Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 64 z 172 PrvníPrvní ... 1454626364656674114164 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 946 až 960 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od NFG_ICE Zobrazit příspěvek
    P.S. Mam novej nick - podle TM hura
    To si si všimol až teraz
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jan 2009

Ale KáPo na nás chodí dosť často kukať

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    To si si všimol až teraz
    Jsem tu par dni nebyl no

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

1 - já se přizpůsobím
    2 - super!

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Tak jsem si přečetl příspěvky ohledně rozdílů mezi pay/free verzi atd. ale stejně bych měl pár otázek.
    -Když si koupím TMU, budu moct pořád používat svůj TMNF účet a mít svoje nasbírané body?
    -Mezi TMU a TMUF je rozdíl jen v tom, že TMU nemá 3d brýle v balení? Nebo ještě něco?
    -Jak probíhá "registrace"? Nainstaluju, příhlásím se tak stejně jako na TMNF účet s tím rozdílem, že budu mít výhody placené verze, nebo to jde nějak upgradovat podobně jako datadisk a jen zadám ten kód nebo jak...? Nějak tomu nerozumím Může mi to nějaká dobrá duše objasnit. Uvažuju o koupi, chtěl bych si zkusit zajezdit/tvořit i jiné prostředí a taky aby v MP šlo vidět moje auto, případně avatar. Díky

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

- Ano, budeš moci.
    - Je výhodnější koupit jen TMu, jelikož připlácet si za jeden patch, kterej si můžeš stáhnout, se nevyplatí.
    - "Registrace" se tu již někde řešila, jde vlastně o to, upgradovat tvuj stávající TMNF účet na TMUF účet.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Tak jsem si přečetl příspěvky ohledně rozdílů mezi pay/free verzi atd. ale stejně bych měl pár otázek.
    -Když si koupím TMU, budu moct pořád používat svůj TMNF účet a mít svoje nasbírané body?
    -Mezi TMU a TMUF je rozdíl jen v tom, že TMU nemá 3d brýle v balení? Nebo ještě něco?
    -Jak probíhá "registrace"? Nainstaluju, příhlásím se tak stejně jako na TMNF účet s tím rozdílem, že budu mít výhody placené verze, nebo to jde nějak upgradovat podobně jako datadisk a jen zadám ten kód nebo jak...? Nějak tomu nerozumím Může mi to nějaká dobrá duše objasnit. Uvažuju o koupi, chtěl bych si zkusit zajezdit/tvořit i jiné prostředí a taky aby v MP šlo vidět moje auto, případně avatar. Díky
    Z Trackmania piloti:
    "miCHi:.... Já jsem měl přece taky nejdřív trackmanii nations forever, potom jsem si v obchode koupil trackmanii united. Pustil jsem hru (pořád tu moji ještě nations forever), ve hře jsem vybral položku profil, a v profilu jak máš nápis účet (jméno, heslo, mail) tak pod tím je položka zaregistrovat klíč (nevím přesný název). na tu položku klikneš a zadáš klíč co budeš mít napsaný v krabičce. Potom ti to napíše že tvůj účet byl rozšířený na united verzi. Potom je nutné ještě mít nainstalovanou tu verzi united takže z dvdcka si ji nainstaluješ do pc a pak ti to samo nabídne aktualizaci (cca 900MB) a už ji jenom stáhneš nainstaluješ a při spuštění už tam budeš mít svůj profil jako tomu bylo v nations a to je celé. Píšu to jak jsem to udělal já a všechno mi funguje. Mám všechno funkční.

Já: Takže já si to celé shrnu: Mám TMNF - dojde mi objednaná TMU (TMU, nikoli TMUF) - klíč z ní napíšu do TMNF - z TMNF mám oprávnění pro užívání TMU - z DVD přeinstaluju TMNF na TMU - aktualizuju na TMUF - mám plnohodnotnou TMUF za 299,-Kč + 80,-Kč poštovné...

miCHi: Všechno správně jak píšeš, akorát si nechej tu tmnf abys tam měl statistiky účtu apod, dalo by se to řešit jenom překopírováním složky z dokumentu do united slozky, ale zatím sem se k tomu nedostal takže jsem to vyřešil tak že jsem si nechal pro jistotu celou tmnf na disku. Nezapomeň po zadání klíče nainstalovat united verzi z dvd a pak stáhnout ten patch. Ono by to šlo i bez toho akorát bys tam neměl plno rozšíření a hlavně ty nová prostředí."
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 25-05-2009 v 14:12

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Mě to dneska nějak pomalu myslí, díky Takže prostě si koupím TMU, zadám kód abych si rozšířil účet, nainstaluju, stáhnu patch a rázem mám TMUF se všemi prostředími a vším možným a hraju na svém účtu pořád

Registrace
    Jan 2008

Mě to dneska nějak pomalu myslí, díky Takže prostě si koupím TMU, zadám kód abych si rozšířil účet, nainstaluju, stáhnu patch a rázem mám TMUF se všemi prostředími a vším možným a hraju na svém účtu pořád
    Tak! Nic jiného jsem s tím nedělal. Ten patch ti to nabídne při prvním spuštění TMU.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Akorát se přoprav na to, že má skoro giga..

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Akorát se přoprav na to, že má skoro giga..
    To neva, připojení mám celkem rychlé. Ráno, když tam nikdo nesedí tak klidně i 25Mbit, přes den 4-12 podle nálady

Registrace
    Jan 2009

Nebudeš ľutovať ani ja neľutujem

Registrace
    Jan 2009

1. Michi ja by som ale asi dal normálne stiahnutétrate lebo neviem ako ostatným mne niektoré replaye sekali
    a aj keď som ich hral.

2.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    1. Michi ja by som ale asi dal normálne stiahnuté trate lebo neviem ako ostatným mne niektoré replaye sekali
    a aj keď som ich hral.
    A to když jsi hrál mapu, nebo se jen díval? Když jsem je zkoušel, tak se mi to seklo vždycky jen chvíli na začátku, když se načítaly stíny..

Nevadí, tratě jsou tu

\\..Co myslíte, nebylo by lepší vždycky nějaké ty vybrané mapy na turnaj dát přímo Edimu, aby je dal na server? Tam si to zajezdí víc lidí a každá mapa by se dala zrovna hodnotit +/-, navíc porovnávání časů...
    Připojené soubory Připojené soubory
    • Typ souboru: rar rar.rar (167.7 KB, 99 zobrazení)
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 25-05-2009 v 17:40

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19