reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Need for speed undercover - restarty

Keyz (73)|18.2.2009 22:10
Zdravim,pri nainstalovani Nfs undercover normalne odjedu prvni zavod(resp.unik poldum),pak se v menu pokusim nastavit grafiku(vypnou 2x AA) a se PC restartuje.Pri pokusu opet zapnou hru se pc restartuje znovu.Ovladace mam aktualizovane,hra je opatchovana,a HW pozodavky splnuji.Je mozne,ze by to byl nejaky problem v nastaveni karte?Jinak netusim cim to muze byt.Na netu jsem stejne problem nenasel.
Stejne problme jsem mel i u hry Tomb Raider Underworld.
--------------------------------------------------------
Pentium 4 3Ghz, 1GB RAm,Radeon hd 2600
elpsycho (1602)|18.2.2009 23:04
V nastavení karty snad jen že by byla přetaktovaná. Když to dělá u více her tak to bude spíš něco jako: přehřívání (cpu, grafiky - kontroluje se Coretempem resp. Rivatunerem, žádnými Speed Funny nebo v ovladačích grafiky kdy už jsi přeplý ze hry a grafika nic nedělá), nedostatečný/umírající zdroj, vada desky, pamětí a v neposlední řadě zaneřáděný systém s výry.
husky14 (4214)|18.2.2009 23:08
Ty hry jsou určitě origo viď? Jinak by ses tu na to určitě neptal, protože by to bylo v rozporu s pravidly viď?
Keyz (73)|18.2.2009 23:08
[QUOTE=elpsycho;221362]V nastavení karty snad jen že by byla přetaktovaná. Když to dělá u více her tak to bude spíš něco jako: přehřívání (cpu, grafiky - kontroluje se Coretempem resp. Rivatunerem, žádnými Speed Funny nebo v ovladačích grafiky kdy už jsi přeplý ze hry a grafika nic nedělá), nedostatečný/umírající zdroj, vada desky, pamětí a v neposlední řadě zaneřáděný systém s výry.[/QUOTE]
j dik za odpoved uz jsem to castecne vyresil,jine ovladace..podle automaticke update jsem mel nejnovejsi ale stahnul jsem udajne nejnovejsi hotfix,takze uz to jede,ale pri videosekveci ve hre jsou vsude kosticky.
Keyz (73)|18.2.2009 23:10
[QUOTE=husky14;221367]Ty hry jsou určitě origo viď? Jinak by ses tu na to určitě neptal, protože by to bylo v rozporu s pravidly viď?[/QUOTE]
samozrejme prece bych neporusov pravidla to prece nejde...A jelikoz dozvede se neco pres ofic fora,nebo podporu je na dlouho a casto bez ucinku ptam se proto tady.
husky14 (4214)|18.2.2009 23:13
Imho bych tam nutně necpal nejposlednější drivery, nějaký starší si zkoušel?

Btw. tvůj komp je na tyhle hry už jen tak tak, dokup mu aspoň 1 GB ramek.... ;)
Keyz (73)|18.2.2009 23:18
[QUOTE=husky14;221372]Imho bych tam nutně necpal nejposlednější drivery, nějaký starší si zkoušel?

Btw. tvůj komp je na tyhle hry už jen tak tak, dokup mu aspoň 1 GB ramek.... ;)[/QUOTE]
jn,mel jsem predtim starsi,no myslim,ze probmem bude asi stejne v optimalizaci,co jsem cetl ruzne,sice ta hra chce nejaky naroky ale podle lidi se to seka i pri lepsi HW nez jsou je uvaden v minimalnich...A taky se mi to pak zacalo sekat jako prase :) takze to bude asi tim :(
...Zvlasti,ze to jedlo ok a pak se to zacalo sekat jako prase a nesekalo se to hned