Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 172 PrvníPrvní ... 6789101858108 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    To už vypadá lépe. Jen bych trochu upravil to místo ze screenu dole. Je docela sranda se trefit do cesty. Osobně bych trochu posunul to rozdělení - o jedno až dvě pole, bude to pro většinu lidí stravitelnější, než se to x-krát dokola pokoušet trefit. Ono by se to dalo i takhle, ale to by musela kamera sledovat průjezd válcem zezadu. To se dá nějak zařídit, mám na to myslím tutorial, ale ještě jsem ho nestudoval ani já sám.
    Jo a navíc se mi ten válec podařilo cutnout (neloopoval jsem, skočil jsem to rovně). Sice nijak extra efektivně - ušetřil jsem cca 2s, než jsemse znova rozjel, ale jde to a lidi jako ice, miCHi, elpsycho atd. to budou jezdit rovně.
    To rozdeleni je OK, trefuju to vcelku jiste
    Dik za namet na cut, to me nenapadlo, jezdil jsem poctive. Nicmene bz tam asi stacilo dat nejkou pricnou zed do spodni poloviny valce, tak aby hrac byl nucenej jet po strope - urcite to jde, prohlidni si Stinky Tarmac (je na serveru)
    Ty kamery jsou des, to bys mel Deee-aNe nastudovat driv nez se pustis do tvorby dalsich trati a zafixovat svoje predchozi trate tak, aby pred kazdym loopem nebo podobnym akrobatickym kouskem se automaticky prepnul pohled do auta P.S. Pro ten valec to plati taky.
    Ja si ty pohledy prepinam levackou za jizdy, ale mene zkuseni to asi nezvladnou

P.S. Premyslim o zmene nicku zde na SHW na NFG_ICE, aby se me furt kazdej neptal, myslis ze mi to KP schvali?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    To rozdeleni je OK, trefuju to vcelku jiste
    Dik za namet na cut, to me nenapadlo, jezdil jsem poctive. Nicmene bz tam asi stacilo dat nejkou pricnou zed do spodni poloviny valce, tak aby hrac byl nucenej jet po strope - urcite to jde, prohlidni si Stinky Tarmac (je na serveru)
    Ty kamery jsou des, to bys mel Deee-aNe nastudovat driv nez se pustis do tvorby dalsich trati a zafixovat svoje predchozi trate tak, aby pred kazdym loopem nebo podobnym akrobatickym kouskem se automaticky prepnul pohled do auta P.S. Pro ten valec to plati taky.
    Ja si ty pohledy prepinam levackou za jizdy, ale mene zkuseni to asi nezvladnou

P.S. Premyslim o zmene nicku zde na SHW na NFG_ICE, aby se me furt kazdej neptal, myslis ze mi to KP schvali?
    To věřím, že ty to trefíš .
    Nastuduju.
    Zkus to, už jsem s tím radil kiwickovi alias miCHimu tady v threadu výš (http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=28177) Tak to zkus (ale KáPo teďka ňák nemá čas...)

Registrace
    Jan 2008

Takže jsem studoval (na starý kolena ) a tady je výsledek:
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

...by sla
    Mohl by me nekdo prozradit kde se v souboru C:\Program Files\TmNationsForever\GameData\GfxDevicePerfs.txt skryva motion blur? Predstavoval bych si to jako na screenu 2
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForeverDefault.jpg 
Zobrazení: 73 
Velikost: 112.1 KB 
ID: 9675   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: TmForever 2009-03-01 01-39-10-46.jpg 
Zobrazení: 95 
Velikost: 77.8 KB 
ID: 9676  

Registrace
    Jan 2008

Neprozradím, páč nevím. Ale aspoň sem dám Twistery s upravenou kamerou.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

to Richie:Hele kamo, ja vubec nevim, jetli to TAHLE hra vubec umi Jsi si jisty? Ja jsem to nikdy nemel s motion blurem a nedovedu si dost dobre predstavit, ze se trefuju v 500km/h mezi dva sloupy se zapnutym motion blurem

To Deee-aN: Zkouknu to az budu doma, ted sedim u maminky u Duronu 1100 a GF2MX a ten by asi TMNF nevydejchal. Tomu dela problem i Firefox

