Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 39 z 172 PrvníPrvní ... 2937383940414989139 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Mám konečně klid, tak bych se chtěl na něco zeptat. Ano mohl bych se zeptat formou SZ, ale třeba k tomu taky někdo bude něco mít.
    Co je lepší na umisťování nových map na FTP server, respektive jaké to má výhody? Ano, přiznám se, nikdy jsem na FTP server nic nedával, ale všechno je jednou poprvé a pořešil bych to, takže v tom problém nevidím.
    Jedním z hlavních smyslů tohoto vlákna byla spolupráce na nových mapách. Mě osobně vyhovuje to, že pokud se tu objeví něčí nová mapa, stáhnu si jí, rozbalím (bohužel, můj návrh na akceptování formátu .gbx serverem SHW neprošel) a vyzkouším. Eventuálně se k ní vyjádřím (respektive, vždycky se vyjádřím, protože to beru jako svou povinnost coby zakladatel vlákna). Když bude rovnou na závodním serveru, bude pro většinu lidí zdlouhavé a složité si tu trať kdykoli zajet. Když tam nebude admin, co by pošoupl pořadí tratí, může si na ní i dost počkat (vlastní zkušenost). A potom má jen relativně omezený čas na její otestování. Když na ní najde chybu (cut atp.), bude se muset mapa stejně vrátit do "servisu" na opravu. Vzhledem k současné (doufejme dočasné) nízké intenzitě cvrkotu na našem serveru může odhalení takové chyby trvat i dost dlouho. Tím chci říct, že okamžité nasazení všech tratí s potenciálními skrytými vadami (neříkám "špatných" nebo "dobrých" tratí, to je subjektivní) mi nepříjde jako dobrý nápad. Notabene když budou mít rovnou značku <SHW>, což by IMHO měla být značka určité kvality tratě, toho, že je otestovaná a schválená místní komunitou jako vhodná pro reprezentaci fóra. IMHO prestiži a návštěvnosti našeho TMF serveru příliš neprospějí mapy s možností cutů nebo "špatně" (málo) značená bludiště, kteréžto mapy spíš návštěvníky otráví. Autor svou mapu zná a i já jsem zažil to, že jsem nechápal lidi, co bloudili po mé "jednoduché snadno pochopitelné" trati a ptali se na cestu a někteří i otráveně odešli. I na tohle je potřeba pohled a názor někoho jiného, někoho s odstupem.
    Ano na posouzení oblíbenosti tu máme karmu, ale ta by měla být nástrojem pro hodnocení hotových map.
    Nechci tady v žádném případě naznačovat, že tu někdo dělá chybné tratě, chraň Bůh! Vím, jakou to dá práci udělat mapu a jsem hrozně rád, že se to tu rozjelo a že tu vznikají pěkné mapy . Ale taky vím, že člověk může i při největší snaze udělat chybku a takovou je IMHO nejlepší odhalit tady u nás doma a na oficiální server dát až finální vyladěnou verzi opatřenou <SHW>. Ty vifikundace s mými CYW plnými chyb byly šílené a nikomu bych to nepřál...
    Jak jsem již uvedl, v posílání map na henten FTP server nevidím problém a pokud to Editorovi ulehčí práci, tak jsem všema deseti pro. Také si ale myslím, že by tam měly jít hotové mapy, které budou moci mít ve svém názvu <SHW> a díky kterým budou mapy s touto značkou brány jako záruka kvality.
    No, už toho raději nechám...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    ....
    Souhlasim s tebou, ze na ftpko by se meli davat jiz odzkousene mapy. A ze <shw> by mela byt zaruka kvality.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    1] to Deee: Kdykoliv jen ne PONDELi prosiiiiiiim, to jsem na sluzebce Muzu poprosit o utery nebo stredu? Treba se konecne jednou dostavim
    Tak úterý?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Mám konečně klid, ...
    Suhlasim nech sa najskor otestuju tu a hotove opravene (co sa asi najviac bude tykat cutov a pod) zo znackou <SHW> dat na server uplny suhlas s Deeeanom

myslim ze tieto by mali byt v pohode ale vsak odskusajte a uz maju aj nazov <SHW> http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=539
    Naposledy upraveno uživatelem Kirk1: 26-04-2009 v 09:08 Důvod: Oprava textu

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Tak úterý?
    muze byt, jak rikam cokoliv krome pondeli

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Ja to hram na 1920x1200 full detaily fps 80-130 mam zapnutu VS fps 60 ale tiez mi v narocnych usekoch fps klesne kolo 35 az 30 takze ked sa pozries na moj rank tak to asi naozaj v tom nebude

@Edi - to FPT nejak nefunguje alebo som na nieco zabudol
    Nejak si nepamatuju jaky mas rank, ale asi nemas lepsi nez ja... nebo jo?

