Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: PC kolem 15000

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

budes nebo nebudes taktovat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Tady na foru jsem se dozvěděl,že to není nic složitého, tak možná i ano,ale nedovedu na to teď s jistotou odpovědět.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ještě bych měl dotaz ohledně chlazení.Chladič procesoru je jasnej,přední a zadní větrák taky,jen by mě zajímalo,jestli k tomu Accelero mám ještě jeden nějakej větrák přidat nebo stačí on sám.Přeci jenom mi to budou dávat dohromady přímo v Alfacompu a mě už příjde pc hotový,tak abych něco neopomněl....Dík

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Opravdu bych rád,kdyby mi ještě někdo poradil s tím chlazením,zda je to v pořádku a jestli stačí takto odeslat objednávku a technici v Alfacompu si s tím bez starostí poradí nebo jim mám ještě připsat něco s objednávkou.Prosím o nějaká vyjádření.Rád bych zítra ráno objednal.Díky

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Pokud nebudeš dělat s tou grafikou OC brikule, tak by mělo stačit bez větráku. Pro větší OC by moh bejt větráček přínosem. Ale přidat větrák jde vždycky...

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Myslim,že celkově to bude snad dobře chlazený a jak řikáš: "přidat se ten větrák dá vždycky"Zítra ráno objednávám!!!Díky mockrát za pomoc a jdu rozdávat reputační bodíky

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj. Mam podobne pozadavky na PC jako Maddmaxx.
    Bude se pouzivat na kancelarskou praci a obcas na hry/fotky (strihani videa ne).Rad bych, aby si bez problemu poradilo s full HD 1080i na monitoru Lenovo L220x a aby na tom monitoru taky dobre vypadaly hry.
    Hlavnim pozadavkem ale je, aby PC pri kancelarske praci bylo co nejvic tiche (pri hrach mi trosku vic hluku nevadi).
    OC zatim neplanuji a kdyz, tak jenom lehce.
    Precetl jsem si sestavy na unor, tohle a dalsi vlakna a mam nekolik otazek:

-je doporucovana skrin ticha (tzn bez vibraci, dobre uchyceni disku, atd)
    -Jaky je rozdil mezi deskou ASUS M3A79-T Deluxe a Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev. 1.0). Kterou z nich byste mi doporucili?
    -bude stacit ten 425W zdroj nebo je lepsi vzit ten 525W ze sestav na unor? (dalsi grafiku neplanuju, maximalne BlueRay palirnu a dalsi disk).

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

WOW tak pc už mi dorazilo včera domů a dnes jsem ho zapojil.Slyšíte to???Co??No to ticho přeci!!!Po spuštění neslyším nic.Alfacomp se předvedl jako velmi dobrý prodejce a obchodník.Vše přišlo v super stavu dobře zabalené a velmi rychle!!!Za chvíli budu instalovat nějaké hry a napíšu jak si s tím můj nový miláček poradí.Skříň je super.Já prostě nemám nic jiného než slova chváli a respektu ke všem co mi pomohli s výběrem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

To DASEIN:Ta skříň mi přijde něco uchvátnýho za ty peníze!!Další věci už ti neporadim, protože jsem byl já ten kdo si žádal rady k sestavení,ale podle všeho tahle sestavička bude super mašinka

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jestli tou skříní myslíš YY, tak jsou na ní dobrý ohlasy. Samozřejmě vibrovat může každá skříň, když se sejde její rezonanční frekvence s frekvencí disku, ale to jde vyřešit nějakým zavěšením hdd na gumu. Ale jinak je to za ty peníze asi nejlepší skříň.

Rozdíl desek: na Asuss bude o něco lepší extrémní overclocking, asi o něco rychlejší síťovka a možná lepší integrovaná zvukovka (to řeš, pokud máš repráky 10000,- a dražší). Kompromisem (stejnej čipset jako Asus, ale ta horší zk a síťovka)
    je http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1, ale i ta 770 by měla v poho stačit.

425W zdroj by měl s 4830 stačit. Ale u nějaký žravější grafiky by stálo za to uvažovat o silnějším zdroji. Kdybys plánoval někdy silnější grafiku, tak s 260 leze spotřeba někam přes 300W. To by sice furt v pohodě utáh, ale po přidání dalšího disku a mechaniky a OC se mohlo podepsat na životnosti zdroje.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. NTB do cca 15000, vseobecne vyuziti
    Od john v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-09-2014, 11:32
  2. Notebook do 15000 pro skolacku
    Od zuzi.a v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 20-11-2010, 01:20
  3. Vanocni sestava do 15000