Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: robot kontrolující změny na stránkách

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Potřeboval bych nějakého robota, který by kontroloval změny na stránkách - úřední desku obecního úřadu( technologie IPO - php menu v javascriptu) , případně katastr nemovitostí(aspx) .
    Případně aspoň tip v čem a jak něco takovýho stvořit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 20-02-2009 v 11:27

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

Ja pro tyto ucely pouzivam specto. Je to mysleno jako uzivatelska aplikace se vsemi plusy (intervaly kontrol jsou v me rezii - zadne jednou za den) a minusy (nutnost mit zapnute pc; upozorneni pouze ikonkou v liste). Kontroluje zmenu velikosti stazene stranky, takze se to ne vzdy hodi. Existuje jen linuxova verze, ale nepochybuji, ze neco obdobneho existuje i pro ostatni OS.

Kdyz jsem potreboval neco lepsiho, napsal jsem si na to jednoduchy skript - stahl jsem stranku wgetem, pomoci awk vypreparoval cast, co me zajimala, diffem porovnal s predchozi verzi a kdyz se to lisilo, poslal si mail do schranky s sms notifikaci. O spousteni se staral cron. Jsou to linuxove programy, ale wget a awk jsou multiplatformni a ostatni pujde urcite nahradit.
    Naposledy upraveno uživatelem optim: 20-02-2009 v 14:52

Podobná témata

1. Router s možností změny MAC
    Od Benbow v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2012, 20:40
  2. FAQ - změny na Rapidshare.com
    Od lexxxa v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-07-2010, 13:10
  3. Skype a telefonní čísla na WWW stránkách