Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 172 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    To je cajk, o tom to je . Já to ovlivním jen po ten skok, dál už je to o tom, kdo vymyslí nejlepší způsob, jak se dostat co nejrychleji zpátky. Se střechou nic neudělám, je mimo konstrukční oblast. Z toho samého důvodu tam nemůžu dát CP. Jakmile opustíš rampu, je to na tobě. Hledej, šmudlo!
    Ten můj čas je z jízdy víceméně kolem, abych tu trať potvrdil na projetí a mohl jí pustit do světa.
    Když zůstaneš na tý tribuně a budeš tam chvilku popojíždět najdeš několik míst, kudy se dostat zpátky na plochu. Nic z toho jsem ale nestavěl já. Je to součást "kulis" od Nadea.

EDIT: OK. Zkusím!
    To mi je jasne mozno skusit predlzit o par metrov uvod aby sa pri skorom brzdeni nedalo dobrzdit este pred strechou ale zasa ak to prezenies tak skocis az za nu
    Co sa tyka toho casu aby si to vysperkoval sam by si si ju musel niekolko krat prejst a to je strata zbytocna casu pre konstruktera Tracks
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Tahle trať zas nebyla myšlená až tak vážně . Možná se k tomuhle vyjíždění ze stadionu ještě někdy vrátím, ale až bude víc zkušeností, aby byla poněkud více vymakaná a zajímavější.
    Jinak už jsem stihl chvíli bloudit na jedné té tvojí, ale to se poddá. Chce to trénink...

Registrace
    Jan 2009

Tahle trať zas nebyla myšlená až tak vážně . Možná se k tomuhle vyjíždění ze stadionu ještě někdy vrátím, ale až bude víc zkušeností, aby byla poněkud více vymakaná a zajímavější.
    Jinak už jsem stihl chvíli bloudit na jedné té tvojí, ale to se poddá. Chce to trénink...
    To asi myslis na nervy (musel som si to tiez prejst ) no ona je po chvyli na nervy najma ked je taka banalna a chces ist skoro stale na plny kotol

Registrace
    Jan 2008

Ve skutečnosti to byla ta Ej ha. Ke konci je tam trochu problém najít, kudy tudy k cíli. Šipky by bodly . Ale jak říkám - tohle se stane u hodně tratí, že to člověk musí chvíli zkoušet, než najde správnou trasu. Já jsem si to ve své lenosti dal do editoru a prohlídl si to shora. Na to Ej ha se ještě podívám. Hopla není zrovna můj šálek kávy. Nahoda je v raném stádiu rozpracovanosti a Nervy nevypadají špatně, ale chtělo by je to IMHO trochu došperkovat nějakými překážkami, aby to nebyl jen pořád full speed.
    Navíc, z reakcí lidí vyplývá, že mají radši snadno zapamatovatelné kratší tratě - cca 30-50s. I já se tomu budu snažit trošku přizpůsobit.

BTW @všichni: napište vaší představu optimální tratě. Co by na ní mělo být a co ne, délku, atd. Všem se stoprocentně zavděčit nedá, ale aspoň můžeme mít na serveru takovou vyváženou směs.

Registrace
    Jan 2009

Ve skutečnosti to byla ta Ej ha. Ke konci je tam trochu problém najít, kudy tudy k cíli. Šipky by bodly . Ale jak říkám - tohle se stane u hodně tratí, že to člověk musí chvíli zkoušet, než najde správnou trasu. Já jsem si to ve své lenosti dal do editoru a prohlídl si to shora. Na to Ej ha se ještě podívám. Hopla není zrovna můj šálek kávy. Nahoda je v raném stádiu rozpracovanosti a Nervy nevypadají špatně, ale chtělo by je to IMHO trochu došperkovat nějakými překážkami, aby to nebyl jen pořád full speed.
    Navíc, z reakcí lidí vyplývá, že mají radši snadno zapamatovatelné kratší tratě - cca 30-50s. I já se tomu budu snažit trošku přizpůsobit.

