reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Instalace Win XP v plovině zamrzne - help

Neregistrovaný (0)|21.2.2009 17:54
Jméno tazatele: sokopjuk

Znění dotazu:
Zdravím. Mám problém. Rozhodl jsem se přeinstalovat Win XP, protože systém už byl zaneřáděný a neběžel jak by měl. Jenže instalace nelze dokončit. Dojde do 32.min kde se instaluje síť a tam zamrzne. Prostě ani po hodině se to nehlo. Zkoušel jsem už asi tři CD XP a u každého stejný výsledek. Nevíte někdo co by to mohlo být? Nebo nemáte s tím podobnou zkušenost?

Napadá mě, protože mám na základce integrovanou síťovku spálenou od bouřky a místo ní je nová v PCI slotu. Může to mít třeba souvislost s instalací?

Díky moc za každou radu. Už nevím co mám dělat.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Windows XP Professional
Rosta43 (154)|21.2.2009 18:17
Je spálená síťovka zakázana v biosu? Mně zámrzy zůsobolala vadná paměť
pas!k (3765)|23.2.2009 08:49
Po tom upgradu ktery ti prichystala bourka resetoval si bios? Je ta vadna sitovka v biosu vypnuta? Testoval si zbytek komponent? Minimalne bych nejakou utilitkou projel pevny disk a pameti.. Problem muze byt i ve vadne mechanice ..
Devil... (122)|23.2.2009 09:54
[QUOTE=Neregistrovaný;222394] Jméno tazatele: sokopjuk

Znění dotazu:
Zdravím. Mám problém. Rozhodl jsem se přeinstalovat Win XP, protože systém už byl zaneřáděný a neběžel jak by měl. Jenže instalace nelze dokončit. Dojde do 32.min kde se instaluje síť a tam zamrzne. Prostě ani po hodině se to nehlo. Zkoušel jsem už asi tři CD XP a u každého stejný výsledek. Nevíte někdo co by to mohlo být? Nebo nemáte s tím podobnou zkušenost?

Napadá mě, protože mám na základce integrovanou síťovku spálenou od bouřky a místo ní je nová v PCI slotu. Může to mít třeba souvislost s instalací?

Díky moc za každou radu. Už nevím co mám dělat.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Windows XP Professional[/QUOTE]

Zkus odpojit vsechen HW ktery neni potreba pro chod PC.. takze nech ciste jen jednu ramku pokud mas vic, hlavni systemovy disk, jednu mechaniku, grafiku. Jestli mas dasli pridavny karty jako TV a tebou zminenou sitovku do PCI tak to vse take odpoj. A pripojeny nech monitor klavesnici mys nic vic. Me se neco podobneho stavalo diky vadnemu IDE kabelu k disku ktery slouzil pouze jako zaloha. A jak uz tady nekdo psal ohledne Biosu, tak ho zkus smaznout aby se vratil do tovarniho nastaveni. Za zkousku nic nedas