Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 152 z 172 PrvníPrvní ... 52102142150151152153154162 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,266 až 2,280 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

vytvoril jsem dva TAGy-kdo by mel zajem si je pridat,neni problem abych mu je poslal a sam si je v profilu prida,bohuzel sluzba je zpoplatnena(ne mnou,nybrz TMU),takze kdo ma zajem at mi posle 1000 coopers(bronzovy TAG) a napise jaky TAG chce poslat,a prihlasovaci jmeno copers poslat me na lexxxa1

(pro bahatsi stribrny TAG 3000 coopers,a zlaty TAG 10 000 coopers)

(vlajka je png format,tudiz pruhledne pozadi),vypada to pak takhle

Naposledy upraveno uživatelem lexxxa: 06-01-2010 v 04:18
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jul 2009

BACK TO THE FUTURE od Blood 2008-to uz je fakt mooooc(jediny + hezka grafika reklam a provedeni,a asi to dalo i hodne prace,ocenuji, ale jinak) prosim o vyhozeni takovychto IMHO kravin z serveru,je to vazne slapnuti vedle,ale jestli se to nekomu libi,nerad bych urazil,no flame

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Mili a vazeni, dovolte, abych k tomu mohl taky neco rict. Pokud jste si nevsimli, na serveru v uplynulych trech mesicich nazpet obmenuju ruzne styly map, at uz fun, lol, tech, fullspeed apod + sleduju navstevnost, snazim si delat pro server maximum, nicmene bych si netroufal tvrdit ze nynejsi mapy jsou nahouby, tezke, lehke nebo ja nevim co. Kazdy ma svuj styl, kazdy ma rad neco jineho. Dva roky nazpet jsem presne na techto mapach zacinal na "hardmaps 2008" serveru a na tomto serveru jste cekali treba i 15 minut, nez se uvolnil volny slot ! bylo jich tam taky 20 jako u nas. V mapach si teda myslim ze to neni, podle me je to ve zdechlosti hracu jet neco jineho nez rovinku, nebo presne doskoky, aby se nenamahali, ale to podle me neni hra, to si tu sipku muzu necim zatizit a at to jezdi rovnou samo. Na serveru jsem dost casto, sice v posledni dobe uz tak moc ne, ale v minulosti urcite a nejvetsi navstevnost, co si pamatuju, byla zatim na mapach, co jsou na serveru ted. Co se tyka me, i kdyz jsem masteradmin na serveru (tudiz nejvyssi s Edim), nemam moznost menit mapy rychleji, efektivneji a k radosti ze hry vsech - narozdil od Editora. Nemuzu smazat napriklad 50 map najednou a nahrat 50 map novych. Uprimne, me taky nebavi nahravat mapu jednu po druhe, nebo mazat jednu za druhou. Toto vsechno se musi resit jedine pres Ediho (jedno ted proc) a ten je taky clovek, ktery ma urcite sve prace dost, takze to vzdycky trva, nez se neco pohne. Takze prosim nestezujte si na mapy, z fora co tady diskutujeme na server chodi mozna 7-8 lidi a co ti ostatni? Ty mapy co jsou momentalne na serveru, jsou vhodne pro zacatecniky a lehce pokrocile, pri vyssim ranku se tu daji nahrat pekne body. Pokud ma nekdo problem, muze jit jinam, serveru je prece hodne a podle ranku se zvysuje obtiznost.

Navstevnost serveru se odviji od toho, kolik je zrovna lidi na serveru (pokud neni znamejsi, preci shw server je tu zhruba rok ne Edi?). Jak to myslim? Pokud je na serveru 0 lidi, server zapadne v listu vsech serveru a na prvnich strankach jsou servery s aktualne nejvice pripojenymi hraci a ti co ho neznaji se vetsinou neprolistovavaji az na konec aby se pripojili na ten nas server. Jakmile se na shw server dostane vic hracu (ti co uz server znaji, ja, my, vy, on anebo se nejak proklikaji seznamem), je logicke ze se pripojuji dalsi a dalsi, myslim si, ze to neni kvuli mapam. Odchod hracu po nejake mape je vec jina a vetsinou odchazeji hraci zacatecnici, co jsem za tu dobu vypozoroval, bud se jim mapa nelibi, nezvladnou ji zajet, je na ne moc tezka apod., pro takove jsou urcene lol servery a podobne.

