Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Nakupujete přes internet?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

• Ano, převážně v e-shopech
    • Ano, pokud je to výhodnější
    • Ne, ale nebráním se tomu
    • Ne, vždy preferuji osobní nákup

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Přes e-shop nakupuju spíš, pokud v kamenném obchodě nedostanu, co chci, zatímco v e-shopu jo... Takže na mě asi sedí nejvíc ta druhá odpověď.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

V e-shopech nakupuju téměř vše, co se dá. Od elektroniky, přes hračky pro děti a sportovní potřeby, až po povlečení a puzzle.
    A kdyby to jen trochu šlo, tak i jídlo bych tam asi nakupoval.
    Ono taky, v "díře", kde bydlíme, sehnat něco solidního prostě nejde a když, tak za strašný ceny a jezdit pořád do velkýho města se taky nevyplatí.
    Takže: Ano, převážně v e-shopech

Banned
    Registrace
    Nov 2007

Já jsem z malého města takže e-shop je jediná možnost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Jak kdy. Bohužel nesedím stále na zadku, tak doručování je dosti problematické. Pokud je možnost posílání přes poštu tak ano. Tam si dojdu. Ale spoléhat se na PPL to neee.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Převážně v eshopech, jelikož pracuji denně do pěti odpoledne nestihám do kamenných shopů ani dojít.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Rosta43 Zobrazit příspěvek
    Jak kdy. Bohužel nesedím stále na zadku, tak doručování je dosti problematické. Pokud je možnost posílání přes poštu tak ano. Tam si dojdu. Ale spoléhat se na PPL to neee.
    Jo jo pravdu díš.....

Pokud Ti nestratí balík, nepoškodí, najdou adresu, přijedou až druhý den, nejlépe když přijedou na pumpu a tam si pro to lidi přijedou...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Pokial je to fakt vyhodne tak nakupujem cez internet, ale preferujem osobny nakup.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Moje odpověď by byla asi jak co. Potraviny, oblečení, nábytek a různé drobné spotřebiče na internetu zásadně nenakupuji. Jsou to věci které potřebuji před koupí vidět, nebo se u nich placení poštovného a cesta na poštu zkrátka nevyplatí. U dražšího spotřebního zboží jako je elektronika a výpočetní technika dělím nákupy tak napůl mezi svého lokálního prodejce, u kterého se často dostanu na obdobné ceny jako v e-shopech, a nakupování přes internet. Tudy kupuji převážně takové zboží, které mi není lokální prodejce schopen u svých dealerů sehnat, nebo není schopen "udělat" mi na něj konkurenceschopnou cenu. Další kapitolou je bílá technika a ostatní nepostradatelné vybavení domácnosti. Tam po jistých nedobrých zkušenostech s reklamacemi volím hybridní cestu. Objednávám sice přes internet, ovšem přiobjednávám "rozšířenou záruku" s garancí zapůjčení náhradního spotřebiče po dobu reklamace a výrobek odebírám osobně ve velkoskladu, kolem kterého takřka denně jezdím. V případě že serisuji nějaký dost starý PC, využívám občas i služeb aukra, kde sháním staré "nové" díly a prodávám ty co případně zbydou po upgradech.

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Jelikož studuji v Brně , tak pro mě není problém si skočit do kamenného obchodu. Takže ja si akorát zboží objednám a poté až je skladem tak si jej osobně vyzvednu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Ne zatim jen vyjimecne a kdyz je zajimava cena. A taky nejsem kazdou chvili doma, tak abych cekal na PPL, takze nejaky rozdil stovky neresim, to to koupim v kamenem obchode. Pokud je to ale vyraznejsi rozdil tak pak jasne eshop.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Pokud je to cenove vyhodnejsi tak urcite, proc kupovat lednicku v obchode par km od bydliště, kdyz si ji muzu objednat pres e-shop a privezou mi ji ,,az pod nos" a to za stejnou a nebo dokonce nizsi cenu a kdyz si pridam 500 odvezou i starou a jsem bez prace....

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Ano, pokud je to výhodnější.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ano, převážně v e-shopech, ale chci se zeptat nakupujete někdo v zahraničí a mohl by někdo poradit jak to funguje ze clem a doručením ? Děkuji

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nákup na internetu využívám jen zřídka a to hlavně pro nákup elektroniky. V případech kdy platí:1.nedostuonost produktu , 2.nižší cena , 3.nemám čas

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Platba přes internet
    Od Martin93 v sekci Volná témata
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 30-06-2014, 14:16
  2. internet přes wifi
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-03-2012, 14:22
  3. Sdílení přes internet