Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Herní PC do 15 000Kč ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Zdravím všechy odboríky a fandy PC, chystám se koupit nějaké to herní PC do 15 000kč. Proto se obracím zde a žádám Vás o radu. Jsem začátečník a chci si koupit ty správné kompomenty do PC. Jak jsem v nadpise napsal, počítač by měl sloužit především ke hraní i těch lepších a náročnějších her. Chtěl by tedy radu co nakoupit. Počítač by měl šlapat jako hodinky, vše by mělo být v pořádku, berte prosím ohled i na spotřebu jednotlivých částí. Chtěl bych to nejlepší, za nízkou cenu . Chlazení budu kupovat zvlášt, takže chlazení není zahrnuto v ceně ! Kdybyste potřebovali další info, určitě sem napište, hned odpovím. Děkuji všem, kteří poradí
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No tak pro začátek napiš jestli to má být i s monitorem a operačním systémem. Pokud monitor máš, napiš jaký (kvuli rozlišení). Máš v plánu taktovat?
    Chlazení zvlášť.. co si máme pod tím představit, domácí kutil vodníka?
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 19-02-2009 v 16:46

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Malibu Joe Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechy odboríky a fandy PC, chystám se koupit nějaké to herní PC do 15 000kč. Proto se obracím zde a žádám Vás o radu. Jsem začátečník a chci si koupit ty správné kompomenty do PC. Jak jsem v nadpise napsal, počítač by měl sloužit především ke hraní i těch lepších a náročnějších her. Chtěl by tedy radu co nakoupit. Počítač by měl šlapat jako hodinky, vše by mělo být v pořádku, berte prosím ohled i na spotřebu jednotlivých částí. Chtěl bych to nejlepší, za nízkou cenu . Chlazení budu kupovat zvlášt, takže chlazení není zahrnuto v ceně ! Kdybyste potřebovali další info, určitě sem napište, hned odpovím. Děkuji všem, kteří poradí
    No pokud muzu za tuhle cenu poradit, tak kup za 7500,- XboX360 Elite se 120GB. Za zbyly peniz muzes nakoupit hafo uzasnych her a jestli mas poradnou TV (LCD HD ready s HDMI vstupem) nepotrebujes resit nic jinyho.

Udelal jsem to podobne a nelituju. Mam 5 let stary Athlon XP 2200+, to mi na programovani a Offici staci a zbytek resim pres Xbox :-)

Tak snad jsem dal dalsi moznost.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jenom bedna+vnitřnosti ! taktovat nechci ani nějaké další úpravy nechci. Nebráním se tuningovým věcím a chlazení budu kupovat zvlášt na každou součást, monitor mám velikost patnáct, není to LCD, značka Hyundai, teď mám rozlišení na 1125x864 pixelů...

Citace Původně odesláno od Jackal007 Zobrazit příspěvek
    No pokud muzu za tuhle cenu poradit, tak kup za 7500,- XboX360 Elite se 120GB. Za zbyly peniz muzes nakoupit hafo uzasnych her a jestli mas poradnou TV (LCD HD ready s HDMI vstupem) nepotrebujes resit nic jinyho.

Udelal jsem to podobne a nelituju. Mam 5 let stary Athlon XP 2200+, to mi na programovani a Offici staci a zbytek resim pres Xbox :-)

Tak snad jsem dal dalsi moznost.
    Xbox nechci, chci nové PC ke profi hraní CS:S + nových her...ale díky za nabídku
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 19-02-2009 v 17:14 Důvod: sloučen double post

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mno ... delej jak myslis, jen ze budes neustale resit trhani, kompatibilitu her s HW, patche, atd. Nic dost flamu, rozhodni ;-)

Registrace
    May 2006

Uff.. 15" CRT, to je slušnej masochismus.
    Chlazení rozumíš natolik že ti nemáme vůbec radit?

Ok, tady je můj návrh Herního PC do 15k,-

p.s. Procesor by se dal vzít 2jádrový 7750+ BE
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 19-02-2009 v 17:16

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Jackal007 Zobrazit příspěvek
    Mno ... delej jak myslis, jen ze budes neustale resit trhani, kompatibilitu her s HW, patche, atd. Nic dost flamu, rozhodni ;-)
    Problémů už mám teď dost s tímto PC co mám, samočinné sekání, restartování, spomalení, hry ukazují chyby atd

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek

Chlazení trošičku rozumím, ale asi radši bych taky poprosil o radu, přece jenom toho víte o dost víc než já

Registrace
    May 2006

Na 3 jádro bych doporučil CM Hyper 212, na 2 jádro by stačil i tradiční AC Freezer 64.

