Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 172 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

TO DEEEAN A EDITOR PO - panove prosimvas sekejte checkpointy kazdych 10 metru, at z toho nejsou cutoviny ty trate jsou fajn, ale daji se zkracovat, viz ta co ji maji vsichni za 1:50 a ja ji dal cutem 1:25 - posledni CP je okolo 1 minuty apak je usek na 50sec bez CP. Ja jsem po CP vyskocil ven z trai pres piskovy nasep a celou trat objel okolo po trave do cile. A to jsem jeste cutnul predposeldni cp, neskocil jsem ale sjel primo dolu a neobjizdel okruh. ostatni pripominky viz. vyse zpatecka ajizda okolo stadionu viz kiwick staci si prohlednout recordy
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    TO DEEEAN A EDITOR PO - panove prosimvas sekejte checkpointy kazdych 10 metru, at z toho nejsou cutoviny ty trate jsou fajn, ale daji se zkracovat, viz ta co ji maji vsichni za 1:50 a ja ji dal cutem 1:25 - posledni CP je okolo 1 minuty apak je usek na 50sec bez CP. Ja jsem po CP vyskocil ven z trai pres piskovy nasep a celou trat objel okolo po trave do cile. A to jsem jeste cutnul predposeldni cp, neskocil jsem ale sjel primo dolu a neobjizdel okruh. ostatni pripominky viz. vyse zpatecka ajizda okolo stadionu viz kiwick staci si prohlednout recordy
    Kterou konkrétně myslíš? Já už jsem z toho jelito. Tyhle CYW 002 a 003 jsou z mých prvních a je to na tom znát.(BTW, taky proto tohle vlákno, aby se to vychytalo). U těch rozdělených tratí je problém, že CP může být jen tam, kde se potkávají. Tzn., ne na jednotlivých ramenech. Aby se čas počítal, musí se projet všechny CP, že jo?

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Ice teď myslí Your Way 001 od Editora PO že jo, taky jsem nad tím přemýšlel a je to pravda, dá se to takto výše popsaným způsobem hodně zkrátit..

Deee-aNe jojo když neprojedeš všechny CP v mapě tak se ti čas nezapočítá a jinak k těm mapám CYW 002 a 003 myslím si, že jsou už v pořádku, v té jedné jsi na tu zpátečku dal vodní příkop a přidal ještě na střed místo sloupu nový CP, takže imho by to mělo být dobré. V té druhé je taky nový CP na správném místě. Kdyžtak to zkus projet ještě Ice ty, nebo i ostatní, ať je jistota .

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od kiwick Zobrazit příspěvek
    Ice teď myslí Your Way 001 od Editora PO že jo, taky jsem nad tím přemýšlel a je to pravda, dá se to takto výše popsaným způsobem hodně zkrátit..

Deee-aNe jojo když neprojedeš všechny CP v mapě tak se ti čas nezapočítá a jinak k těm mapám CYW 002 a 003 myslím si, že jsou už v pořádku, v té jedné jsi na tu zpátečku dal vodní příkop a přidal ještě na střed místo sloupu nový CP, takže imho by to mělo být dobré. V té druhé je taky nový CP na správném místě. Kdyžtak to zkus projet ještě Ice ty, nebo i ostatní, ať je jistota .
    Kouknu vecer po praci

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ja vam dam skracovat si cestu !!! Pekne po ceste a dodrziavat rychlost

Mrknem na to a pridam CP na kriticke miesta.

Registrace
    Jan 2008

He! Já podle návodu ice našel chybu na CYW002 a hodinu se s ní patlal, aniž bych se kvůli nedostatku prostoru dobral řešení. Naštěstí už asi vím, jak.

EDIT: a jo, teď koukám, že ice píše o trati dlouhé 1:50... (snad mě omlouvá, že už byla pokročilejší hodina)
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 19-02-2009 v 07:45

Registrace
    Jan 2008

Takže jsem odeslal CYW002 a Twister 002. Tak jsem zvědavý, jestli je obelstíte....

Registrace
    Jan 2008

Zdá se, že nám funguje upload, tak sem dám trať, co mi EditorPO zatrhnul...
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Opravene 2 mapy su na serveri.

Registrace
    Oct 2007

Ok prilezitostne projedu

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Zdá se, že nám funguje upload, tak sem dám trať, co mi EditorPO zatrhnul...
    Ahoj Deee-aN akurat som ju hral 5 min a da sa skratit oproti tvojim 47s na 23s staci ak sa na starte otocis a stastne dopadnes na kusok zelene pod sebou a si par metrov od ciela. Staci tam dat CP alebo tu zelen zaplavit vodou

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Ahoj Deee-aN akurat som ju hral 5 min a da sa skratit oproti tvojim 47s na 23s staci ak sa na starte otocis a stastne dopadnes na kusok zelene pod sebou a si par metrov od ciela. Staci tam dat CP alebo tu zelen zaplavit vodou
    To jsem myslel, že to bude trvat dýl, než to někdo objeví.... Mě se podařilo dobře dopadnout jen asi 2x, tak jsem to neřešil.
    Oprava

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    To jsem myslel, že to bude trvat dýl, než to někdo objeví.... Mě se podařilo dobře dopadnout jen asi 2x, tak jsem to neřešil.
    Oprava
    No je to lepsie nejakych 30,8s ak chces aby sa islo cez strechu tak musis smer jazdy posunut inak alebo prerobit strechu ja som pred skokom zatocil hned do lava prava (to je jedno podla toho aky mas nabeh) a stale som brzdil - prepad cez skaru v sklennej streche a nazem a ciel (dost nahoda a to mohlo byt este lepsie nebyt tych konstrukcii )

Registrace
    Jan 2009

Deee-aN odskusaj som sa kedysi pred 2-3 mes. hral ak chces pouzi uprav prerob rob co chces nem uz nato cas a len sa mi to povaluje v pc. V niektorych su sami zda aj cuty uz neviem .

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No je to lepsie nejakych 30,8s ak chces aby sa islo cez strechu tak musis smer jazdy posunut inak alebo prerobit strechu ja som pred skokom zatocil hned do lava prava (to je jedno podla toho aky mas nabeh) a stale som brzdil - prepad cez skaru v sklennej streche a nazem a ciel (dost nahoda a to mohlo byt este lepsie nebyt tych konstrukcii )
    To je cajk, o tom to je . Já to ovlivním jen po ten skok, dál už je to o tom, kdo vymyslí nejlepší způsob, jak se dostat co nejrychleji zpátky. Se střechou nic neudělám, je mimo konstrukční oblast. Z toho samého důvodu tam nemůžu dát CP. Jakmile opustíš rampu, je to na tobě. Hledej, šmudlo!
    Ten můj čas je z jízdy víceméně kolem, abych tu trať potvrdil na projetí a mohl jí pustit do světa.
    Když zůstaneš na tý tribuně a budeš tam chvilku popojíždět najdeš několik míst, kudy se dostat zpátky na plochu. Nic z toho jsem ale nestavěl já. Je to součást "kulis" od Nadea.

EDIT: OK. Zkusím!

Strana 4 z 172 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01