Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 25 z 172 PrvníPrvní ... 1523242526273575125 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 361 až 375 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

No toto Já vám dám schizofrenie . Když já vždycky strašně rychle nasbírám body na výhru na prvních dvou mapách a pak už jen sedím a dívam se jak si to rozdáváte mezi sebou. Včera jsem si teda navíc přihlásil kiwicka, jednak abych si ještě zajezdil a taky když bylo skóre mezi zbývajícíma docela vyrovnané, tak proč to ještě některým na poslední chvíli nestížit .

Na další turnaj vybírejte mapy někdo jiný, těma mapama co jsem dal k výběru já byla nasazená asi vyšší laťka, do budoucna máte aspoň trošku natrénované pro 90k dirt servery

Editore ty statistiky jsou super !
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1.PNG 
Zobrazení: 124 
Velikost: 803.0 KB 
ID: 10234  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Turnaj sa mi velmi pacil a uz sa tesim na dalsi. Na tomto turnaji som takmer prisiel o nervy ked som v rozhodujucom zavode nabural 5 metrov pred cielom do blbej vlajky, zrobil som backflip a dopadol na kolesa no ale aj tak som skoncil druhy. Predychal som to a jazdil dalej no v tom dalsia rana, myslim ze to bolo s Deeanom ked sme isli po cielovej rovinke do ciela, koleso pri kolese, zdalo sa mi ze som o chlp lepsi, ale trt makovy, prehral som o 1 stotinu, to si odniesla webkamera ktora mi akoze ,,omylom" spadla. Turnaj som nakoniec dokoncil ako druhy ked michi so svojim druhym nickom nabural v poslednom skoku do ciela (xDDDD tak mu treba). To bolo obrovske stastie ked som videl ako sa chudak (asi) maadaf snazi skoncit prvy a potvrdit 3 miesto ale to mu kazil michi/kiwick. Potom ma uz ako obvykle server vyhodil a to bolo pre mna znamenie ze mam skoncit.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Na další turnaj vybírejte mapy někdo jiný, těma mapama co jsem dal k výběru já byla nasazená asi vyšší laťka, do budoucna máte aspoň trošku natrénované pro 90k dirt servery
    Já tím nechtěl říct, že ty tratě jsou špatné . Ani Sandbox není nijak extrémně těžký a po chvíli tréninku by IMHO neměl problém nikdo. Jen si myslím, že by pro zábavnost turnaje, kde jezdí lidi i s nižším rankem a ti, kteří třeba nemají čas na trénink, byly lepší (jen o trošku) jednodušší tratě. Aby pokud možno dojeli pokaždé všichni. V tom tvém výběru jich bylo několik pěkných. A nebo je oznámit třeba týden předem, aby měli všichni čas trénovat. Zkusím taky nějaké splašit, jen si nejsem jistý, jestli mi na Dirty Deeds nějakou půjčí .

BTW, nemáte někdo představu, jaký rank zhruba znamená 60000 bodů? Syčáci z Kacklappen zavedli minimum 50k a hned nato přidali na 60k. A mě se tam celkem líbilo, hlavně ta spousta pěkných shortů...

BTW2: kdy bude další turnaj?

Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Já tím nechtěl říct, že ty tratě jsou špatné . Ani Sandbox není nijak extrémně těžký a po chvíli tréninku by IMHO neměl problém nikdo. Jen si myslím, že by pro zábavnost turnaje, kde jezdí lidi i s nižším rankem a ti, kteří třeba nemají čas na trénink, byly lepší (jen o trošku) jednodušší tratě. Aby pokud možno dojeli pokaždé všichni. V tom tvém výběru jich bylo několik pěkných. A nebo je oznámit třeba týden předem, aby měli všichni čas trénovat. Zkusím taky nějaké splašit, jen si nejsem jistý, jestli mi na Dirty Deeds nějakou půjčí .

BTW, nemáte někdo představu, jaký rank zhruba znamená 60000 bodů? Syčáci z Kacklappen zavedli minimum 50k a hned nato přidali na 60k. A mě se tam celkem líbilo, hlavně ta spousta pěkných shortů...

BTW2: kdy bude další turnaj?
    Jojo chápu, máš pravdu.
    K těm mapám: na některých serverech jsou ty mapy zakázané stahovat adminem, takže to musíš dělat přes parametr /tmxinfo pokud to na daném serveru funguje a pak download. To jen kdybys nevěděl a byla zakázaná ta položka v menu když zmáčkneš esc.

K ranku: já mám momentálně na druhém účtu 69262 LP a jsem 14086. na světě. Myslím že tak do těch 20000 míst na světě by mohlo být těch 60k lp. To se dá nahrát za chvíli, ale nevím už tvůj rank.

Další turnaj bych udělal podle toho, jestli by byly nějaké nové mapy, tak aby si je stihli všichni aspoň jednou zajet. Možná se zkusím taky po nějakých lehčích podívat. Jinak tyto mapy co jsme jeli včera jsou zatím na serveru, editor je tam možná nechal schválně, takže zatím může kdo chce trénovat a mohly by se přidat k těm ostatním při dalším turnaji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Ja mam 61 000 LP a som 30 000. , ked som mal 60 000 bol som myslim 47 000.

