Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 147 z 172 PrvníPrvní ... 4797137145146147148149157 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,191 až 2,205 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    dik,jeste jednou, co myslis tim obarvit vzducholod? kdyz kliknu na ten kyblik, vzducholod zfialovy, a pak tam je vlozit odkaz, ale nemuzu ho tam dostat? vypsat rucne? to asi ne,co delam blbe?

uz to jde,super
    Cajk, jdu se podívat.
    Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    Nie ja iba hovorím že môžem poskytnúť na zlatý ešte nie ale na strieborný nie je problém
    Si dělám prču, ne?!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Server ma dost coppers na odmenu pre vitaza.

Ja som taktiez uvazoval nad sutazou o najlepsi design auta. Myslim tym klasicku defaultnu formulku. Malo by sa jednat o reprezentacny skin pretekarskeho teamu <SHW>.
    Vyrobu skinu sme tu na fore este nerozoberali, takze je najvyssi cas :-).

Co na to ostatni?

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No já nevím. Nápad je to dobrý, ale přemalovat formulku není zrovna ta nejjednodušší věc (nepočítam ingame editor, protože ten je na prd). Ono je ten template rozdělený asi na milión kousků a chvilku trvá než člověk příjde na to co kam patří atd.

Registrace
    May 2006

Možno sa niekto chytí a urobí aspoň základný návod. Ono tá základná formulka myslím nie je až tak ťažká.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Registrace
    Jan 2008

BUMP!

Ač nemám poslední dobou moc času, nedá mi to a vyhlásím další kolo soutěže o oficiální mapu SHW.

Tématika je nasnadě: v rámci pravidel vytvořte vánoční mapu. Jaký způsobem bude vánoční, je na vás - Stromeček nebo vločka v půdorysu (alespoň částečně sjízdné), vánoční billboardy atd... IMHO to může obsahovat i P.F.-ku. Je to sice až po Vánocích, ale IMHO nevadí.
    Z časových důvodů se mi nepodařilo zimně modifikovat SHW mod
    Zadání je takové, že bude použit SHWmod a některé ze SHW-věcí (billboardy, vzducholodě). Mapa by měla obsahovat aspoň dva typy povrchů (dirt-tarmac, tarmac-plech...), přičemž minimální použité množství jednoho povrchu by mělo být kolem 25%. Mapa by měla trvat mezi cca 45 a 90 vteřinami a měla by být sjízdná pro 750k pilota.
    Soutěžní mapy uploadneme 13.12.2009 (ne dříve!) do vlákna o našich mapách http://www.svethardware.cz/forum/forumdisplay.php?f=107 pod názvem <SHW>Official02autor. Poté tomu dáme týden (od 20.12.), kdy se k nim budou moci ostatní vyjádřit, otestovat na cuty atd. Pak budeme ještě týden hlasovat (udělám to opět formou nového vlákna s anketou) a následně na závěrečném turnaji (asi 27.12. nebo podle vašich možností) vyhlásíme vítěze. Tomu jedinému zůstane mapa <SHW>Official02 a ostatní ty své přejmenují podle libosti. Vítěz obdrží TMUF, pokud je majitelem TMNF. Pokud už TMUF má, obdrží triko s tématikou TMF. A zřejmě i stříbrný tag, pokud odsouhlasíte jeho zaplacení z prostředků serveru SHW. Já jsem poslední dobou prakticky nejezdil a tak jsem téměř bez coppers .
    Já se zúčastním, pokud stihnu něco upatlat, ovšem opět mimo soutěž.