Prosil jsem nedavno Ediho, at zvedne rank serveru na 20-70k LP. To samozrejme obnasi zmenu map, protoze cim vyssi rank serveru, tim prisnejsi podminky k mapam a nastaveni serveru. Doufam, ze se toto vyresi co nejdriv, osobne si myslim ze s vyssim rankem odpadnou ti slabsi pod 20k LP a budou jezdit uz ti lepsi (i kdyz podle ranku uz se ted neposuzuje), pokud odejde 10 lidi, dalsich 5 jich prijde a potom dalsi a dalsi. Ale znam i takove servery, ktere maji 90k LP a zeji prazdnotou !

omlouvam se za pripadne chyby nebo preklepy nechce se mi to uz znovu cist, ale tato diskuze me trosku nastvala, s temy pravy, ano mne se na druhem uctu taky ztratil admin, ale da se to napravit ze Edi? Tak a pokud mate chut, do me

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    ...Samozrejme najprv preverim tie admin prava, aby skuseni vedeli odstranovat mapy. Tiez je vraj problem s imunitou adminov, nedavno takto zabanovali miCHiho
    Jo a tiez sa prihovaram za miernejsie mapy, aj ked dnes tam myslim bolo dost ludi.
    Ano, aby zkusenejsi mohli odstranovat mapy, ale kazdy kdo je nebo byl na serveru admin to neumel, i kdyz je nahore menu a nemusi se odstranovat mapa prikazem, kazdemu jsem to musel vysvetlovat, sice zadny uceny z nebe nespadl, ale kdyz jsem admin, tak bych mohl vedet aspon zakladni prikazy, nebo aspon kde najdu vyznam prikazu. To same s mym odbanovanim, i kdybych rekl komukoliv kdo ma prava admina, aby me odbanoval, stejne by ani nevedeli kde unban hledat, az na vyjimky (bez urazky).

Jinak minuly tyden jsem zkousel na svem serveru Fast a tam je imunita vyresena trochu jinak, myslim si ze jednoduse a ucinne a to tak, ze jakmile se pripoji admin na server (mozna i subadmin, to jsem nezkusil), jednoduse se zakaze hlasovani na serveru, na xasecu bych byt tebou nastavil vetsi procento hlasujicich pri hlasovani treba 80procent anebo ho uplne zakazal, ale to jen tak na okraj
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 07-01-2010 v 22:36

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Michi, klobuk dole pred tvojou pracou (keby som mal adekvatneho smajlika, tak ho sem dam). Odvadzas dobru pracu a vo velkej miere ma suplujes, pretoze momentalne mam dost prace a na server sa pridem mrknut len na par minut.
    Ja osobne som za tvoju pracu vdacny. Mas vela skusenosti a vyznas sa aj v psychike hracov, takze vies odhadnut co nas server potrebuje.
    Naposledy, cez minuly vikend som bol na serveri dlhsie a nestretol som sa s neprejazdnou mapu. Ano, su to mapy roznych stylov. 5 map za sebou je pre niekoho v pohode a 6-ta je tazka, tak sa mu to nepaci. Ale v sucasnom stave si tam kazdy najde to svoje prave orechove. Pokial chceme, aby server rastol v ranku, tak musia byt aj adekvatne mapy.

Ano, dolezite je, aby sme castejsie chodili na server. Hraci si na SHW uz zvykli, ale ked tam nikto nie je, tak tam jednotlivci nepridu. Maximalne nejaka cela partia.

Bolo dobrym zvykom organizovat turnaje. Dufam, ze sa k tomu zvyku znovu vratime. Je to na aktivite hracov, ale prave ti najaktivnejsi, hlavne Deee, maju asi malo casu.

Zdvihnutie ranku serveru vykonam snad tento vikend, ak mi do toho nic nepride (nezabudol som miCHi). Dufam, ze vsetky mapy vyhovuju podmienkam 20-70k LP. V tom sa spolieham na miCHiho.

Vote chcem tiez uplne zakazat, alebo minimalne voteban. xAseco mi vyhovuje na konfiguraciu a nezatazuje tak server ako Fast, takze radsej to necham tak. Este k tomu to mame v kombinacii s Jfreu.

