Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 131 z 172 PrvníPrvní ... 3181121129130131132133141 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,951 až 1,965 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od nubbi Zobrazit příspěvek
    moc diky kdyz mi nekdo poradi jak tam dat auta a nemam tam ani ty trate jako rally a tak a taky jmeno a jiny vychytavky nad autem diky
    Auta tam muzes dat
    a) pokud si koupis TMU (cca 400 kc)
    b) v Profil->Vozidla (musis si ho nejdriv nekde na netu stahnout, najdi si treba carpark), ale uvidis ho jen ty!

Dalsi prostredi jsou jen v TMU.

Cedulky si muzes nastavit v launcheru a pak je prepinat pomoci klavesy O
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

dobre odpoledne,tak jsem to nevydrzel a kdyz jsem prisel z prace ve 3 rano tak jsem nainstaloval UNITED,upgrade na UNITED forever,prevedeni uctu z NATIONS do UNITED, vse v pohode.
    pise mi to dole verze hry united,ucet united, ok.

a ted mam vlastne nainstal 3 trackmanie,TMN,TMU,aTMUF, mam ty 2 krome TMUF asi smazat ne?

pak jsem zkousel pridat avatar,taky v pohode, v profilu ho mam,ale ten vidi jen spoluhraci, ja na sve obrazovce
    ho nevidim, je to tak?

dale kdyz chci mit barevny nick tak ho pomoci tech tabulek a $ zmenim jen ze to napisu v profilu do toho radku nebo nekde ve slozce hry?

ale hlavne jsem vubec nenasel kde se da jezdit to jiny prostredi,rallye,bay atd, jako off line jo, to tam mam, ale kdyz dam online,tak tam mam pouze vyber serveru jako v nations , a vzdy jen stadion,nemel jsem moc casu si stm hrat, ale muze nekdo poradit prosim?
    Naposledy upraveno uživatelem lexxxa: 24-09-2009 v 15:52

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    ale hlavne jsem vubec nenasel kde se da jezdit to jiny prostredi,rallye,bay atd, jako off line jo, to tam mam, ale kdyz dam online,tak tam mam pouze vyber serveru jako v nations , a vzdy jen stadion,nemel jsem moc casu si stm hrat, ale muze nekdo poradit prosim?
    Jen rychle: Hrát online-Herní servery: Vše-úplně dole vpravo "zobrazit pouze United servery"

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

dobre odpoledne,tak jsem to nevydrzel a kdyz jsem prisel z prace ve 3 rano tak jsem nainstaloval UNITED,upgrade na UNITED forever,prevedeni uctu z NATIONS do UNITED, vse v pohode.
    pise mi to dole verze hry united,ucet united, ok.

a ted mam vlastne nainstal 3 trackmanie,TMN,TMU,aTMUF, mam ty 2 krome TMUF asi smazat ne?

pak jsem zkousel pridat avatar,taky v pohode, v profilu ho mam,ale ten vidi jen spoluhraci, ja na sve obrazovce
    ho nevidim, je to tak?

dale kdyz chci mit barevny nick tak ho pomoci tech tabulek a $ zmenim jen ze to napisu v profilu do toho radku nebo nekde ve slozce hry?

1) Můžeš je smazat, ale nemusíš. Záleží na tom, co budeš hrát. Já jsem původní United nesmazal a ani nevim, jestli by to něco nedojebalo :-)

2) Nechápu. Nevidíš ho u svého jména v tabulce jezdců/v chatu?

3) Stačí v profilu.

4) Měl bys mít v Online hře filtrování, tam si můžeš nastavit jen United servery. Jsou u nich rozdílný ikonky. (přidam screen)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Capture.JPG 
Zobrazení: 102 
Velikost: 69.3 KB 
ID: 12963  
    Naposledy upraveno uživatelem LoGi.CZE: 24-09-2009 v 16:18 Důvod: Screen

Registrace
    Jul 2009

diky Logi i Dee,asi chapu,rikam nemel jsem moc casu, bylo 4 rano,dnes vyzkousim

a pouzivate, nebo znate TMUP? bod c.4

http://www.trackmania-carpark.com/faq.php

s tema autama to bude jeste asi peklo

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

IMHO to už snad ani nefunguje. Kdysi jsem se o to pokoušel, ale po různých redirectech na nefunkční stránky jsem to vzdal. Možná jsem něco dělal blbě. Možná LoGi bude vědět.

Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Možná LoGi bude vědět.
    Nebude. Nepoužívá.. :-)

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    IMHO to už snad ani nefunguje. Kdysi jsem se o to pokoušel, ale po různých redirectech na nefunkční stránky jsem to vzdal. Možná jsem něco dělal blbě. Možná LoGi bude vědět.
    nekde z toho odkazu jsem stahnul verzi 3.0,vyzkousim a dam vedet jestli to funguje

odkaz na stazeni, ten najit to je peklo,ale nasel jsem
    http://easytmf.nazgulworld.com/?page=dl

a lokator je nutnost pouzivat,pouzivate?
    Naposledy upraveno uživatelem lexxxa: 24-09-2009 v 17:37

Registrace
    Aug 2008

a lokator je nutnost pouzivat,pouzivate?
    Není to nustnost - nepoužívam :-)

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Není to nustnost - nepoužívam :-)
    to je fajn,uz si nepamatuji jezdis standard nebo svuj skin?

Registrace
    Aug 2008

Jezdim s rakouskou formulí, ale mam dva tagy a vlastní avatar.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Jinak jsem zapomněl napsat, že jestli jste si všimli chybějícího "rodinného fota" z konce turnaje, tak se omlouvám a i přesto, že jsem ukládal záznamy jako drak, to nějak nevyšlo. Prostě mám uložený záznam do doby, kdy stojíme 3 u sebe a pak konec. I když jsem ukládal po tom, co jsme se tam sešikovali.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

diky Logi i Dee,asi chapu,rikam nemel jsem moc casu, bylo 4 rano,dnes vyzkousim

http://www.trackmania-carpark.com/faq.php

s tema autama to bude jeste asi peklo
    tak tu sa dočítaš všetko čo ťa zaujíma http://forum.trackmania.cz/viewforum...a68ca278537047 a tu máš niečo na auta a lokatory (imho pri tých autách by som používal tie lokatory bude lepšie sťahovanie skinu auta) http://forum.trackmania.cz/viewtopic.php?p=3090#3096

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    tak tu sa dočítaš všetko čo ťa zaujíma http://forum.trackmania.cz/viewforum...a68ca278537047 a tu máš niečo na auta a lokatory (imho pri tých autách by som používal tie lokatory bude lepšie sťahovanie skinu auta) http://forum.trackmania.cz/viewtopic.php?p=3090#3096
    jj,dik, z toho jsem uz cerpal,kdyby fungovala ta utilitka TMUP tak ta snad rovnou stahuje i ty lokatory, musim vyzkouset,funkci lokatoru chapu,nastaveni uz moc ne,chtel bych znat jak to funguje nekomu kdo jezdi s necim jinym nez s formulkou, jestli pouziva lokator

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

jj,dik, z toho jsem uz cerpal,kdyby fungovala ta utilitka TMUP tak ta snad rovnou stahuje i ty lokatory, musim vyzkouset,funkci lokatoru chapu,nastaveni uz moc ne,chtel bych znat jak to funguje nekomu kdo jezdi s necim jinym nez s formulkou, jestli pouziva lokator
    Proste tam nieje žiadny problém len musíš k autu stiahnuť lokátor a do priečinka (na XP) C:\Dokuments and Settings\uživateľ\Dokumenty\Trackmania\Skins\Vehic les\(a tu dáš tie autá aj lokátorom [musia byť spolu v pri sebe]do príslušného prostredia napr. StadiumCar)

Výhoda lokátorov je tá že keď hráš s niekym na servery tak ak máš lokátor na auto ktoré práve používať tak dotyčný si to auto sťahujú odtiaľ odkiaľ si ho sťahoval aj ty (teda myslím skin auta nie komplet auto) ak ho nemáš tak skin auta sťahujú s tvojho PC a to môže trvať občas príliš dlho

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19
    Od EditorPO v sekci Trackmania Forever