Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 70 z 172 PrvníPrvní ... 2060686970717280120170 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,036 až 1,050 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Hlavně pro miCHiho (ale i pro ostatní): víš, jak jsem ti říkal o tý vypečený mapě, co mi přišla napínavá? Dneska mi došlo, že mám autosavy, tak jsem po ní pátral a voilá! Příjemnou zábavu!
    Pěkné skoky, zkouším se dostat pod 1.40.. pro otrlejší by se mohla dát i na turnaj

edit: už
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 31-05-2009 v 15:31
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Pěkné skoky, zkouším se dostat pod 1.40.. pro otrlejší by se mohla dát i na turnaj

edit: už
    Fakt pro otrlejsi ...

Prave som bol na serveri, az 22 hracov, ale ked prisli tazsie mapy tak skoro vsetci odisli, zostali 4.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    ...
    Moje nervy! Vždycky to někde pos.ru

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Moje nervy! Vždycky to někde pos.ru
    Tak tak! Ona není těžká, ale ty skoky jsou dlouhý a mírná nepřesnost při najetí se nevyplatí. A teď si představ, že to jedeš jako rounds a nesmíš to ******. Mě osobně stály vlasy na hlavě celou cestu...

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Nechtěli byste přidat nějaké nové tratě na server? (vůbec bych se třeba nezlobil kdyby tam byla ta moje )

Jinak momentálně jsem byl na serveru a bylo tam kromě mě asi 10 dalších lidí s ranky tam 300-1000k. Samozřejmě přišla Deee-anova trať a nějaké dvě španělské hovada (pardón že to tak musím napsat) samozdřejmě začali votovat a něco křičet. Vysvětlil jsem jim aby mluvili buď anglicky nebo česky a v jejich dalších poznámkách jsem začal rozpoznávat slova "gay", "fuck" atd...
    Takže pár věcí:
    1. Ten panel nahoře by mohl být schovávací, nebo prostě takový aby šlo vidět vote
    2. Scházejí lehčí tratě, odpoledne tam hrajou většinou noobové a ti si s takovouhle moc nezajezdí a nám to může být jedno páč na turnaj si dáme stejně svoje.
    3. Mohl by být nějaký "mature filtr", který dává warning, kick a nakonec i ban za slova jako... no však víte, nebudu to rozebírat. My se umíme chovat, nás se to nedotkne a ti co ne, tak na server nepatři.

Jsou to jen takové mé osobní poznatky...

Registrace
    Feb 2009

3. Mohl by být nějaký "mature filtr", který dává warning, kick a nakonec i ban za slova jako... no však víte, nebudu to rozebírat. My se umíme chovat, nás se to nedotkne a ti co ne, tak na server nepatři.
    Včera jsem byl na jednom serveru, kde za sprosté slovo ihned kick (napomenutí), za druhé sprosté slovo ban (pernament)...Tvrdé, ale účinné. S pár takovýma jsem se i na našem serveru už setkal..

Registrace
    Jan 2008

Nechtěli byste přidat nějaké nové tratě na server? (vůbec bych se třeba nezlobil kdyby tam byla ta moje )

Jinak momentálně jsem byl na serveru a bylo tam kromě mě asi 10 dalších lidí s ranky tam 300-1000k. Samozřejmě přišla Deee-anova trať a nějaké dvě španělské hovada (pardón že to tak musím napsat) samozdřejmě začali votovat a něco křičet. Vysvětlil jsem jim aby mluvili buď anglicky nebo česky a v jejich dalších poznámkách jsem začal rozpoznávat slova "gay", "fuck" atd...
    Takže pár věcí:
    1. Ten panel nahoře by mohl být schovávací, nebo prostě takový aby šlo vidět vote
    2. Scházejí lehčí tratě, odpoledne tam hrajou většinou noobové a ti si s takovouhle moc nezajezdí a nám to může být jedno páč na turnaj si dáme stejně svoje.

Jsou to jen takové mé osobní poznatky...
    1. už jsme to tu trochu řešili, ale je to skin a asi se to bude těžko předělávat
    2. vždycky se najde někdo, kdo svoje levé ruce svede na mapu. Ale lehčí mapy tam samozřejmě být můžou. Otázka je, co je lehčí mapa. Respektive, aby to nebyla mapa nudná.
    3. filtr už tam jednou fungoval, ale považoval za sprostý slovo leccos (např. táta, máma. haf, káčátko atp. )
    Jsem pro, aby ta tvoje šla na server. Tudyma: http://www.svethardware.cz/forum/gro...iscussionid=17

BTW, přidal jsem pár fotek do galerie

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

A seznam zakázaných slov nelze nastavit manuálně?

Registrace
    Feb 2009

A seznam zakázaných slov nelze nastavit manuálně?
    Edi tehdy říkal, něco o tom, že nenastavil slovníky, tak proto to nešlo..potom jak aktualizoval server, tak už to asi nezapnul, no však on nám to vysvětlí

Neumím si představit, podle čeho by se to nastavovalo ručně pro každý jazyk
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 31-05-2009 v 18:05

Registrace
    Jan 2008

Tady pokus o tu "jednodušší" mapu. http://www.svethardware.cz/forum/sho...000#post255000

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Deee tím jednodušší mapy jsem myslel mapy, které člověk zajede 2-3 krát a dostane se do cíle v pohodě a pak už jen vylepšuje čas. Žádný hardcore, ale zas to nemusí být rovinka zatáčka cíl Já třeba ty mapy co jsou na serveru dám, ale když z 10ti lidí dojedu jako jediný, to se mi zdá divné Raději mapy, které noob dojede +minutu za rekordem než vůbec né. Ale můj server to není, jen jsem chtěl pomoct

Registrace
    May 2006

Hm, prave je na serveri 17 hracov :-)

K tym slovnikom. Vypol som to este v starej verzii, nakolko boli staznosti, ze to vykopava aj za normalne slova. Nezdalo sa mi to, ale vypol som to.
    Teraz som to zas zapol, pridal som tam nejake ceske a slovenske perlicky, tak som zvedavy, ako to bude fungovat.

Mapa NiteLife je uz na serveri.

Tiez si myslim, ze by na serveri mali byt mapy, ktore "prejde" kazdy a potom je to len o vymakanej stope. Dnes nas bolo na serveri 21 a ked nabehla skupina tazkych map, kde 95% servera (okrem Michi a Feriho) malo problem dostat sa do ciela, tak behom minuty nas tam zostalo 5. Bolo by dobre sa nad tym zamysliet. Je jasne, ze je to nas server, ale sme tu aj pre inych, aby nam chodili na turnaje.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Iba taký malý detail nedohadovali sme sa že pred názov trate bude SHW

Edit/ Dnes sme trochu laškovali s Michim na serveru http://www.svethardware.cz/forum/group.php?groupid=6

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    No tak to bylo asi kdysi dávno beze mě když jsem tu ještě nebyl. No SHW se dá přidat.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Sakra to som si ani nevsimol. Nech to autor opravi

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1