Tu imunitu pre adminov riesim, chce to ale cas. Majte trpezlivost, prosim.

To je asi pre tentokrat vsetko. Prajem vsetkym vela volneho casu a chut na TMF. GG GL 4all

/miCHi, aky mas ten druhy ucet?

Registrace
    Feb 2009

Michi, klobuk dole pred tvojou pracou (keby som mal adekvatneho smajlika, tak ho sem dam). Odvadzas dobru pracu a vo velkej miere ma suplujes, pretoze momentalne mam dost prace a na server sa pridem mrknut len na par minut.
    Ja osobne som za tvoju pracu vdacny. Mas vela skusenosti a vyznas sa aj v psychike hracov, takze vies odhadnut co nas server potrebuje.
    Naposledy, cez minuly vikend som bol na serveri dlhsie a nestretol som sa s neprejazdnou mapu. Ano, su to mapy roznych stylov. 5 map za sebou je pre niekoho v pohode a 6-ta je tazka, tak sa mu to nepaci. Ale v sucasnom stave si tam kazdy najde to svoje prave orechove. Pokial chceme, aby server rastol v ranku, tak musia byt aj adekvatne mapy.

Ano, dolezite je, aby sme castejsie chodili na server. Hraci si na SHW uz zvykli, ale ked tam nikto nie je, tak tam jednotlivci nepridu. Maximalne nejaka cela partia.

Bolo dobrym zvykom organizovat turnaje. Dufam, ze sa k tomu zvyku znovu vratime. Je to na aktivite hracov, ale prave ti najaktivnejsi, hlavne Deee, maju asi malo casu.

Zdvihnutie ranku serveru vykonam snad tento vikend, ak mi do toho nic nepride (nezabudol som miCHi). Dufam, ze vsetky mapy vyhovuju podmienkam 20-70k LP. V tom sa spolieham na miCHiho.

Vote chcem tiez uplne zakazat, alebo minimalne voteban. xAseco mi vyhovuje na konfiguraciu a nezatazuje tak server ako Fast, takze radsej to necham tak. Este k tomu to mame v kombinacii s Jfreu.

Tu imunitu pre adminov riesim, chce to ale cas. Majte trpezlivost, prosim.

To je asi pre tentokrat vsetko. Prajem vsetkym vela volneho casu a chut na TMF. GG GL 4all

/miCHi, aky mas ten druhy ucet?
    Diky Ediku, kdyz vim ze to vsechno neni ztraceny cas, rad se o server staram. Jeste bych chtel vyzvednout snahu Deee-ana ma taky na mnoha vecech zasluhy a za to mu diky.

Zvyseni ranku...ok nemusis spechat, jak rikam udelej to, az budes mit cas. Mapy jsem navybiral uz za timto ucelem, nicmene neni problem pridat, obmenit dalsi mapy ovsem pro budouci zvyseni ranku uz s timto omezenim:
    • No lol map
    • 20 players max
    • Public
    • Tracks length >= 20 seconds

Xaseco vs Fast... jj jasne o tom jsme se uz bavili, na co si pridelavat problemy, jen jsem chtel poukazat na to, jak to ma vyresene jiny system. Nejlepsi by bylo pokud bys zakazal hlasovani a nemusel bys resit celkovou imunitu adminu, ptal jsem se na to zkusenejsich a pro xaseco nevedeli o nicem. Tim nechci rict ze nic neexistuje, nebo do budoucna nebude.

Druhy ucet uz mam vyreseny, nebudu tam mit zadne prava a hotovo, staci jeden, protoze ban se obvykle stejne dava na ip, takze to nic neresi

Uvidim jak to bude do budoucna s moji aktivitou pro server a na serveru, mam taky par osobnich veci k reseni a tez casu ubyva, ale doufam ze se vsecho podari a ja se budu ukazovat casteji.
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 07-01-2010 v 23:24

Registrace
    May 2006

JJ, Deee je osobnost sama o sebe, vsetci o jeho aktivite a zasluhach vedia, tak som to nejak extra nespominal. Bez neho by sa to nebolo tak dobre rozbehlo.

