Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 47 z 172 PrvníPrvní ... 3745464748495797147 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 691 až 705 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    J...Pak se tu objevila něčí zkušenost (Hilowa?), že je lepší je obrátit vzhůru nohama (tzn. prohodit červenou a modrou). A IMHO fakt! Opravdu i mě to příjde lepší..., jen je to dost nepohodlné. Kdo máte možnost, vyzkoušejte....
    No na to sme prisli s kamosom da sa tp urobit aj elegantnejsie ved su papierove tak ich treba otočit nemusis hore nohami ale iba spredu do zadu (myslim to co mas nad usamy)

@Edi kuknem diki a objednam
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No na to sme prisli s kamosom da sa tp urobit aj elegantnejsie ved su papierove tak ich treba otočit nemusis hore nohami ale iba spredu do zadu (myslim to co mas nad usamy)
    No vidíš, to je nápad! Jak jsem starej ,tak jsem blbej!

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Pálava. Konkrétně kemp Pasohlávky.
    Na Pasohlávkách jsem byl na dovolené asi před 6 roky a o tehdy tam měli wifi free hotspot a dokonce internetovou kavárnu. Jinak je kemp drahej, jako by jste byli u moře.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Dneska jsem zkousel TMNF pres EDGE a dpoadlo do podle ocekavani - jezdit naprosto nebyl problem, jen pozice souperu na trati se refreshovaly tak jednou za 20 vterin

Nováček / Pilot TMF Avatar uživatele Dejvak
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    BTW, co všichni děláte v úterý ve 20.00?
    Hraju trackmanii?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Dee skus s toho nieco vybrat foto ide postupne ako sa zaplnal server bolo nas az 22 a to je uz super
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 20-19-38-31.jpg 
Zobrazení: 86 
Velikost: 204.6 KB 
ID: 10759   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 20-21-14-68.jpg 
Zobrazení: 85 
Velikost: 150.7 KB 
ID: 10760   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 20-54-48-56.jpg 
Velikost: 219.6 KB 
ID: 10761   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-10-33-96.jpg 
Zobrazení: 74 
Velikost: 207.6 KB 
ID: 10762   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-10-37-73.jpg 
Zobrazení: 99 
Velikost: 185.9 KB 
ID: 10763   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-11-19-07.jpg 
Zobrazení: 81 
Velikost: 157.9 KB 
ID: 10764   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-11-23-89.jpg 
Velikost: 141.0 KB 
ID: 10765   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-19-57-53.jpg 
Zobrazení: 87 
Velikost: 217.9 KB 
ID: 10766  

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

jj, bolo dost ludi
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-05-05 21-11-08-49.png 
Zobrazení: 96 
Velikost: 401.3 KB 
ID: 10773  

Registrace
    Jan 2008

Dneska proběhl další neoficiální turnaj. Nejpotěšitelnějším faktem byla na naše dosavadní poměry obrovská účast. Místy tu bylo i více než 16 lidí a tento fakt nesnižuje ani to, že část z nich byli kolemjdoucí. Víme, že sem většina z nich přišla proto, že jsme se dostali v nabídce serverů poměrně vysoko díky vyššímu počtu zúčastněných. A to je to, co potřebujeme. Rovněž díky členům, kteří přivedli známé.
    Tratě byly, co se stylu týče, namíchané. To je IMHO ideální systém a o vyváženosti se můžeme dál bavit. Ať to vyladíme k převážně všeobecné spokojenosti. Proč "převážně všeobecné"? Protože 100% spokojení nebudou nikdy všichni.
    Konečné pořadí je k vidění na screenu (s potěšením mohu říci, že by vyjmenovávání jednotlivých postů bylo vzhledem k počtu účastníků zdlouhavé )
    Nakonec chci poděkovat všem účastníkům za jejich čas a doufám, že jste se pobavili stejně dobře jako já . Jenom mírně pokáráme LoGiho, že se sice chvályhodně dostavil, ale turnaj poté vynechal...

