Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 53 z 172 PrvníPrvní ... 343515253545563103153 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 781 až 795 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Osobne sa mi paci (ale funguje to asi len u original modelov Nadea), ze ako je pohybliva hlava pilota v zakrutach. Len pre ukazku, skus umiestnit kameru vedla hlavy pilota tak, aby bolo vidiet posobenie odstredivej sily.

BTW, teraz som si uvedomil, ze to mame v zlom threade
    Nemyslím, že to máme ve špatném vlákně. Tamto je IMHO spíš o zpracování hotových videí, tady je to o tvorbě, ale můžeme to samozřejmě prodiskutovat. Taky mě napadlo udělat thread na tutory...

A teď k tvému nápadu... Několik prvních replayů jsou "přípravné práce" - pozor, není to nic hezkého! Tím nemám na mysli technickou kvalitu, opravdu to vypadá dost nechutně.... Ta poslední záležitost je asi to, co jsi měl na mysli. Není to úplně dotažené, ale na to už dneska nemám... Je to o hromadě klíčů a to hledání optimálního nastavení každého jednoho a jejich plynulé návaznosti jako celku, je pakárna...

EDIT: BTW, miCHi je nám v nějakém klanu...
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Deee-aN, pekny tutorial, len tak dalej. ..... RB+ (mas ich u mna, len zatial ti nemozem udelit, na vine je system) Vies to pekne popisat.

Osobne sa mi paci (ale funguje to asi len u original modelov Nadea), ze ako je pohybliva hlava pilota v zakrutach. Len pre ukazku, skus umiestnit kameru vedla hlavy pilota tak, aby bolo vidiet posobenie odstredivej sily.

BTW, teraz som si uvedomil, ze to mame v zlom threade
    Ale současně to souvisí s hrou ne? Deeeane super prácička, líbí se mi tvé tuty. Máš u mě RB až budu moct

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    EDIT: BTW, miCHi je nám v nějakém klanu...
    No jo, přidal jsem se ke švýcarům, super partička . Ale na vás nezanevřu to se neboj Zítra na turnaji !

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ha, az ma to prekvapilo, ked som si to poustil Deee-aNe. Fakt to vyzera, ako keby v aute sedela mrtvola . Mozno len ako kratky moment do videa by sa to hodilo.

Co sa tyka threadu, ved popisujeme postup pri tvorbe videa. Krok za krokom, od MediaTrackeru az po strih a postprodukciu. Bez MT mozes pouzit akurat tak Fraps, alebo iny program.
    Tiez pridam nieco na zaver, ohladom vhodneho nastavenia parametrov pri generovani videa v MT, nieco o strihu v Camtasii (pripadne Ulead alebo Adobe) ....
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 12-05-2009 v 00:08

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Takže jdu se omluvit, protože na večer to bohužel nestihnu..., nečekaně mi do toho něco vlezlo. Pořádně zazávoďte a výsledky pak sem

...Edit: možná chvilku stihnu
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 12-05-2009 v 19:07

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Ja prídem ale budem meškať asi cca 15-20 min

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Já se asi příjdu kouknout, ale jen na chvíli

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Máme za sebou další neoficiální turnaj. Myslím, že už jsme se dostali do fáze, kdy by se, vzhledem k počtu účastníků - a to i "přespolních", dalo uvažovat o nějaké propagaci toho příštího na specializovaných serverech. Pak už by ale všechno muselo klapnout časově i organizačně. Dnes se ukázalo, že bez Ediho jsme úplně v tádydádydádydá.
    Jinak, konečné pořadí je vidět na prvních dvou screenech. Na obsazení čelních postů není nic překvapivého a tak ani nemá smysl to rozebírat . Další dva screeny ukazují počet zúčastněných. A to tam nejsou ti, co se stavili jen na skok...
    Díky všem za účast a Edimu za organizaci.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: turnaj 2009-05-12.png 
Zobrazení: 97 
Velikost: 647.6 KB 
ID: 10840   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: turnaj2 2009-05-12.png 
Zobrazení: 98 
Velikost: 653.6 KB 
ID: 10841   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: turnaj3 2009-05-12.png 
Zobrazení: 93 
Velikost: 1.28 MB 
ID: 10842   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: turnaj4 2009-05-12.png 
Zobrazení: 86 
Velikost: 1.31 MB 
ID: 10843  
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 12-05-2009 v 22:01

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Krasne devate misto

Btw, neslo by to udelat tak, aby se tech bodu davalo jeste vic nez 10? Tim myslim, aby ucastnici treba az do desateho mista dostali nejake body navic oproti tomu jednomu za dojeti. Takhle to pro "nas lamy" neni moc zavodeni, je to spis o tom, jestli dojedu nebo ne, protoze tech pet lidi, kteri jezdi radove lip nez ja tam proste bylo. A je naprosto jedno, jestli skoncim 6. nebo patnacty.