Deee, takze tiez diky.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Jeste bych chtel vyzvednout snahu Deee-ana ma taky na mnoha vecech zasluhy a za to mu diky.
    JJ, Deee je osobnost sama o sebe, vsetci o jeho aktivite a zasluhach vedia, tak som to nejak extra nespominal. Bez neho by sa to nebolo tak dobre rozbehlo.
    Deee, takze tiez diky.
    NZ, ale co se serveru týče, jsou moje zásluhy minimální. To je na vás, chlapi .

Jak už jsem tu několikrát zmínil, jsem na SHW serveru minimálně. Je to tím, že mi nevyhovuje skladba (minimum dirtů) a typ map (co jsem viděl posledně, tak spíš fun mapy). Z toho důvodu moc nemusím např. PGR dirt server a vlezu tam, jen když jsou jinde moc dlouhé fronty. To si radši zajdu na Dirty Deeds, kde se jezdí rounds. A nemám problém s tím, že tam jezdím "zadarmo" (čímž chci naznačit, že mi na SHW serveru nevadí to, že má nižší rank). To už by mi spíš vadil time attack, ale to je o osobní preferenci. Pro nás, horší piloty, jsou IMHO rounds lepší. Vyletět z tratě může i ten nejlepší a pro to kolo je out. A to je šance pro mě!

Abych se vrátil k podstatnému. Je to celé o domluvě. IMHO má každý kus pravdy a nikdo to své, co k tomu říká, nemyslí zle. Myslím, že všichni chceme, aby to běhalo dobře a úspěšně. I ti, kteří tráví prací pro server svůj volný čas i ti, kteří k mají k serveru nějaké připomínky. Diskuse je prospěšná, ale nerad bych, abychom se tady hádali. To k ničemu nevede. (stačí pohled na Skládku)
    Abychom měli co možná nejobjektivnější parametr, ať se často objevuje výzva hráčům k hodnocení mapy karmou (není-li tomu již tak). Pro začátek....

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Kdo chce, přidejte si mě do přátel (ať furt nemusím škemrat po jednom). the_lamer_cze

Registrace
    Feb 2009

Edi, na server jsem pridal plno novych map, vetsinou tech mapy. Zatim jsem to ulozil.

Mel bych na tebe dve prosby:

Smaz prosim vsechny mapy od autora "blood2008" a "hms.soza" a "joevts"
    + zbytek map uloz, zustanou tam jen vybrane tech mapy + nejaky ten dirt, tyto vsechny mapy zamichej (prikaz shuffle ze serveru nesel, vypsalo mi to: No autosave matchsettings file defined in rasp.settings.php), aby po sobe nebylo treba 5 techu a pak 3 dirty

a pak to muzes ulozit a provest to navyseni ranku, ja pak zkusim zitra pridat jeste par dirtu

To je vsechno, diky.
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 10-01-2010 v 03:20

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Teď koukám, že je tam ten můj Moonride. Jak tam všici nadávali na ten skok dolu. Šlo by, že bych to poopravil?

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od deee-an Zobrazit příspěvek
    abychom měli co možná nejobjektivnější parametr, ať se často objevuje výzva hráčům k hodnocení mapy karmou (není-li tomu již tak). Pro začátek....
    Tohle je vážně potřeba nějak zařídit, protože pořád všichni akorát říkáme, jak je třeba používat karmu atd. a většina tratí má stejně +1 (1) a to je všechno.

Registrace
    Feb 2009

Ta karma neni problem ze ne Edi, treba pod podiem na nekterych serverech u konce mapy byva veta, jak se vam libila tato mapa, ohodnotte dobra spatna...

Registrace
    May 2006

Takze vsetky pozadovane mapy boli zmazane a zbytok bol ulozeny. Momentalne je na serveri 77 map.

Doplnil som aj novy _SHW_Moonride_002 (001 zmazany).

Poziadavka na udelenie karmy sa objavuje, ale asi nie dost vyrazne, pozriem, ci sa to da nastavit nejak viditelnejsie.

Registrace
    May 2006

miCHi, kto je to maxxel?

Registrace
    Jul 2009

miCHi, kto je to maxxel?
    michi vzkazuje,ze za chvilku pride a rekne ti to