Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 42 z 172 PrvníPrvní ... 3240414243445292142 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 616 až 630 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    hej kde jste vsichni???? Je utery 20h
    To byl návrh, na který nikdo nereflektoval...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    @ Ej ha!!!: ano, je to funkční Já jen v příloze přidám svou představu. IMHO přes těch 300 musí mít až ve chvíli skoku do cíle a ty je po nich chceš o dost dřív (ve skutečnosti tam máš parametr 280). Já bych ten spínač dal dřív a upozornil je, že by tam měli mít 210, když pojedou pomaleji než 210. No, zkoukni to, uvidíš . Jinak dobrý!
    Pro případné rejpaly: ano, samozřejmě, tahle blbinka tam být nemusí. Ale na druhou stranu, proč ne? IMHO je to dobrý trénink používání možností, které ten editor poskytuje .
    @ Nahoda: vidím, žes tam nainstaloval podlážky a asi už je problém s cutem vyřešen. ASI... Asi jó, ale to já si myslel tolikrát, než se mi na to koukli mistři volantu.... Já bych to řešil jednodušeji instalací CP. Koukni na screen.
    @Ej Ha!!! no ja osobne by som to tam nechal tak ako to mam ja viem ze tam mam 280 ale i tak aby si doskocil do ciela potrebujes nad 300km/h myslim ze asi az 310-315 tak ked tadial pojdu menej isto neskocia.

@ Nahoda to nie je problem dat tam CP ale tym padom si odblokujem druhu cestu o ktoru ale prist nechcem preto som to riesil tak komplikovane ale ak cez toto L neprejde tak to bude OK

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    @Ej Ha!!! no ja osobne by som to tam nechal tak ako to mam ja viem ze tam mam 280 ale i tak aby si doskocil do ciela potrebujes nad 300km/h myslim ze asi az 310-315 tak ked tadial pojdu menej isto neskocia.
    Ano, je tam potřeba cca 310, ale mě šlo spíš o to, že ve chvíli, kdy po lidech chceš těch 300 (tzn. ve chvíli, kdy se objeví nápis), tak vlastně těch 300 ještě nepotřebují. V tom místě, kde máš spínač, stačí odhadem tak 250km/h. Když je tam budou mít, potom na těch cca 310 na skok stačí zrychlit. Proto, jsem dal ten spínač kus dřív a na něj parametr 210. Ale je to tvoje mapa, ty máš poslední slovo...
    @ Nahoda to nie je problem dat tam CP ale tym padom si odblokujem druhu cestu ...
    To je vlastně pravda . Pošli to Editorovi na FTP a uvidíme, co na to mistři volantu....
    BTW, ještě se to dá trošku zkrátit na téhle větvi, když skočíš přes ten poslední zlom před posledním svahem, co vede na trávu. Ale třeba je to záměr...

Registrace
    Jan 2009

Ano, je tam potřeba cca 310, ale mě šlo spíš o to, že ve chvíli, kdy po lidech chceš těch 300 (tzn. ve chvíli, kdy se objeví nápis), tak vlastně těch 300 ještě nepotřebují. V tom místě, kde máš spínač, stačí odhadem tak 250km/h. Když je tam budou mít, potom na těch cca 310 na skok stačí zrychlit. Proto, jsem dal ten spínač kus dřív a na něj parametr 210. Ale je to tvoje mapa, ty máš poslední slovo...

To je vlastně pravda . Pošli to Editorovi na FTP a uvidíme, co na to mistři volantu....
    BTW, ještě se to dá trošku zkrátit na téhle větvi, když skočíš přes ten poslední zlom před posledním svahem, co vede na trávu. Ale třeba je to záměr...
    Ok kompromis FTP mi nefunguje nemozem sa pripojit tak ich tam prosim niekto hodte dakujem.
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Jan 2008

Je to tam! Jen si to bude muset Editor nějak promazat podle data přidání. Nechtěl jsem se v tom hrabat...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

OK, evidujem :-) a diky za RB

Registrace
    Jan 2008

Chtěl bych vás poprosit o zkouknutí nové mapy. Opravdu jsem se snažil, aby tam bylo co nejvíc tarmacu .

