reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Acer Ferrari problem s Wifi

bexxx (85)|22.2.2009 22:28
Zdravim,mam dotaz,nevíte někdo jak je v notebooku Acer Ferrari 3200 dělaná Wifi ?
Koupil sem ho před časem už s nefunkční a teď mě to trochu štve chytat wifi přes USB adapter.
Je tam tam nějaký slot kde se dá vyměnit ona součástka nebo je to integrované na desce?

Další problem mam teď po instalaci nových oken se mi nechce noťas připojit přes kabel na net,nějak si neuvědomuju jestli k tomu potřebuju nějaký ovladače,už sem v tom zamotanej,několik dnu sem hledal ovladače na grafiku s kterýma by to chodilo a teď mi nejde to připojení zas,už mě ta ojetina vytáčí...
Intri (3490)|22.2.2009 23:30
Tady najdeš ovladače pro tvé "Ferrari", ale jsou jen pro XP. Neobtěžuju se procházet stránky toho šmejdu, ale osobně bych usoudil, že když prostě tam, kde jsou ovladače pro XP, nejsou ovladače pro Vistu ( ani žádný přepínač pro volbu OS ), ovladače pro Vistu Acer prostě neudělal.

Takže pokud jde o ovladače celkově, poděkuj Aceru za jeho neuvěřitelnou podporu, která končí u 8 let starého operačního systému.

Jinak pokud jde o wi-fi, některé notebooky ji mají napevno na základní desce, něco málo jich ( především notebooky VBI, pokud jsem správně pochopil ) má možnost wi-fi připojit nebo odpojit. Můžeš zkusit ten notebook rozebrat a mrknout na podezřelé karty připojené k základní desce přes "nezvyklá" rozhraní. Obvykle tyhle vyjímatelné karty bývají snadno přístupné, ale není to pravidlem.

Osobně si myslím, že tím, že sis koupil noťas s nefunkční wi-fi, odkázal ses právě na přídavný wi-fi adaptér. Problém s wi-fi pravděpodobně jinak nevyřešíš.
bexxx (85)|22.2.2009 23:52
Tak to je asi jediný co mi zbývá,rozebrat a zjistit jak to tam je,taky si myslím že to bude integrovaný na desce ta wifi,jen zkoušim jestli to někdo neměl rozhozený a náhodou neví...
Jo s ovladačema je to děs,navíc ovladače z těhle stránek (grafický) smojim noťasem nefungujou prostě,hledal sem snad 3 dny ovladač se kterym mi grafika funguje.
Jo chybama se člověk učí a já už přišel na to že příště už to Acer nebude,nechal sem se unést vzhledem:stupid