Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 76 z 172 PrvníPrvní ... 2666747576777886126 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,126 až 1,140 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Kde si muzu zmenit ten zobrazujici se nick?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Kde si muzu zmenit ten zobrazujici se nick?
    V hre? V profile.

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Upravil som vyhry a definoval ignorelist. Zabudol som na niekoho?

Ale napadla mi sucasne jedna vec. Pre tych, co nemaju TMU, je to stejne jedno. Coppers asi nedostanu a zaroven v nejakej loterii by nemohli robit stavky, lebo ziadne coppers nemaju. Jednoducho TMNF to nepodporuje. Je to len pre majitelov TMU/TMUF a tych je malo.

Co na to odbornici a vetrom oslahani piloti?
    Jj můžu potvrdit, Elpsycho nemá plnou verzi, skončil první a já jelikož jsem byl druhý, tak výhru jsem shrábl já

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Upravil som vyhry a definoval ignorelist. Zabudol som na niekoho?

Ale napadla mi sucasne jedna vec. Pre tych, co nemaju TMU, je to stejne jedno. Coppers asi nedostanu a zaroven v nejakej loterii by nemohli robit stavky, lebo ziadne coppers nemaju. Jednoducho TMNF to nepodporuje. Je to len pre majitelov TMU/TMUF a tych je malo.

Co na to odbornici a vetrom oslahani piloti?
    Mne je to jedno či to necháš tak však načo by sme si tie vyhraté coopers nechali keď ich tam dávame

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Chtěl bych vás poprosit o pomoc. V příloze je mapa-nemapa. Vzhledem k tomu, že máme povolení pro použití loga SHW při tvorbě čehokoli, chci udělat sadu billboardů, samolepek a možná i dalších fíčur pro volné použití. Jde mi o to, že já tam obrázky dávám jako .jpg. Když se ale podívám na "originální" billboardy, jsou uloženy jako .dds. To není problém, na to soft mám. Trochu mě leká, že každý billboard má ještě druhou složku .loc, což je předpokládám lokátor. A teď se dostávám k jádru pudla. Zkoukněte mi to, prosím vás, jestli tam uvidíte to samé, jako na mém screenu. Jestli to není nutné dělat formou dds a loc, aby se to všem a vždy zobrazilo...
    BTW, není tu někdo, kdo ví zpatra, jak přidat ten lokátor? (než strávím půl dne hledáním řešení )
    Díky!
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ScreenShot06.png 
Zobrazení: 89 
Velikost: 385.2 KB 
ID: 11260  
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Asi te nepotesim.

Proste jsem kliknul na tu prilohu a dal otevrit.

TMNF@ Vista x64, GF M9650GT (jestli to ma nejaky vyznam).

BTW, ten soubor ma 6 kilo, jak by asi mohl obsahovat ty billboardy?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: tmnf.png 
Zobrazení: 79 
Velikost: 908.4 KB 
ID: 11262  

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Asi te nepotesim.

Proste jsem kliknul na tu prilohu a dal otevrit.

TMNF@ Vista x64, GF M9650GT (jestli to ma nejaky vyznam).

BTW, ten soubor ma 6 kilo, jak by asi mohl obsahovat ty billboardy?
    OK, díky! Budu muset pořešit ty lokátory...

EDIT: už jsem našel tutor
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 08-06-2009 v 12:42

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    ...
    BTW, není tu někdo, kdo ví zpatra, jak přidat ten lokátor? (než strávím půl dne hledáním řešení )
    Díky!
    http://forum.trackmania.cz/viewtopic.php?p=1725#1725

Registrace
    Jan 2008

Takže tutor je fajn (http://forum.trackmania.cz/viewtopic.php?p=3090#3092), ale... Do placeného webhostingu se mi nechce, ty zadarmo jsou, jak se zdá nespolehlivé, vlastní web nemám, ale zato mám 64-bit systém, který prográmek Framework 2.0, který je potřebný k fungování tvorby lokátorů, nezvládá.
    Je tam zmíněná možnost fungování přes FTP a ten máme, takže... Kdo tady fungování těchhle síťových věcí rozumí? Edi, LoGi...
    Kdyby se nakonec ukázalo, že to ode mě skutečně nepůjde (XP zpátky instalovat nebudu ), udělal bych aspoň základní soubory obrázků a pak by to někdo musel nasypat někam...nevím kam... HILFEEEEEE!

Jj, díky! Bohužel hned první odkaz na neplacený hosting nefunguje. To dává za pravdu tvrzením, že jsou nespolehlivé.
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 08-06-2009 v 13:26 Důvod: stop posthunt

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

A co nainstalovat 32-bit treba pres VirtualPC apod.?