Registrace
    May 2008

Prosil bych spis o upload Tornada na SHW server, Twistry tezce nedavam (a pochybuju ze je to kamerou). BTW pocet zobrazeni: 1 znamena ze bylo stazeno celkove pouze jednou (tedy mnou)?

edit:
    Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    to Richie:Hele kamo, ja vubec nevim, jetli to TAHLE hra vubec umi Jsi si jisty? Ja jsem to nikdy nemel s motion blurem a nedovedu si dost dobre predstavit, ze se trefuju v 500km/h mezi dva sloupy se zapnutym motion blurem
    Motion Blur umi (jeste jednou dekuju Deeenovi, porad na tebe myslim s RB+), ale malo (viz. screen1), pri tech 500km/h je to mnohem lepsi (zatim mam nejlepsi pocit z WARPa). Dva sloupy jsou OK, horsi je to se trema

edit2: na UMPC se to nedalo hrat ani na 800x480 (navic to ma cudliky 5x5mm takze bych je asi rychleji "opotreboval" az na harddisk) kazdopadne Blur stoji minimalne za zkousku, vsechno s nim vypada tak nejak lip (prach, voda, kola atd...)
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 01-03-2009 v 10:15

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Prosil bych spis o upload Tornada na SHW server, Twistry tezce nedavam (a pochybuju ze je to kamerou). BTW pocet zobrazeni: 1 znamena ze bylo stazeno celkove pouze jednou (tedy mnou)?
    Stáhnul jsem to minimálně ještě já....
    S uploadem na server budeš muset počkat na admina (EditoraPO)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ja som tu, aj ked tu nie som :-) co treba? Ktore trate dame na server?

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Ja som tu, aj ked tu nie som :-) co treba? Ktore trate dame na server?
    IMHO Twister003 je reálný, zkoukni Richmondovo Tornado (tam by asi byla dobrá ta varianta ode mě - ta kamera test, ale chtěla by přejmenovat a nevím jestli se tam dá změnit autor zpátky na Richmonda. Teď jsem tam já, ale já tam jen implantoval tu kameru do toho loopu. A teď mě ještě napadá, že to bude chtít ještě úpravu kamery u toho wallridu. A teď mě na padlo, jak to provedeme, ale nechce se mi mazat to, co jsem zatím napsal. Já přidám tu další kameru, hodím to sem. Richmond si to stáhne, provede nějakou nenápadnou kosmetickou změnu a uloží to pod svým jménem.)
    A asi by nebylo od věci updatovat ty další twistery s upravenou kamerou. Zkoukni to, jestli je to cajk.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

OK, pockame na Richmonda, zatial mrknem na zvysok.

Registrace
    Jan 2008

Dole je Richmondova s upravenými kamerami a přidal jsem do toho válce anticut. Klidně ho může dát pryč, to je na něm. Chce to jen, aby ho přejmenoval a uložil pod svým nickem, aby tam pak nebyl špatně autor.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Dole je Richmondova s upravenými kamerami a přidal jsem do toho válce anticut. Klidně ho může dát pryč, to je na něm. Chce to jen, aby ho přejmenoval a uložil pod svým nickem, aby tam pak nebyl špatně autor.
    Len aby rec nestala nie je nahodou to Tornado od karo1 kukuk post č102 a č104

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Len aby rec nestala nie je nahodou to Tornado od karo1 kukuk post č102 a č104
    jo presne tak - ja jsem v tom naprosto nevinne clovek se jednou za mesic odtrhne od klavesnice do koupelny a hned se to na nej vsechno svaluje! ale bylo to napinavy co? jinak ja stahnul tu z Deenovyho postu.

Registrace
    Jan 2008

Šmarjá! Já jsem ***** ! Tak to vidíte! Tak to chodí, když se člověk snaží dělat pět věcí najednou... Všem se omlouvám za mystifikace.
    Takže je to na karo1-vi s tím Tornadem .

Strana 8 z 172 PrvníPrvní ... 6789101858108 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém
    Od zvejra v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:01
  3. Trackmania Forever - patch 2.11.19