Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 48 z 172 PrvníPrvní ... 3846474849505898148 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 706 až 720 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Este jedna vec. Prvy turnaj sa hral s nastavenim maximalneho poctu potrebnych bodov na 100. Turnaj bol vtedy neumerne dlhy. V dalsom turnaji sme nastavili 50 a to mi zas pripadalo moc kratke a este k tomu najlepsi hrac bol schopny sa prihlasit s druhym uctom a zamiesat znova poradie. Tak som vcera nastavil 70. Ferimu to zas pripadalo moc dlhe. Aky mate na to nazor?
    To bude mít vztah k počtu a kvalitě účastníků. 100 je moc, 50 při účasti jednoho špičkového jezdce málo. 70 by bylo lepších při jednom špičkovém jezdci a jednom typu tratí (tzn. kombinace miCHi+tarmac). Včera bylo ale pole favoritů větší a přimíchání dirtů pomohlo i dalším, na asfaltu slabším jezdcům (myslím sebe), zamíchat se do boje o přední pozice celkového pořadí. Z toho vyplynulo větší množství jízd potřebných k získání dostatečného množství bodů. Co tím chci říct: pokud bude předpoklad na podobnou účast jako včera, snížil bych limit na 60 bodů. BTW, je to tak, že někdo musí na jedné trati získat 30bodů, aby se šlo na další?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    BTW, je to tak, že někdo musí na jedné trati získat 30bodů, aby se šlo na další?
    Tak to netusim. Viem len, ze ked niekto ziska finalne poradie, tak ho musi v dalsom kole potvrdit. Ak nepotvrdi, tak sa ide dalej. Uz sme to zazili myslim v druhom turnaji. Kedy sa prepne dalsia mapa, na to som este neprisiel :-) Ale nejaky princip to ma, len to treba zistit.

Registrace
    Jan 2008

Tak to netusim. Viem len, ze ked niekto ziska finalne poradie, tak ho musi v dalsom kole potvrdit. Ak nepotvrdi, tak sa ide dalej. Uz sme to zazili myslim v druhom turnaji. Kedy sa prepne dalsia mapa, na to som este neprisiel :-) Ale nejaky princip to ma, len to treba zistit.
    Pokud si pamatuju, dřív vždycky stačilo, aby miCHi 3x vyhrál a šlo se na další mapu. Včera jsme (IMHO právě díky vyrovnanosti) minimálně jednu dirtovou mapu jeli cca 5x. Proto jsem se na to ptal, třeba by ten limit šel snížit, aby mapy rotovaly rychleji.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Pravidla CUP modu

Hraje se podobně jako v modu rounds, hráči sbírají body za jednotlivá umístění, dokud nedosáhnou určitého počtu bodů (na ESWC 100b). Novinka je ale v tom, že po pěti jízdách se mění mapa a pokračuje se na nové. Jakmile ale hráč nasbírá 100 bodů, nevyhrál. Vítězství musí potvrdit tím, že se v některým z dalších kol umístí na prvním místě. Pokud tak neučiní, nevyhrál. To je ovšem neuvěřitelný nápor na nervy, které ne každý hráč vydrží. Může se také stát, že se změní mapa, která "skoro-šampionovi" nesedí, což ho prakticky distancuje od šance na titul. Další hráči tedy mají možnost jej dohnat, a porazit jej. Nakonec i když máte náskok 40 bodů na ostatní a body neproměníte závěrečnou výhrou, můžete také skončit poslední.

Další často kritizovaná skutečnost je, že jakmile je známý vítěz, musí se ještě čekat na ostatní umístění. To se může protáhnout i na 20 minut a přiznejme si... Hráč Formule 1 získá Mistrovský titul, ale nemůže se ještě 20 minut radovat, protože by se muselo čekat než si další 2 hráči zabojují o 2. a 3. místo. Poté přejde před diváky na stupně vítězů, ten prvotní pocit vítězství jej už opustil a teprve teď se může radovat s fanoušky. Tento moment by byl zkrátka divný a nepřirozený.

• Padá možnost, kdy vám schází 3 body k vítězství a jede takzvaně na jistotu. Diváci tak uvidí boj naplno do posledního kola.
    • Hráči se budou muset naučit opravdu na 100% všechny mapy, protože nikdy nevíte, na které mapě budete muset potvrdit vítězství.
    • Diváci již nemusí složitě počítat, kolik bodů stačí jednotlivým závodníkům k vítězství. Vítěz musí jednoduše vyhrát! I poslední hráč má stále šánci vyhrát.
    • Často se stává, že favoritům nevyjde začátek a vschopí se příliš pozdě. Nebylo by to úžasné, kdyby dokázal jedním vítězstvím za druhým vše obrátit a nepustit ostatní k výhře? Diváci by jistě šíleli.

trackmaniaforever.cz
    Mně osobně tento mód vyhovuje i nastavení 100 bodů, to si myslím že to není tak moc. Akorát mě pak štve, že když nasbírám body v prvních dvou mapách a vyhraju, pak už nemůžu pokračovat a nezajezdím si i další mapy.