Snad se jednou dočkáme oficiálního turnaje....

EDIT: než to nadatluju, už mě předběhli . Taky mi to připomnělo poděkovat našemu MasterAdminovi za organizaci turnaje.
Název: Screenshot 2009-05-05_21-09-20.png 
Zobrazení: 80 
Velikost: 345.8 KB 
ID: 10768   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-05_20-56-31.png 
Zobrazení: 65 
Velikost: 645.0 KB 
ID: 10769   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-05_20-56-33.png 
Zobrazení: 73 
Velikost: 633.2 KB 
ID: 10770   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-05_20-58-19.png 
Zobrazení: 88 
Velikost: 606.6 KB 
ID: 10771   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2009-05-05_21-09-15.png 
Zobrazení: 91 
Velikost: 351.2 KB 
ID: 10772  

Registrace
    May 2006

Je fajn, ze pribuda hracov. Server sa dostava pomaly ale iste do povedomia. Ak budeme mat stale dobre trate, tak bude ucast stale lepsia. Uz len aby nas mohol SHW propagovat na uvodnej stranke.

LoGi asi nemal dnes dobru naladu. Nejak sa nastval na typ trati. Pritom to boli trate z ESL, ktore sa hraju na ich oficialnych turnajoch.

Dnes som zas nepretekal, cely turnaj so natacal, takze sa teste na dalsie video. Kazdym natacanim sa trochu zlepsujem v ovladani kamery a dnes som cele poobedie laboroval s roznymi formatmi videa a konverzie, tak snad bude video v este lepsej kvalite ako doteraz.

Ale nabuduce si uz zazavodim !!!

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Ja jsem se bohuzel nemohl dostavit a moc me to mrzi. Snad priste, porad maluju v novem byte a to me ted zamestnava vic nez dost. Ale mam radost, ze se nas server tolik dostava do povedomi ostatnich hracu.
    Jen je velka skoda, ze KaPo nereaguje na propagaci banneru z logem SHW atd.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Trate byly opravdu mizerne, bud desive zmatene asfaltky nebo divne dirty.

Je nejaky duvod, proc se nepouzily ty <SHW> trate co jsou na serveru? Rada z nich jsou velmi povedene (i kdyz i mezi nimi se najdou slabsi kousky). A na nekterych uz i vim, kudy se dostat do cile, coz se o tech ESL zmetcich rozhodne rict nedalo.

Ale byla to sranda, obzvlast jste meli videt moje obliceje, kdyz jsem vzdycky v posledni zatacce vyletel z trati

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

ESL a podobný turnaje jdou mimo mě. Ty tratě jsou o jedný jediný stopě, tudíž se ta trať musí dokola trénovat, což neni muj styl - trénovat. A ano, nálada mě dnes opustila, protože mě zmohla únava...

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Jen je velka skoda, ze KaPo nereaguje na propagaci banneru z logem SHW atd.

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Trate byly opravdu mizerne, bud desive zmatene asfaltky nebo divne dirty.

Je nejaky duvod, proc se nepouzily ty <SHW> trate co jsou na serveru? Rada z nich jsou velmi povedene (i kdyz i mezi nimi se najdou slabsi kousky). A na nekterych uz i vim, kudy se dostat do cile, coz se o tech ESL zmetcich rozhodne rict nedalo.
    Tyhle nové mapy se dávají proto, aby byly pro všechny neznámé a neměli výhodu lidé, co znají SHW mapy. Ale IMHO není určitě problém po domluvě jezdit na našich tratích. Zbytek viz níže.
    Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    ESL a podobný turnaje jdou mimo mě. Ty tratě jsou o jedný jediný stopě, tudíž se ta trať musí dokola trénovat, což neni muj styl - trénovat.
    Jak už tu několikrát padlo, není možné se zavděčit všem. To bychom si mohli každý sestavit svůj seznam oblíbených map a jezdit si sólo. A o tom to IMHO není. Je to o tom si zajezdit proti sobě a pobavit se (aspoň dokud jsou ty turnaje neoficiální a bez cen). Kdybych k tomu přistupoval tak, že se mi první trať taky nelíbila a že asfalty všeobecně moc nemusím a kdyby to tak vzali všichni, tak to můžeme rovnou zabalit. Naštěstí většina jezdila i přesto a myslím, že jsme si to užili.
    Ale každopádně je dobře, že tu tahle diskuse je. Ať se to vyladí! IMHO by byl optimální systém pro turnaj 5-6map a z toho 1-2 dirty, 2-3 kličkovací tarmacy (ne bludiště) a 2-3 speedy. Dodávejte mapy podle svých představ, Edi na to má chlívek: http://www.svethardware.cz/forum/gro...iscussionid=16. První předpoklad pro mapu vhodnou pro turnaj: musí se dát projet napoprvé drtivou většinou jezdců (což neznamená, že musí být primitivní).