Soubor SHWmodu zde: http://www.svethardware.cz/forum/sho...4&postcount=73
    Základní sada cedulí a vzducholodí zde: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=34993

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Uz na ni pracuji,se mate na co tesit

Registrace
    Jul 2009

jelikoz mi nefungoval tak jako nekomu program na prevod MP3 to OGG postnuty zpetne, tak jsem nasel tento

MP3 2 Ogg

ten mi fungoval bez problemu

[SPOILER=MP3 2 Ogg-Stahuj.cz]http://www.stahuj.centrum.cz/multime...mp3-2-ogg-lab/[/SPOILER]

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

S výběrem nynějších map na server trochu někdo ulítl, ne

Registrace
    Jan 2008

BUMP!!!!!!!!!!!!!!!!
    BUMP!

Citace:
    Ač nemám poslední dobou moc času, nedá mi to a vyhlásím další kolo soutěže o oficiální mapu SHW.

Tématika je nasnadě: v rámci pravidel vytvořte vánoční mapu. Jaký způsobem bude vánoční, je na vás - Stromeček nebo vločka v půdorysu (alespoň částečně sjízdné), vánoční billboardy atd... IMHO to může obsahovat i P.F.-ku. Je to sice až po Vánocích, ale IMHO nevadí.
    Z časových důvodů se mi nepodařilo zimně modifikovat SHW mod
    Zadání je takové, že bude použit SHWmod a některé ze SHW-věcí (billboardy, vzducholodě). Mapa by měla obsahovat aspoň dva typy povrchů (dirt-tarmac, tarmac-plech...), přičemž minimální použité množství jednoho povrchu by mělo být kolem 25%. Mapa by měla trvat mezi cca 45 a 90 vteřinami a měla by být sjízdná pro 750k pilota.
    Soutěžní mapy uploadneme 13.12.2009 (ne dříve!) do vlákna o našich mapách http://www.svethardware.cz/forum/forumdisplay.php?f=107 pod názvem <SHW>Official02autor. Poté tomu dáme týden (od 20.12.), kdy se k nim budou moci ostatní vyjádřit, otestovat na cuty atd. Pak budeme ještě týden hlasovat (udělám to opět formou nového vlákna s anketou) a následně na závěrečném turnaji (asi 27.12. nebo podle vašich možností) vyhlásíme vítěze. Tomu jedinému zůstane mapa <SHW>Official02 a ostatní ty své přejmenují podle libosti. Vítěz obdrží TMUF, pokud je majitelem TMNF. Pokud už TMUF má, obdrží triko s tématikou TMF. A zřejmě i stříbrný tag, pokud odsouhlasíte jeho zaplacení z prostředků serveru SHW. Já jsem poslední dobou prakticky nejezdil a tak jsem téměř bez coppers .
    Já se zúčastním, pokud stihnu něco upatlat, ovšem opět mimo soutěž.

Soubor SHWmodu zde: http://www.svethardware.cz/forum/sho...4&postcount=73
    Základní sada cedulí a vzducholodí zde: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=34993

Registrace
    Jul 2009

prosim help

daval jsem do svoji mapy muziku podle tohoto navodu

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=38682

a uplne si nejsem jist,popisu:

prevedl mp3 na ogg-uploadnul na fileden, vytvoril locator tralala.ogg.loc ,umistil do ty slozky v dokumentech,ve hre vlozil muziku, ta se mi stahla ale v mux,a ted mam v ty slozce locator ...ogg,v nem odkaz na fileden taky v ogg,ale ve slozce mux kterej se stahnul sam,je to spravne?

diky za pripadnou opravu

Registrace
    Jul 2009

jsem to jeste trosku upravil, asi to nechodi,nevim proc,kdyz poslu mapu brachovi,tak hudbu neslisi,proc sakra,zde screen,prosim help me,diiik

Registrace
    May 2006

Preco tam mas taky krkolomny link na ten *.mux subor? Pouzi len tu priamu druhu cast za "=".

Registrace
    Jul 2009

to mi vyjelo na tom filedenu,zkusim upravit,myslis ze to bude mit vliv?

Registrace
    Jan 2008

BUMP!!!

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet
    Od alias077 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2014, 22:27
  2. TM Nations Forever problém