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

...
    Jak jsem již uvedl, v posílání map na henten FTP server nevidím problém a pokud to Editorovi ulehčí práci, tak jsem všema deseti pro. Také si ale myslím, že by tam měly jít hotové mapy, které budou moci mít ve svém názvu <SHW> a díky kterým budou mapy s touto značkou brány jako záruka kvality.
    No, už toho raději nechám...
    Souhlasím, akorát dodám pro úplnost, možná jsi si nevšiml ale Editor ti udělil práva, už nejsi jako operátor, ale admin, takže si můžeš pár tratí popošoupnout a nebo dát okamžitý restart. To jsi mohl i jako operátor, ale možná jsi nevěděl. Může se to hodit i pro to testování, nebo pro cokoliv jiného když nebude na serveru Edi.

Při stavění mých map jsem na zkratky myslel, takže tam jsem nechtěl ponechat nic náhodě. S tou přehledností by to mohlo být horší, přiznávám.
    Můj (už jednou postnutý) balík se shw názvama je tady : http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=541

Včera jsem se ptal ještě Logiho a tak přidám snad ještě během dneška jeho mapky, ty jsou prověřené, takže tam by neměl být žádný problém.
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 26-04-2009 v 11:51

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Uplne suhlasim s tym, co tu napisal Deee-aN. To FTP je len pre odskusane a schvalene mapy, pripadne na posielanie suborov medzi clenmi nasej TMNF komunity (vtedy je vhodne urobit na FTP konkretny adresar s vystiznym nazvom (napr.: subory pre Deee-aN, ....). Urobim na FTP nejaku zakladnu strukturu a taktiez tam prelinkujem WWW pristup, aby ste mohli na subory priamo odkazovat.
    Verim, ze zo stavania trati sa stane tradicia a budeme schopni sa zaradit medzi najlepsich stavitelov map a casom ziskame aj nejake ocenenie a kredit medzi hracmi TMNF. Tiez je dobre, ze je to zastresene serverom SHW a Kapo casom urcite oceni nasu aktivitu, ci uz formou cien do turnajov, alebo priamou propagaciou TMNF servera.
    FTP pomoze aj mne, lebo niekedy som stracal prehlad o tom, ze ktora mapa je uz schvalena a ktora este nie.

Michi a Deee-aN maju na TMNF serveri status adminov. Mimo inych pravomoci maju moznost okamzite posuvat mapy pomocou admin rozhrania vpravo hore (aspon dufam, ze to rozhranie vidia ).

Registrace
    Jan 2009

Nejak si nepamatuju jaky mas rank, ale asi nemas lepsi nez ja... nebo jo?
    No tak to ani z daleka sa ti uz o takych rankoch ako mam ja nesniva

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Souhlasím, akorát dodám pro úplnost, možná jsi si nevšiml ale Editor ti udělil práva, už nejsi jako operátor, ale admin, takže si můžeš pár tratí popošoupnout a nebo dát okamžitý restart. To jsi mohl i jako operátor, ale možná jsi nevěděl.
    Jj, já vím (včera jsem si toho všim, že už nejsem operátor - to jsou služební postupy...), že si to mohu pošoupnout, ale drtivá většina ostatních ne a to jsem měl na mysli. Ať má možnost testovat každý nezávisle na adminech. Trénink je už pak něco jiného, tam je IMHO i lepší, když se sejde víc lidí přímo na serveru i s některým adminem, který jim to porežíruje.

Registrace
    May 2006

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek

Edi zasa si sa niecim peknym vymacknul super videjko este chvilu a aj mna dostanete do partie originalov

Registrace
    Oct 2007

Editor PO: Pls muzes mi dat taky nejaky vetsi prava login: nfg_ice

diky

Registrace
    May 2006

Editor PO: Pls muzes mi dat taky nejaky vetsi prava login: nfg_ice

diky
    máš

ale chcel by som vsetkych adminov upzornit, aby nedoslo k nejakemu konfliktu, pokial budu vsetci traja na serveri a kazdy z nich bude chciet inu mapu svoje prava vyuzivajte hlavne pri testovani, pripadne pri problemoch na serveri

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Já bych poprosil o operátora na login - vcelda.1 - pokud je možno... Díky...

Strana 39 z 172 PrvníPrvní ... 2937383940414989139 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19