu na vylepseni serveru, v podstate vsechno je super ale par veci (malickosti) mi tam vadi. Tim samozrejme nechci rict ze si tve prace nevazim ... Co na to ostatni prihlizejici ?
    Na nekterych serverch maji na uplne v levem hornim rohu tlacitko MENU, kde se da proklikat ke vsem tem lomitkovym konzolovym prikazum (nebo alespon k nekterym), co kdyby to bylo na SHW taky?

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19
    Od EditorPO v sekci Trackmania Forever