Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 77 z 172 PrvníPrvní ... 2767757677787987127 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,141 až 1,155 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od LoGi.CZE Zobrazit příspěvek
    Works... Omluvte kvalitu nastavení, ale vzhledem k výkonu notebooku upřednostňuju hratelnost/plynulost, před grafikou :-D
    HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Díky moc, ó Veliký!
    Přidávám tento panel do přílohy. Vyzkoušejte to někdo prosím vás, jestli to bude fungovat... (Documents and settings-User-Dokumenty-Trackmania-Skins-Any-Advertisement-Nová složka podle libosti)

Jinak si myslím, že by stejně bylo nejlepší, kdyby to šlo přes ten FTP server, IMHO je to nejjistější. Uvidíme, co na to Edi...
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele LoGi.CZE
    Registrace
    Aug 2008

Já bych sem zkopíroval jen odkaz na ten obrázek, ten IMHO stačí. Je to jednodušší, než si stahovat ten bilboard a dávat ho do hry. Takhle dáš Copy -> Paste a máš tam ten obrázek hned. Tudíž muj nápad. Vytvořený obrázky, nahrát na FTP a zkopírovat sem přímý linky na stažení obrázku - ty se pak dají zkopírovat do hry.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Works... Omluvte kvalitu nastavení, ale vzhledem k výkonu notebooku upřednostňuju hratelnost/plynulost, před grafikou :-D
    Ale jo, kdyz se nebude jezdit moc rychle tak imho skvela reklama
    BTW Nesla by odstranit ta mrizka (jakoby lcd matice)? Jsem si ji vsiml uz u toho pstrosa... Myslim, ze by se dalo dosahnout hezcich vysledku pomoci nejakeho interlace filtru nebo pixelaci krouzkovym vzorem ala led panely
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-08 15-41-42-25.jpg 
Zobrazení: 68 
Velikost: 195.3 KB 
ID: 11270   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-08 15-40-41-80.jpg 
Zobrazení: 80 
Velikost: 231.3 KB 
ID: 11271   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-08 15-43-27-75.jpg 
Zobrazení: 89 
Velikost: 210.7 KB 
ID: 11272   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-06-08 15-48-34-92.jpg 
Zobrazení: 76 
Velikost: 224.3 KB 
ID: 11273  

Registrace
    Jan 2008

Já bych sem zkopíroval jen odkaz na ten obrázek, ten IMHO stačí. Je to jednodušší, než si stahovat ten bilboard a dávat ho do hry. Takhle dáš Copy -> Paste a máš tam ten obrázek hned. Tudíž muj nápad. Vytvořený obrázky, nahrát na FTP a zkopírovat sem přímý linky na stažení obrázku - ty se pak dají zkopírovat do hry.
    Máš pravdu, bude to jednodušší. Asi to vyřeším něčím na způsob tutorialu, kam budu postupně já (a kdokoli bude mít zájem) vkládat odkazy na všechny tyhle věci.
    Mě šlo hlavně o to, aby někdo prubnul použít tuhle cestu, jestli to bude fungovat. Šlo by jen o to umístit v editoru start a cíl (klidně za sebe) a někde poblíž billboard, aby byl vidět.

EDIT: @Rich: ty máš zaplej ten motion blur, viď? Odstranění toho rastru by asi vyžadovalo zásah do originálních souborů, podívám se na to.

Registrace
    Aug 2008

Ta mřížka je tam napevno, nevim, jakej smysl má, ale moc bych do toho nevrtal..

Registrace
    Jan 2008

Ta mřížka je tam napevno, nevim, jakej smysl má, ale moc bych do toho nevrtal..
    Podle mě to imituje LED panel a je pravda, že do souborů v instalační složce by se šťourat nemělo....

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Jestli je ucele, ze funguje jen jeden, tak to je spravne i u me.

A k tomu fuiltru, mmyslim, ze to dela TM, ne Dean. Ale vypada to dobre. A navic je to videt jen za pomale jizdy z blizka.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Jestli je ucele, ze funguje jen jeden, tak to je spravne i u me.
    Jj, zatím jen jeden. Během dneška dodám variantu se všema.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

A k tomu fuiltru, mmyslim, ze to dela TM, ne Dean. Ale vypada to dobre. A navic je to videt jen za pomale jizdy z blizka.
    A to je prave to co se na tom nelibi... Je to udelany tak, ze na samotny texture reklamy neni aplikovan billinear/aniso filtr takze z vetsi dalky je bilboard "krpatej", pri priblizeni se pres nej jeste prehodi samotna "mrizka" imtujici pixely (ta filtrovana taky neni). Podle me je ta mrizka promitana shaderem (podobne jako treba specular na asfaltu, na kterem je ovsem textura filtrovana od zacatku). Koneckoncu jestli je mrizka spojena s shaderem tak je to zbytecna prace a vzhledem k tomu bych se s tim dale nezaobiral - jsem rad ze se na tu plochu da alespon neco prilepit
    Ted me tak napadlo - da se do TM vkladat vlastni 3d objekt? K slusnymu provareni SHW by mohla slouzit trat vytvorena z pismen SHW nebo projizdet kolem pismen (SHW jako kulisa kolem/v niz by se projizdelo). Billboard je sice fajn, ale takovy proskakovani sHw je o dost "vokatejsi" a muze prastit do oci (nebo formulky) vic

Registrace
    Aug 2008

Nedá.

Registrace
    Nov 2007

Ale slo by treba logo rozsekat na 25 textur a pak ho hodin na matici 5*5 panelu, treba s dirou uprostred, aby se tim proskakovalo.

Registrace
    Jan 2008

Ale slo by treba logo rozsekat na 25 textur a pak ho hodin na matici 5*5 panelu, treba s dirou uprostred, aby se tim proskakovalo.
    Jj, s těmihle většími složenými billboardy počítám . Chtěl jsem připravit 3x3, ale můžu připravit i 5x5.

Registrace
    Nov 2007

samotny texture reklamy neni aplikovan billinear/aniso filtr takze z vetsi dalky je bilboard "krpatej"
    Prijde mi, ze billboardy od Nadea to nedelaji. Pak by na to mohlo pomoct to do nej cpat prave v DDS (s mip mapami). S takovouhle veci uz jsem se u nejake hry setkal, ze pro pokrocilejsi funkce bylo treba skiny mit v DDS.

Registrace
    Jan 2008

Prijde mi, ze billboardy od Nadea to nedelaji. Pak by na to mohlo pomoct to do nej cpat prave v DDS (s mip mapami). S takovouhle veci uz jsem se u nejake hry setkal, ze pro pokrocilejsi funkce bylo treba skiny mit v DDS.
    Zoušel jsem i .dds - tam mi výsledek připadal zanedbatelně "zářivější", zkoušel jsem různá rozlišení, ale výsledek byl, co se hrbolatosti týče stejný. Ještě chci zkusit rozlišení 512x256. Taky mě zaskočilo to, že to vypadá tak divně, když třeba ten pštros byl pěknej. IMHO s tím má cosi společného to, že to písmo má hodně horizontálních (a kontrastních) linií, které se při tom nízkém rozlišení billboardu "rozschodí".

Registrace
    Aug 2008

Já tam vždycky rval rozlišení 640x368 - ideální na tyhle velký plochy by bylo 3x3 bliboardy, protože 5x5 je imho už obrovský.

Strana 77 z 172 PrvníPrvní ... 2767757677787987127 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19