reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nakupujete přes internet?

husky14 (4214)|22.2.2009 23:49
  • Ano, převážně v e-shopech
  • Ano, pokud je to výhodnější
  • Ne, ale nebráním se tomu
  • Ne, vždy preferuji osobní nákup

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
Intri (3490)|22.2.2009 23:55
Přes e-shop nakupuju spíš, pokud v kamenném obchodě nedostanu, co chci, zatímco v e-shopu jo... Takže na mě asi sedí nejvíc ta druhá odpověď.
fanynek (2048)|23.2.2009 01:06
V e-shopech nakupuju téměř vše, co se dá. Od elektroniky, přes hračky pro děti a sportovní potřeby, až po povlečení a puzzle. :p
A kdyby to jen trochu šlo, tak i jídlo bych tam asi nakupoval.:notsure
Ono taky, v "díře", kde bydlíme, sehnat něco solidního prostě nejde a když, tak za strašný ceny a jezdit pořád do velkýho města se taky nevyplatí.
Takže: Ano, převážně v e-shopech
michal.kolesa (357)|23.2.2009 06:53
Já jsem z malého města takže e-shop je jediná možnost
Rosta43 (154)|23.2.2009 08:38
Jak kdy. Bohužel nesedím stále na zadku, tak doručování je dosti problematické. Pokud je možnost posílání přes poštu tak ano. Tam si dojdu. Ale spoléhat se na PPL to neee.
Smeli (2302)|23.2.2009 08:38
Převážně v eshopech, jelikož pracuji denně do pěti odpoledne nestihám do kamenných shopů ani dojít.
astec (1823)|23.2.2009 08:45
[QUOTE=Rosta43;222849]Jak kdy. Bohužel nesedím stále na zadku, tak doručování je dosti problematické. Pokud je možnost posílání přes poštu tak ano. Tam si dojdu. Ale spoléhat se na PPL to neee.[/QUOTE]

Jo jo pravdu díš.....

Pokud Ti nestratí balík, nepoškodí, najdou adresu, přijedou až druhý den, nejlépe když přijedou na pumpu a tam si pro to lidi přijedou...
karo1 (150)|25.2.2009 19:01
Pokial je to fakt vyhodne tak nakupujem cez internet, ale preferujem osobny nakup.
cml11 (112)|26.2.2009 06:14
Moje odpověď by byla asi jak co. Potraviny, oblečení, nábytek a různé drobné spotřebiče na internetu zásadně nenakupuji. Jsou to věci které potřebuji před koupí vidět, nebo se u nich placení poštovného a cesta na poštu zkrátka nevyplatí. U dražšího spotřebního zboží jako je elektronika a výpočetní technika dělím nákupy tak napůl mezi svého lokálního prodejce, u kterého se často dostanu na obdobné ceny jako v e-shopech, a nakupování přes internet. Tudy kupuji převážně takové zboží, které mi není lokální prodejce schopen u svých dealerů sehnat, nebo není schopen "udělat" mi na něj konkurenceschopnou cenu. Další kapitolou je bílá technika a ostatní nepostradatelné vybavení domácnosti. Tam po jistých nedobrých zkušenostech s reklamacemi volím hybridní cestu. Objednávám sice přes internet, ovšem přiobjednávám "rozšířenou záruku" s garancí zapůjčení náhradního spotřebiče po dobu reklamace a výrobek odebírám osobně ve velkoskladu, kolem kterého takřka denně jezdím. V případě že serisuji nějaký dost starý PC, využívám občas i služeb aukra, kde sháním staré "nové" díly a prodávám ty co případně zbydou po upgradech.
grapherX (888)|26.2.2009 08:18
Jelikož studuji v Brně , tak pro mě není problém si skočit do kamenného obchodu. Takže ja si akorát zboží objednám a poté až je skladem tak si jej osobně vyzvednu.
Maximus12 (763)|26.2.2009 10:47
Ne zatim jen vyjimecne a kdyz je zajimava cena. A taky nejsem kazdou chvili doma, tak abych cekal na PPL, takze nejaky rozdil stovky neresim, to to koupim v kamenem obchode. Pokud je to ale vyraznejsi rozdil tak pak jasne eshop.
Devil... (122)|26.2.2009 15:28
Pokud je to cenove vyhodnejsi tak urcite, proc kupovat lednicku v obchode par km od bydliště, kdyz si ji muzu objednat pres e-shop a privezou mi ji ,,az pod nos" a to za stejnou a nebo dokonce nizsi cenu a kdyz si pridam 500 odvezou i starou a jsem bez prace....
SamecP (1751)|26.2.2009 17:06
Ano, pokud je to výhodnější.
KarelCZ (10)|26.2.2009 18:45
Ano, převážně v e-shopech, ale chci se zeptat nakupujete někdo v zahraničí a mohl by někdo poradit jak to funguje ze clem a doručením ? Děkuji :confused:
Želva (7)|28.2.2009 07:58
Nákup na internetu využívám jen zřídka a to hlavně pro nákup elektroniky. V případech kdy platí:1.nedostuonost produktu , 2.nižší cena , 3.nemám čas
xxviktor (406)|1.3.2009 14:29
Ano pokud jde o věc, která se nemusí "zkoušet" (grafická karta třeba narozdíl od myši).
michal.kolesa (357)|1.3.2009 14:49
Když si jdete kupovat graf, zvuk, kartu to jdete do prodejny s PC, aby jste si vyzkoušel kompaktibilitu ?

Pro ěm humorná představa
rusi (18)|1.3.2009 14:59
nekupuju jedine pres internet, za prvy sem linej jit do obchodu a zdruhe je u nas vecina veci pomerne draha
petr.svec (320)|12.8.2009 09:05
Ano, převážně v e-shopech

Ne vlastně výhradně... maximálně s osobním převzetím na podobčce.
konecnyvopa (159)|12.8.2009 09:23
Ano, pokud je to výhodnější - a to je vlastně skoro vždycky. Vyjímkou je, pokud se jedná o zboží do cca 800,-Kč a je na druhé straně republiky - potom je poštovné dost drahé.
Cibi15 (10)|23.9.2009 18:49
Ano, pokud je to výhodnější
Celkom sa oplati objednavat z amazon,ebay,hon kong takze jednoznacne ano!
maniiax (75)|25.9.2009 23:16
ano a hodne,.je to pohodlne a většinou i hodně ušetřim a sem tam mam i nejake vyhody :)
Pewy (1)|24.1.2017 11:59
S nákupama přes internet nemám moc dobrých zkušeností. Je to o hledání... A častých zklamání. Ale taky záleží co kupujete. Třeba s oblečením je to vždycky obrovský risk, ale pak, když si najdete dobrý obchod ... Takhle je to asi se vším. Důležitý je kontrolovat možnost vrácení nebo výměnu ve standardní lhůtě. Někdy objednám hodně věcí z různejch obchodů a pak si z toho nechám jen něco a zbytek vrátim.