Registrace
    May 2006

CUP system je pevne dany. Ovplyvnit sa da pocet vitaznych miest (standardne 3) a pocet bodov potrebnych na umiestnenie (standardne 100). Dalej mozem ovplyvnit pocet zahrievacich kol (standardne 2). My pouzivame nastavenie 3/70/1.
    Mnozstvo pridelovanych bodov neviem menit. Teda aspon nie cez klasicke admin rozhranie.
    Skusim nieco vygooglit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

No tak me to teda moc nevadi - jel jsem predevsim pro zabavu a ne s tim ze budu prvni a abych rekl pravdu tak ani nevim na jakym miste jsem zustal (viz ta trat jak sem videl vsechno jenom ne ze svyho pohledu - pohled jako na krysy v bludisti ).
    Ja bych to tak nechal, vzdyt podobne je to u vsech her - casem se clovek vycvici - svalovat to muzes akorat tak na svy ruce, oci, alkohol, a vubec dalsi lidske potreby

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    No tak me to teda moc nevadi - jel jsem predevsim pro zabavu a ne s tim ze budu prvni a abych rekl pravdu tak ani nevim na jakym miste jsem zustal (viz ta trat jak sem videl vsechno jenom ne ze svyho pohledu - pohled jako na krysy v bludisti ).
    Ja bych to tak nechal, vzdyt podobne je to u vsech her - casem se clovek vycvici - svalovat to muzes akorat tak na svy ruce, oci, alkohol, a vubec dalsi lidske potreby
    Ja nejezdim pro vitezstvi, ale prece jenom - neco, co by trochu povzbudilo soutezivost i na hrosich nez prvnich peti mistech by tam byt mohlo

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Ja nejezdim pro vitezstvi....
    Teda nechci provokovat, ale devaty misto zas takova vyhra neni
    Tak to zkus natrenovat a treba vyskolis Michiho

Registrace
    May 2006

jj, musime na sebe pracovat, aby sme dobehli hracov ako Michi. Aby to nemali take jednoduche .
    Mna skor vytoci, ked sa mi na nejakej trati nedari, pricom inokedy tu trat prejdem bez vacsich problemov. Ako vcera. Hned po starte bol naval v prvych zakrutach. Taky, ze clovek ani nevidel svoje auto. Vacsinou som skrtol o prvy roh. Vypinat zobrazovanie superov som nechcel, pretoze som ukladal replaye a nebol som si isty, ci by ulozilo aj ostatnych, keby som ich vypol. Ukladanie replayov ma tiez trochu zdrzalo, takze som niektore starty realizoval po par sekundach oproti ostatnym.
    Tiez mi nejak extra nejde o umiestnenie, ale na druhej strane, ked som pri velkom pocte hracov na prvej strane tabulky, tak aj to je prijemne. Na spicku zatial nemam a dlho mat nebudem, pretoze pri svojej praci nemam vela casu trenovat techniku jazdenia, ale zmieril som sa s tym .

Registrace
    May 2008

Vypinat zobrazovanie superov som nechcel, pretoze som ukladal replaye a nebol som si isty, ci by ulozilo aj ostatnych, keby som ich vypol. Ukladanie replayov ma tiez trochu zdrzalo, takze som niektore starty realizoval po par sekundach oproti ostatnym.
    Tiez mi nejak extra nejde o umiestnenie, ale na druhej strane, ked som pri velkom pocte hracov na prvej strane tabulky, tak aj to je prijemne.
    Tak tak, tohle byla i moje taktika - pak jsem ji ale zmenil na neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se
    Priste to zkusim bez alkoholu a ber kuriva

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Tak tak, tohle byla i moje taktika - pak jsem ji ale zmenil na neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se
    Priste to zkusim bez alkoholu a ber kuriva
    Na to som prišiel aj ja že alkač otupuje zmysly a ked sa mi prestalo dariť tak namiesto toho aby som sa snažil jazdiť lepšie tak som na to dlabal ale aj tak včera som sa akosi nevedel dostať do jazdnej pohody

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19
    Od EditorPO v sekci Trackmania Forever