BTW @všichni: napište vaší představu optimální tratě. Co by na ní mělo být a co ne, délku, atd. Všem se stoprocentně zavděčit nedá, ale aspoň můžeme mít na serveru takovou vyváženou směs.
    V pohode urob co uznas za vhodne ja nato nemam cas to bola iba taka z nudze cnost

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Pro me jsou idealem trate serie ESWC Masters Paris - cca 1 minuta - charakter technicko-rychly. Spise uprednostnuju techniku proti rychlosti.

A ZADNEJ PISEK, BAHNO CI JINE SRAGORY!!! JEN ASFALT

Registrace
    Jan 2008

Japa jsme se vyspinkali? Doufám, že dobře, protože vám dávám k testování a připomínkování beta verzi nové tratě. Jmenuje se to zatím Twister 003, i když jsem původně twister dělat nechtěl. Pokud někoho napadne něco lepšího, sem s tím!
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Ako sa vola vas server?

Registrace
    Jan 2008

SvetHardware.cz

Registrace
    Jan 2009

Japa jsme se vyspinkali? Doufám, že dobře, protože vám dávám k testování a připomínkování beta verzi nové tratě. Jmenuje se to zatím Twister 003, i když jsem původně twister dělat nechtěl. Pokud někoho napadne něco lepšího, sem s tím!
    Snad iba jedna vec ktora mne osobne robi vecne problemy a to je 3CP chcelo by ho dat o jedno policko dalej (ked som isiel v idealnej stope vzdy som donho vletel tak sa da usetrit pas sec. aj ked tieto trate su nie vzdy moc po mojej chuti )

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Snad iba jedna vec ktora mne osobne robi vecne problemy a to je 3CP chcelo by ho dat o jedno policko dalej (ked som isiel v idealnej stope vzdy som donho vletel tak sa da usetrit pas sec. aj ked tieto trate su nie vzdy moc po mojej chuti )
    Sry, ale 3CP zůstane tam, kde je . Je tam právě kvůli přibrždění . V podstatě tak trochu naschvál.
    Ale slibuju, že až budu dělat fullspeed trať, budu se snažit o ideální stopu.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Moc pekna trat. Pro TMF jsem jeste Stadium trat nedelal, takze mne nektery dily docela prekvapily...treba takove ty modre prujezdy jsou moc pekne. Akorat to na mne bylo trochu zmatene, dost dlouho mi trvalo, nez jsem vubec nasel cestu do cile.

Uz si taky zase musim zkusit neco udelat

EDIT: Kdyz udelam Stadium trat v TMUF, pujde pak hrat v TMNF?

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Moc pekna trat. Pro TMF jsem jeste Stadium trat nedelal, takze mne nektery dily docela prekvapily...treba takove ty modre prujezdy jsou moc pekne. Akorat to na mne bylo trochu zmatene, dost dlouho mi trvalo, nez jsem vubec nasel cestu do cile.

Uz si taky zase musim zkusit neco udelat

EDIT: Kdyz udelam Stadium trat v TMUF, pujde pak hrat v TMNF?
    To mi připomíná, že mi chybějí ještě šipky na těch modrých. Doupravím to.

@ EDIT: nevím...

BTW: kde jsi nemohl trefit? Zkusil bych to pořešit...
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 26-02-2009 v 20:03

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

To mi připomíná, že mi chybějí ještě šipky na těch modrých. Doupravím to.

@ EDIT: nevím...

BTW: kde jsi nemohl trefit? Zkusil bych to pořešit...
    Nekritictejsi misto bylo tam po tom jednom prejezdu po te vertikalni rampe. Ono to tam vypada, jako ze se ma najet na dalsi rampu, ale ono se tam musi nekam uhnout a odjet nejakou ulickou.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Mam par dotazu:
    1. Ma to auticko rucni brzdu?
    2. Da se nastavit brightness?
    3. Cim se zapina motion blur?
    [neviditelne pro Deee-aNa]4. Proc je Deee-aN tak rychlej? Jestli je to protoze si sam stavi trate tak jsem pro docasne zabanovani, popr. at jezdi se zmacknutou sipkou doleva/doprava < minimalne, popr. s rucni brzdou[/neviditelne pro Deee-aNa]

Strana 5 z 172 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19