Registrace
    May 2006

Slo by to mozno este urychlit. Na serveri je mozne v konfiguracii CUP modu nastavit pocet vitaznych miest. Teraz su 3. Teda 1., 2. a 3. Je mozne to nastavit len na jedno, teda len na absolutneho vitaza, ostatni zostavaju v aktualnom poradi. To znamena, ze akonahle niekto obsadi 1. miesto, tak turnaj konci.

Registrace
    Jan 2008

Slo by to mozno este urychlit. Na serveri je mozne v konfiguracii CUP modu nastavit pocet vitaznych miest. Teraz su 3. Teda 1., 2. a 3. Je mozne to nastavit len na jedno, teda len na absolutneho vitaza, ostatni zostavaju v aktualnom poradi. To znamena, ze akonahle niekto obsadi 1. miesto, tak turnaj konci.
    To by bylo ideální .

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

I když jsem jezdil jak lopata, tak musím říct, že zábava byla a už se těším na příští "turnaj"

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Este jedna vec. Prvy turnaj sa hral s nastavenim maximalneho poctu potrebnych bodov na 100. Turnaj bol vtedy neumerne dlhy. V dalsom turnaji sme nastavili 50 a to mi zas pripadalo moc kratke a este k tomu najlepsi hrac bol schopny sa prihlasit s druhym uctom a zamiesat znova poradie. Tak som vcera nastavil 70. Ferimu to zas pripadalo moc dlhe. Aky mate na to nazor?
    Moc dlhe sa mi to nezdalo a celkom by som tam nechal tych 70 iba som cakal ze ked EL ziskal 50b bude finalista a ono IMHO nie tak som si myslel ci je to na 100b.

A este jedna pikoska dokym som si neprecital na kolko bodov to bolo nastavene tak som o tom nemal najmensiu paru az do dnes A cudoval som sa ako tie 100vky vsetci tak rychlo zbieraju

Tak Edi ty si to vsetko kameroval a ja som bol v tom ze ked nehral Ice ze to kuka on tak to si sa musel šulat dookola jak som tam skusal pevnost vsetkych mantinelov.

Teda vcera som si to opat uzil aj ked napr. na 1 a 2 mapke som nemohol najst ciel az pokial som sa nedival na Michiho inak ESL mi vobec nevadia aj ked ich vidim 1x ale to znacenie trati je otrasne (BTW keby sme takuto trat urobili niektory z nas ostatny ho asi ... a musel by ju pozmenit)

Inak KAPO by naozaj mohol zapnut upload v skupinach ak aj nie v tych ostatnych ale v nasej by mohol bolo by to IMHO vsetko jednoduchsie.

Este jedna otazka TMU sa tiez deli na 6mesacnu a "dozivotnu" alebo toto sa tyka iba TMUF?

No to som sa rozpisal aj by mi stacilo

Registrace
    Jan 2009

Hej chalani zasa sa nam stratil server

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Hej chalani zasa sa nam stratil server
    Zas nejaky debil daco robil v serverovni. Dnes to uz asi nepojde, zajtra to spravim, musim zohnat technika.

Registrace
    Jan 2009

Zas nejaky debil daco robil v serverovni. Dnes to uz asi nepojde, zajtra to spravim, musim zohnat technika.
    Fuh uz som sa bal ze sa nevrati

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Jo, já málem dostal infarkt, když mi zmiznul z oblíbených. A pak druhý když mi při startu zamrzala trackmania Ale už je to v pohodě

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Jo, já málem dostal infarkt, když mi zmiznul z oblíbených.
    No to sa mi uz stalo asi 2x

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Nevíte jestli jde vypnout stahování custom textur? Nesnáším když 2 minuty načítám mapu jen proto, abych jezdil na hnusných kýčovitých růžových texturách

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    To by bylo ideální .
    To by rozhodne nebylo idealni, rpotoze by se to moc blizilo prachsprostymu rounds. Takhle je to o hodne zajimavejsi. Spis by stacilo snizit bodovy limit

Strana 48 z 172 PrvníPrvní ... 3846474849505898148 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19