Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 134 z 172 PrvníPrvní ... 3484124132133134135136144 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,996 až 2,010 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Nováček / Pilot TMF Avatar uživatele lightekk
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    myslim ze mel, minulou nedeli jsem mel jen TMN a videl jsem tank, auto apod,
    a dneska mamTMUF a kontrolovali jsme to z brachou akterej ma taky TMUF, a proste nektery auta nejsou videt, je misto nich sediva formule
    No já je z počátků neviděl vůbec, pak jsem si nainstaloval United Forever ale protože jsem neměl aktivační klíč bo jak se mu nadává tak jsem to zase smazal a vrátil se k Nations,, od tý doby různý formule vidim občas, na SHW skoro vždy, na zahraničních serverech je to většinou šedivá formule. Od tý doby si taky občas můžu sám si nastříkat formuli a uložit jí, což předtím nešlo. Ale to jde opravdu jen někdy. o_O
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

no trochu zalezi taky asi na velikosti toho skinu,ale taky co jsem poznal, kdyz se pripojim v rozjetem kole v tech 6 minutach tak je sediva formule, pak z restartem noveho kola tam uz je auto, ale nektery proste ne, taky to muze byt tema autama v carparku, jsou ruzneho stari vytvoreni, treba fungujou jen na nekterou verzi trackmanie,kazdopadne asi budu jezdit s timto, to funguje
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 47f277855c7eb.jpg 
Zobrazení: 85 
Velikost: 59.9 KB 
ID: 12998  

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Placená/neplacená verze TM ovlivní jedině jestli ostatní vidí váš skin, skiny United uživatelů vidíte ať už máte kteroukoliv. Šedá formule znamená že se skin ještě nenačetl. Pokud si uživatelé mezi sebou tahají několik MB velké skiny není se čemu divit. Proto se používají lokátory - což je vlastně odkaz na stažení skinu ze serveru. Odpadne tak pomalá P2P distribuce dat. Např. když máte skiny z carparku tak locatory vedou na carpark server, pokud vlastní museli byste lokátor vytvořit a skin někam nahrát. Průběh stahování skinů a nějaké další informace vyvoláte na trati stisknutím %.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Placená/neplacená verze TM ovlivní jedině jestli ostatní vidí váš skin, skiny United uživatelů vidíte ať už máte kteroukoliv. Šedá formule znamená že se skin ještě nenačetl. Pokud si uživatelé mezi sebou tahají několik MB velké skiny není se čemu divit. Proto se používají lokátory - což je vlastně odkaz na stažení skinu ze serveru. Odpadne tak pomalá P2P distribuce dat. Např. když máte skiny z carparku tak locatory vedou na carpark server, pokud vlastní museli byste lokátor vytvořit a skin někam nahrát. Průběh stahování skinů a nějaké další informace vyvoláte na trati stisknutím %.
    jasne,diky, tohle jsem pochopil,a ten locator,jestli dobre chapu,dam soucasne se skinem auta do ty slozky carcommon,tot vse?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Jak se ta složka jmenuje z hlavy nevim ale každopádně locator patří do stejné složky jako skin.

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Jak se ta složka jmenuje z hlavy nevim ale každopádně locator patří do stejné složky jako skin.
    ok,tak v tom pripade pri stahovani z carparku,co jsem tak postrehl tak auta vytvoreny v roce 09 08 fungujou,ty z 07 nektery,a 06 mi nefungujou,vidim je jen ja,jaky mate zkusenosti vy?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

ok,tak v tom pripade pri stahovani z carparku,co jsem tak postrehl tak auta vytvoreny v roce 09 08 fungujou,ty z 07 nektery,a 06 mi nefungujou,vidim je jen ja,jaky mate zkusenosti vy?
    No mne sa ešte nestalo (je teda pravda že som sa nepozeral na dátum výroby) žeby sa niekomu nenačítal skin môjho auta je pravda že to občas trvá aj niekoľko hier nie iba jednu.
    Inak súhlas s Elpsychom.
    Ale ak chceš môžeme sa niekedy dohodnúť stiahnuť to iste auto a stretnúť sa na servery a zahrať si zopár tratí a budeme múdrejší

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No mne sa ešte nestalo (je teda pravda že som sa nepozeral na dátum výroby) žeby sa niekomu nenačítal skin môjho auta je pravda že to občas trvá aj niekoľko hier nie iba jednu.
    Inak súhlas s Elpsychom.
    Ale ak chceš môžeme sa niekedy dohodnúť stiahnuť to iste auto a stretnúť sa na servery a zahrať si zopár tratí a budeme múdrejší
    diky,takhle jsme to resily z brrachou, a prave pises ze to trva nekolik her, to jsme necekali samozrejme, proste neslo tak jsme zkouseli jiny

ale kdyby se ti chtelo,a zkusil tohle auto z carparku,FORD 1932,to mi nejde a strasne bych ho chtel,jinak diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Bez názvu.JPG 
Zobrazení: 86 
Velikost: 15.3 KB 
ID: 13002  
    Naposledy upraveno uživatelem lexxxa: 27-09-2009 v 01:36

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Ono tam jde taky o to, že hosting může mít omezené rychlosti stahování. Třeba fileden má u free účtů myslím maximálně 100kB/s. A nebo ten hosting nebo odkaz v lokátoru už nemusí fungovat.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

diky,takhle jsme to resily z brrachou, a prave pises ze to trva nekolik her, to jsme necekali samozrejme, proste neslo tak jsme zkouseli jiny

ale kdyby se ti chtelo,a zkusil tohle auto z carparku,FORD 1932,to mi nejde a strasne bych ho chtel,jinak diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky
    lol daj sem priamo link na to auto lebo pokiaľ ho nájdem tak bude aj zima

Nováček / Pilot TMF Avatar uživatele lightekk
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    lol daj sem priamo link na to auto lebo pokiaľ ho nájdem tak bude aj zima
    http://www.trackmania-carpark.com/car.php?id=658

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Turnaj, zítra, 2000 Co vy na to

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    To by šlo

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Pokud nezapomenu tak by to šlo. Ale osobně bych byl radši kdyby byl dnes.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    Pokud nezapomenu tak by to šlo. Ale osobně bych byl radši kdyby byl dnes.
    Když se přihlásí víc lidí pro dnešek tak klidně

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19