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Nejjednoduší je ty bilboardy v .jpg uložit na nějakej hosting (Já mam například account na fileden.com), odkud zkopíruješ link na stažení a vložíš ten bilboard jako odkaz. = klikneš v editoru na kyblíček vpravo dole, a pak na příslušnej bilboard a dáš vložit odkaz (nebo jak to tam je) Tahle cesta je 100% ověřená. Pokud to potřebuješ uložit na web, pošli mi to, já to uložim na fileden a zkopíruju sem náhledy a odkazy. Co říkáš?

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    A co nainstalovat 32-bit treba pres VirtualPC apod.?
    ... z toho bych vždycky vyrostl. Momentálně jsem rád, že se jakžtakž prokousávám W7 (Vistu jsem neměl)
    Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Nejjednoduší je ty bilboardy v .jpg uložit na nějakej hosting (Já mam například account na fileden.com), odkud zkopíruješ link na stažení a vložíš ten bilboard jako odkaz. = klikneš v editoru na kyblíček vpravo dole, a pak na příslušnej bilboard a dáš vložit odkaz (nebo jak to tam je) Tahle cesta je 100% ověřená. Pokud to potřebuješ uložit na web, pošli mi to, já to uložim na fileden a zkopíruju sem náhledy a odkazy. Co říkáš?
    Jestli to dobře chápu, tak takový ten balík cedulí (community pack), co už tu byl několikrát postovaný, je uložený kdesi a já, když chci k trati nějakou zelenou šipku, tak si tam dám vlastně náhled a ostatním se to pak stahuje z toho webu/serveru/... Asi se ptám hloupě, ale znáš mě - potřebuju to polopaticky.
    U toho fileden je v tom tutoru otazník. Říkáš teda, že to funguje spolehlivě? A co využít (se svolením Ediho) ten "náš" FTP server? Trošku jsem to teď zkoušel s pomocí Easy TMF, ale když tam nechám upnout obrázek (dds i jpg) a pak do editoru zkopíruju adresu, kterou mi to dá (HTML HTTP s URL) tak to napíše, že není možné vytvořit skin. Asi dělám nějakou hloupost a taky nemám ten FW2.0. Ještě kouknu na ten fileden a pokud by to nějak nešlo, bylo by fajn, kdyby to šlo řešit přes tebe.

Registrace
    Aug 2008

No, můžeš to uložit kamkoliv, jen jde o to, aby byl správnej odkaz a dalo se to tam odsud stahovat. Pokud by to bylo tady na FTP, tak nevidim problém. Ale to, že ti to nejde vytvořit, jako odkaz, je divný.

U těch bilboardů z TMX, tam se to řeší pomocí lokátorů, který jsou obsažený v tom balíčku.
    Naposledy upraveno uživatelem LoGi.CZE: 08-06-2009 v 14:47

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    No, můžeš to uložit kamkoliv, jen jde o to, aby byl správnej odkaz a dalo se to tam odsud stahovat. Pokud by to bylo tady na FTP, tak nevidim problém. Ale to, že ti to nejde vytvořit, jako odkaz, je divný.

U těch bilboardů z TMX, tam se to řeší pomocí lokátorů, který jsou obsažený v tom balíčku.
    Na serveru to je, něco jako odkaz v Easy TM naskakuje, ale editor TMF to nevezme. Je pravda, že ten odkaz vypadá divně. Teď jsem se registroval na fileden, ale mám si prej počkat, až mi něco pošlou pro dokončení registrace.

Takže registrace na fileden proběhla, upload proběhl (akorát mě to hodilo na nějakou vymaštěnou stránku, kde se řešilo, jestli je Lindsay Lohan lesba ), editor to vzal a já potřebuju, abyste mi to zkoukli.
Název: Screenshot 2009-06-08_14-47-01cut.png 
Zobrazení: 81 
Velikost: 76.8 KB 
ID: 11265   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: cut2.png 
Zobrazení: 75 
Velikost: 16.7 KB 
ID: 11266  
    Připojené soubory Připojené soubory
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 08-06-2009 v 15:03 Důvod: doplnění

Registrace
    Aug 2008

Works... Omluvte kvalitu nastavení, ale vzhledem k výkonu notebooku upřednostňuju hratelnost/plynulost, před grafikou :-D
Název: ScreenShot01.jpg 
Zobrazení: 95 
Velikost: 216.5 KB 
ID: 11268  

Strana 76 z 172 PrvníPrvní ... 2666747576777886126 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém