Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Hledani "dokonaleho" zdroje?

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Seasonic M12 vypada dost dobre... Ale zaujal me taky zdroj Corsair HX620 (620W) ta zaruka 5 let je vic nez zajimava

EDIT: Akorat si ze me ty obchody asi delaji pr... Na Raptoxx dodaci lhuta tak mesic ne-li vic... A kdyz uz se podivam na Corsair tak tyden. Alespon me potesilo ze velkoobchodni cena je jen 3729,- za ten Corsair Takze mam asi vybrano Nebo ma nekdo neco proti Corsair HX620? (bojim se hlucnosti)

Mimochodem naprosto super stranka kde testuji jen zdroje: http://jonnyguru.com/reviews.php
    Ten Corsair ber, vevnitř je to Seasonic omrkni fotky na tom webu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Martin Šejnoha
    Ja si rikal ze jsou si nejak podobne No za ty prachy neni co resit cena nizsi jak Seasonic a navic 5 let zaruka! To nema chybu proste Teda pokud nebude zrada v dodaci lhute (v posledni dobe je to nejvetsi problem at dojdu kam dojdu tak to co chci vetsinou nemaji a nebo mi vnucuji neco jineho pac to co opravdu chci nemuzou vubec sehnat, no nastesti v Levi docela drzi terminy tak jim ten tyden zatim verim )

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Martin Šejnoha
    Dobrá informace! :-)

Registrace
    Jul 2006

Tak jsem objednal ten Corsair... Ted muzu jen doufat ze ho ty brzdy za tyden dodaji...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Sice není moc z čeho vybírat, při daných požadavcích, ale LC power?! 700W vypadá moc pěkně, ale téhle značce bych nevěřil, opravdu ne.

Co třeba tohle, neměl by být problém ho objednat: http://www.alza.cz/zdroj-thermaltake...tor-d62343.htm
    LC power neni spatny. Daval jsem 550W a 560W do sestav a dodnes zadna reklamace. Akorat nejsou uplne tiche.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    LC power neni spatny. Daval jsem 550W a 560W do sestav a dodnes zadna reklamace. Akorat nejsou uplne tiche.
    Tento tyden mi ma dojit Corsair HX620 (snad do patku) tak uz bych vyber neresil maximalne sem jeste doufam dopisu nejake radostne prvni zkusenosti

Registrace
    Jul 2006

Kdyz se nedari tak se nedari. mam na ty zdroje proste pech. Z dodaci lhuty tyden se stala dodaci lhuta neznama... No tak jsem to zrusil a necham si do vydani R600 jenom ten Xilence Power 550W. Zatim jsem s nim spokojeny

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

v tuhle dobu se ani moc nedivím

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravim!
    Diky za toto vlakno :-)
    Uz jsem sahal po Seasonicu M12 500W, ktery neumi po zapnuti druheho vetracku ho pak vypnout, ale to uz Seasonic na svych strankach neresi.....

nic podobneho za penize momentalne neni :

CORSAIR Power Supply HX520 (ATX, 520W, EPS12V, PS2) zaruka 5 let! ...........o litr levnejsi nez M12 500W

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

tak jsem ho mel 14 dni doma v casu a uz je na reklamci, desne piska (stale) asi nejake vadne rele?
    Corsair akceptoval moji RMA zadost, ale postovne do Fredmontu CA stoji pres 600CZK! a 4 tydny budu bez zdroje//

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Schiffer
    tak jsem ho mel 14 dni doma v casu a uz je na reklamci, desne piska (stale) asi nejake vadne rele?
    Corsair akceptoval moji RMA zadost, ale postovne do Fredmontu CA stoji pres 600CZK! a 4 tydny budu bez zdroje//
    No ja si dneska objednal HX620 tak kdyz tak dam vedet jakej je (konecne ho naskladnili...) Jinak trochu nechapu proc to reklamujes nekde v CA ve Fredmontu? Reklamuje se snad tam kde se nakoupi ne? A nerikej ze jsi ho kupoval v CA?

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od first.indian
    No ja si dneska objednal HX620 tak kdyz tak dam vedet jakej je (konecne ho naskladnili...) Jinak trochu nechapu proc to reklamujes nekde v CA ve Fredmontu? Reklamuje se snad tam kde se nakoupi ne? A nerikej ze jsi ho kupoval v CA?

zatim se hx520 vali nekde u dodavatele v Praze, mam cekat pry mesic, RMA mam pripraveny pro sicher, kdyby mi to v Praze nevymenili, na ceste mam bozi nahradu Zalman ZM600-HP - 600 W.

zde je link jak Corsair HX piska :-) je to narez!

http://flintz.no-ip.org/netzteil.mp3

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Schiffer
    zatim se hx520 vali nekde u dodavatele v Praze, mam cekat pry mesic, RMA mam pripraveny pro sicher, kdyby mi to v Praze nevymenili, na ceste mam bozi nahradu Zalman ZM600-HP - 600 W.

zde je link jak Corsair HX piska :-) je to narez!

http://flintz.no-ip.org/netzteil.mp3
    Hmmm tak to byl jasny vadny kus. Se stane no. Ja mam ted v PC HX620 a je naprosto tichej. Max spokojenost. Nedavno jsem daval znamemu do PC HX520 a taky max spokojenost. Zadne piskani... Je krasne tichej. Takze jsi mel asi pech na spatny kus.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Hledání " Programátorů "
    Od dubisek v sekci Programování
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-07-2012, 07:20
  3. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  4. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:00