Registrace
    Jan 2009

Chtěl bych vás poprosit o zkouknutí nové mapy. Opravdu jsem se snažil, aby tam bylo co nejvíc tarmacu .
    Trochu taska ale pekna chce to iba trening Na cuty som nenarazil ale myslim ze L na par skokoch (kde pekne buram ako tirak)to preleti o dobrych 10s po pred nas
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-04-29 18-50-44-34.jpg 
Zobrazení: 89 
Velikost: 153.4 KB 
ID: 10684  

Registrace
    Jan 2008

Trochu taska ale pekna chce to iba trening Na cuty som nenarazil ale myslim ze L na par skokoch (kde pekne buram ako tirak)to preleti o dobrych 10s po pred nas
    S tím, že na mě L, I, M a další udělají 10-15sec počítám a to i v tom případě, že se mi tyhle místa podaří skočit. Vím o tom a jedno místo je tak udělané schválně (jeden zlom), abych to skočil i já (nebo spíš přelezl ). Beru to jako bonus pro opravdu dobré piloty s tím, že až je ti ""slabší"" uvidíme (), budeme to zkoušet taky a zlepšíme si techniku. Nebo vyhodíme komp z okna... . Nejsou to cuty v pravém slova smyslu, takže je tam (pokud proti nebudou zásadní námitky) nechám...

BTW, pokud máte zapnuté efekty, můžete si vychutnat start s pohybovým rozostřením...

Registrace
    Jan 2009

S tím, že na mě L, I, M a další udělají 10-15sec počítám a to i v tom případě, že se mi tyhle místa podaří skočit. Vím o tom a jedno místo je tak udělané schválně (jeden zlom), abych to skočil i já (nebo spíš přelezl ). Beru to jako bonus pro opravdu dobré piloty s tím, že až je ti ""slabší"" uvidíme (), budeme to zkoušet taky a zlepšíme si techniku. Nebo vyhodíme komp z okna... . Nejsou to cuty v pravém slova smyslu, takže je tam (pokud proti nebudou zásadní námitky) nechám...

BTW, pokud máte zapnuté efekty, můžete si vychutnat start s pohybovým rozostřením...
    JJ s tym suhlasim lepsi nech vyuzivaju svoje schopúnosti a my (ja) horsi nech trenujeme aby sme sa stali tymi lepsimy a myslel si to takto
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-04-29 18-49-54-62.jpg 
Zobrazení: 91 
Velikost: 93.6 KB 
ID: 10685  

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Pekna trat, 1:46 je dobry cas?

Aha, az teraz som sa pozrel, ze 1:27

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Tak sem ji zajel a musim říct, že je to opravdu povedená trať, v ohledu na tvoje zkušenosti.
    Přikládam replay :-D

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Přikládam replay :-D
    Co k tomu dodat..... Ale já mám zase zlatý auto...!

BTW, Editore, ten kus s průletem horizontálním CP by nebyl špatný do nějakého proma . Ten LoGiho průlet...
Název: skok.png 
Zobrazení: 77 
Velikost: 669.4 KB 
ID: 10687  

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Tak sem ji zajel a musim říct, že je to opravdu povedená trať, v ohledu na tvoje zkušenosti.
    Sry za za posthunt... (ale nechci, aby to zapadlo)

Jak na moje zkušenosti?!
    Ne, vážně, co bys pro příště vylepšil?

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Hodně se mi líbí ta část po úvodnim skoku.. Možná, kdybys do tý tratě nezamotal to soupání po "schodech", bylo by to uhlazenější..
Název: asdfasdf.jpg 
Zobrazení: 90 
Velikost: 85.4 KB 
ID: 10688  
    Naposledy upraveno uživatelem LoGi.CZE: 29-04-2009 v 19:52

Strana 42 z 172 PrvníPrvní ... 3240414243445292142 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27