Registrace
    Feb 2009

Tak jak vidím jsem se asi trošku sekl, ale omlouvá mě to, že už dlouho nejezdím v takových sférách . Za chvilku ty body nahraješ a je to. Jinak Deee-ane tu GinGer jsem navnadil a zatím by příšla na nějaký dirt turnaj.
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 31-03-2009 v 00:34

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Jj, mapy som nechal schvalne, aby ste si ich mohli este prechadzat a hladat miesta, ktore by sa dali prejst lepsie ako pocas turnaja, pripadne aj priamo na serveri prediskutovat. Nezdali sa mi az tak tazke, nevyhoda pre mna bola, ze som si ich nestihol prejst, aj ked tu boli zverejnene par dni pred turnajom. Ale uz bude po termine danovych priznani, takze nabuduce budem poctivo trenovat. Aj ked s mojim rankom dieru do sveta neurobim :-), ale aspon vam tu vyhru stazim .

Tiez sa pokusim splasit nejakych dalsich jazdcov (kamosov, o ktorych viem, ze to obcas jazdia) a zaroven odbornikov v PC technike, ktori by snad aj tu na fore obcas pomohli nejakou tou radou. Su to sikovni chalani z praxe.

To vyhodnotenie som pisal hned po skonceni turnaja a zda sa mi, ze som na niektore veci aj zabudol, alebo som ich vnimal trochu inak, lebo sa ma bytostne netykali. Ked clovek preteka, tak vlastne ani nevidi dramaticke momenty u inych jazdcov.

Idealne by bolo cez spectatora natacat nejaky turnaj a moze sa urobit aj video, ktorym by sa dal server spropagovat. Skusim poriesit nabuduce z vedlajsieho PC.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Tak jak vidím jsem se asi trošku sekl, ale omlouvá mě to, že už dlouho nejezdím v takových sférách . Za chvilku ty body nahraješ a je to. Jinak Deee-ane tu GinGer jsem navnadil a zatím by příšla na nějaký dirt turnaj.
    To nevím, jestli to hned nahraju , ale zkouším to. Takové servery, jako ten včera jsou na to dobré. samozřejmě, že je tam nenadrtím, ale vzhledem k jejich rankům mi stačí jezdit kolem 10.místa....
    Ta GinGer to bylo něco, co? Bude dobrý, když dorazí... Pro ostatní: je to baba, která si tam s rankem kolem 340000 podávala lidi z prvních 10000. Jezdí jen dirty....
    Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Idealne by bolo cez spectatora natacat nejaky turnaj a moze sa urobit aj video, ktorym by sa dal server spropagovat. Skusim poriesit nabuduce z vedlajsieho PC.
    Dobrý nápad!

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Pro ostatní: je to baba, která si tam s rankem kolem 340000 podávala lidi z prvních 10000. Jezdí jen dirty....
    Tady je vidět že podle ranku nejde jezdce vůbec posuzovat. Já už ranky v TM ani nevnímám. Většina serverů je do 50000 LP, takže když někdo jezdí dobře tak téhle hranice jaksi mimochodem dosáhne, ale pak už třeba nikdy nepáchne na server s vyšším limitem. Nebo když si založím druhý account taky budu mít rank 2 miliony a budu jezdit furt stejně

Registrace
    Jan 2008

Á, kdopak se to zastavil..... Doufám, že se zúčastníš dalšího(ch) turnaje(ů).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Dal som na server dalsie dirt mapy.

Nováček / Pilot TMF Avatar uživatele Dejvak
    Registrace
    May 2006

Kdyz ste byli u ranku a bodu, mam jeden zajimavy postreh: Zhruba pred 3tydny sem mel cca 74300 bodu a rank myslim tesne pod 4000, pak me asi 1500 zmizelo, rank vyskocil asi na 6000, dneska se po tydnu nehrani pripojim a mam 71400 bodu a rank 8100. Taky vam mizi body?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Dejvak Zobrazit příspěvek
    Kdyz ste byli u ranku a bodu, mam jeden zajimavy postreh: Zhruba pred 3tydny sem mel cca 74300 bodu a rank myslim tesne pod 4000, pak me asi 1500 zmizelo, rank vyskocil asi na 6000, dneska se po tydnu nehrani pripojim a mam 71400 bodu a rank 8100. Taky vam mizi body?
    jj aj mne miznu ale najlepsie ti to vysvetli asi Michi on ma s tym viacej skusenosti mne nieco spominal ze kazdy pondelok sa preratavaju body alebo co on chudacisko v nedelu bol sa mi zda 333 a v pondelok ked sme spolu chvilku jazdili tal uz bol 700

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Co ja obcas vidim, tak kdyz zacnu hrat, tak mam rank o hodne vetsi, nez kdyz odehraju prvni zavod. Takze to bude neco se synchronizaci se serverem.

Nováček / Pilot TMF Avatar uživatele Dejvak
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Co ja obcas vidim, tak kdyz zacnu hrat, tak mam rank o hodne vetsi, nez kdyz odehraju prvni zavod. Takze to bude neco se synchronizaci se serverem.
    Jo, tohle taky znam. Me ale bohuzel mizi body navzdy.

Strana 25 z 172 PrvníPrvní ... 1523242526273575125 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19