reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s písmem - Prosím o radu

puck (8)|19.2.2009 19:15
Zdravim, dnes se mi prehodilo veskere pismo ve windowsu i v internetovem prohlizeci. Vetsina textu je kurzivou a treba nazvy ikonek na plose jsou takovym osklivym tlustym pismem. Zkousel jsem zmenit vzhled a pismo je dobre, jen kdyz dam "klasicky" .. kdyz dam ten z Win XP, tak je to takhle divny.. myslim, ze se mi to stalo, kdyz sem odinstaloval hru Left 4 Dead, ale prijde mi to jako blbost. Diky za kazdou pomoc.
meeee (1110)|19.2.2009 19:35
Stáhni si Font Xplorer, koukni jestli máš všechny fonty a kdyžtak si chybějící s jeho pomocí znovu nainstaluj.
(//nebo si je jednoduše zkopíruj z jiného PC)
puck (8)|19.2.2009 20:23
Podle toho programu mam vsechny. Jeste nejaky napad?
Intri (3490)|19.2.2009 20:44
Pokud je to spojené s L4D, nainstaluj ji zpět a uvidíš, mělo by se to opravit... Ale spíš bych tipl, že došlo k narušení toho vzhledu. Sežeň si původní vzhled Windows XP ( pokud možno neupravený, nejlíp z čisté instalace ) tím, že ho prostě uložíš do souboru, a načti jej u sebe. To by snad mohlo pomoct.
puck (8)|19.2.2009 22:32
Jo to me napadlo, ale presne nevim jak to udelat, kazdopadne zkusim. Diky
EditorPO (2819)|19.2.2009 22:47
Vsetky veci ohladom plochy mozes nastavit vo vlastnostiach obrazovky (zalozka Vzhled > Upresnit). Mozes menit farbu pozadia, typ pisma, jeho velkost ...

pas!k (3765)|20.2.2009 06:30
Pokud nic z popsaneho nepomuze .. prejmenoval bych stavajici profil a znovu se prihlasil .. windows si vytvori novy profil s defaultnim nastavenim ..
puck (8)|20.2.2009 10:58
Tak to prejmenovani taky nepomohlo, jinak jsem zkousel ruzne ty zmeny pisma a tam je problem, ze s jakymkoliv pismem (pokud neni zaple tucne "B") tak je pak vsechno kurzivou (i v google chrome atd..) a je to strasne otravny.

Treba veskery pismo, ktery je psany tady na foru, vidim kurzivou, akorat co je tucne, tak to vidim dobre.. opravdu to nechapu :(

PS: ale uz mam tedy to defaultni pismo vsude, takze bych akroat potreboval, aby nebylo kurzivou (v tom nastavovani pisma to prepnout nejde - nic to nedela)
puck (8)|20.2.2009 11:08
Heureka!
Tak jsem nahral znovu pismo Tahoma (prepsal jsem stavajici) a je to v pohode. Asi ho ta instalace L4D nejak poskodila.
Uz je vse ok, tak diky vsem za rady :)
pas!k (3765)|20.2.2009 11:20
Tak gratz :thumb