Grafiku záleží jakou verzi dostanete. Pokud starší 2-pinovou, která neumožňuje regulaci ventilátoru, je nejlepší řešení AC S1 + Nexus 120mm. Viděl jsem i 4-pin verzi která by měla umět větrák regulovat a měla by tak být v idle tichá.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Pěkná sestava, velmi dorá, jenom se chci zeptat na : Ty Ramky Vitesta, záleží na značce ? jsou lepší než Kignstom ? nebo je to jedno ? Procesor čtyřjádro bude asi už moc co ? Grafika je jak kvalitní ? Jinak sestava vypadá vcelku dobře, děkuji za radu

Registrace
    May 2006

1. Ramky jsou velmi kvalitní, mají nízké časování (pro AMD vhodná vlastnost) a jdou dobře taktovat. Navíc nepamatuji problém s nekompatibilitou. Za stejnou cenu mi přijdou lepší než Kingstony.
    2. Na 4-jádro nejsou peníze a muselo by se šetřit jinde. Stojí 5k (+1600,-) Takhle s 3-jádrem mi to přijde vyvážené.
    3. Ta grafika má vynikající poměr cena/výkon. Je to v podstatě 4/5 HD4850 ale za 2/3 cenu! Saphire je dvorní výrobce pro firmu ATi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

1. Ramky jsou velmi kvalitní, mají nízké časování (pro AMD vhodná vlastnost) a jdou dobře taktovat. Navíc nepamatuji problém s nekompatibilitou. Za stejnou cenu mi přijdou lepší než Kingstony.
    2. Na 4-jádro nejsou peníze a muselo by se šetřit jinde. Stojí 5k (+1600,-) Takhle s 3-jádrem mi to přijde vyvážené.
    3. Ta grafika má vynikající poměr cena/výkon. Je to v podstatě 4/5 HD4850 ale za 2/3 cenu! Saphire je dvorní výrobce pro firmu ATi.
    Dobrá tedy, jsem rád, že jste mě poradil, asi se ani nemusím ptát, že lepší je, když si PC sestavím sám, nebo když ho rovnou koupím v nějakém e-shopu ještě za vyšší cenu a horší výkon ! Takže tato sestava by mě měla vydržet pár let určitě že ? Výkon by měl být dobrý, cena taky, hluk by měl být minimální a spotřeba tak akorád že ?

Registrace
    May 2006

Výkon procesoru a paměťového systému je za tu cenu skvělý, v budoucnu navíc můžete taktovat (Procesor, desku i chladič na to máte. Strop těhle procesorů se vzduchový chlazením je za hranicí 3.6Ghz). Navíc zdroj i výkon CPU dovoluje v budoucnu grafiku vyměnit za silnější.

Hluk CPU a Zdroje bude minimální (zas né uplně neslyšný, na to jsou pak potřeba zdroj i chladič z jiné cenové kategorie). Grafika záleží na té verzi, nicméně to Accelero můžete dokoupit vždy. To je zcela neslyšné.

No a další věc pro výměnu bych rozhodně viděl monitor. Slušný a oblibený Samsung 22" je za 5k.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 19-02-2009 v 18:13

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Výkon procesoru a paměťového systému je za tu cenu skvělý, v budoucnu navíc můžete taktovat (Procesor, desku i chladič na to máte. Strop těhle procesorů se vzduchový chlazením je za hranicí 3.6Ghz). Navíc zdroj i výkon CPU dovoluje v budoucnu grafiku vyměnit za silnější.

Hluk CPU a Zdroje bude minimální (zas né uplně neslyšný, na to jsou pak potřeba zdroj i chladič z jiné cenové kategorie). Grafika záleží na té verzi, nicméně to Accelero můžete dokoupit vždy. To je zcela neslyšné.

No a další věc pro výměnu bych rozhodně viděl monitor. Slušný a oblibený Samsung 22" je za 5k.
    Jasný, takže dobrý PC za dobré peníze, to jsem rád...Monitor určitě vyměním hned jak to bude možné, ještě se chci zeptat na OS, jaký byste doporučil ?

Plus další věci můžete poradit, které by se mě hodili za všechy rady budu rád
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 19-02-2009 v 18:27 Důvod: sloučeno, příště použij tlačítko EDIT!! thx

Registrace
    May 2006

OS.. no to je teď těžké. Přijde mi škoda dávat peníze za ne příliš povedenou Vistu, když jsou Win7 které vypadají velmi slibně už za rohem. Pokud máte WinXP např z minulého PC, klidně bych dožil na nich než bude k dispozici Win7.

Další variantou (a to dost rozšířenou) je použití beta verze Win7, která je dle mnohých zcela stabilní a bezprobmlémová. Je zdarma a po vypršení její funkčnosti už budou v prodeji Windows Vista ze kterých půjde bezplatně přejít na plnou verzi Win7.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Herní notebook max. 35 000Kč
    Od Král Edward v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-06-2012, 21:03
  2. LCD: Herní monitor do 10 000kč!
    Od jaja86paja91 v sekci Monitory
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-02-2012, 22:28
  3. PC do 15 000kč