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Mně se včerejší tratě líbily, aspoň ty asfaltové. Mám rád takové technické typy map, takže díky Edi. Je pravda, že "eslka" člověk musí natrénovat, ale pokud hrajeme jen tak pro zábavu, když o nic moc nejde, tak si klidně zajedu i mapu, kterou neznám a je mi jedno když je WR pod minutu a já se svým časem na něj budu ztrácet 20sekund. Podívám se, v jakém čase danou mapu zajedou ostatní, jak se s ní vypořádají, když ji neznají, porovnám časy a hlavně si zazávodím. Je jasné, že Esl mapy nebývají jednoduché a řadě hráčů můžou dělat problémy, ale jak říkal deeean, není možné se zavděčit všem. Na druhou stranu, určitě nikoho z vás nebaví jezdit jenom rovinky . Byl bych pro to, aby mapy, které se budou jezdit na turnaji, daly 1-2 dny s předstihem na server a kdo by měl čas, přišel by si je zkusit zajet. Ale zase je to o tom, že většina nemá tolik volného času a jsou rádi že přijdou na turnaj samotný.

Já na příště zkusím taky přispět svou troškou do mlýna a vyberu nějaké mapy, které bych sem pak dal a ostatní by posoudili.

Registrace
    May 2006

Niekedy som navrhoval, aby kazdy z ucastnikov turnaja nominoval jednu mapu. Je jedno odkial, ci uz nasu tvorbu, alebo z TMX. Predpokladam, ze kazdy bude nominovat mapu, ktoru pozna a teda na nej zajazdi aj nejaky dobry cas. Tymto by sa odstranila nevyhoda neznamych trati a bolo by to mozno napinavejsie, pretoze aspon na jednej mape by sa snad hrac umiestnil na prednom mieste. Map by malo byt minimalne 5.

Nominacie by mohli byt v komunitnej skupine (je tam uz na to thread), len nevyhoda je, ze v komunitnych skupinach sa nedaju prikladat prilohy. Mozno by to KaPo mohol zapnut. Zatial by stacil link na post, v ktorom sa nachadza nominovana mapa, alebo link na TMX. Preco v komunitnej skupine? Aby sa do nej hraci prihlasili a tak by aj KaPo videl, ze kolko nas vlastne je. (zatial 18)

Mne je uplne jedno, ake mapy su na serveri. Pripadalo mi zaujimavejsie dat na turnaj nove mapy, ktore nikto nepozna a preto nema vyhodu. Dal som ESL mapy, lebo som predpokladal ich kvalitu. Mozno som podcenil ich narocnost

Este jedna vec. Prvy turnaj sa hral s nastavenim maximalneho poctu potrebnych bodov na 100. Turnaj bol vtedy neumerne dlhy. V dalsom turnaji sme nastavili 50 a to mi zas pripadalo moc kratke a este k tomu najlepsi hrac bol schopny sa prihlasit s druhym uctom a zamiesat znova poradie. Tak som vcera nastavil 70. Ferimu to zas pripadalo moc dlhe. Aky mate na to nazor?

Strana 47 z 172 PrvníPrvní ... 3745464748495797147 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19