reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém v MS Office XP

gusep (1)|23.2.2009 08:47
Dobrý den,


mám následující problém v MS Excel XP. Chci spočítat počet dní mezi dvěma datumy, proto si do jednoho sloupce s nadpisem "OD" dám formát datum, do druhého "DO" to samé. Do třetího sloupce dám formát číslo a vzorce B1-A1. To funguje, ale problém je v tom, že při zadávání data do druhého sloupce se mi vždy přehodí den s měsícem. Místní jazykové nastavení jsem kontroloval a už nevím, v čem to může být...Na ostatních PC v jiných Officech to funguje, ale na tom jednom PC né a né. Zkoušel jsem si nadefinovat vlastní formát data dd/mm/rr, ale pak se nedopočítá počet dní a napíše se křížek hodnota...Tak už opravdu nevím v čem to mže být. Děkuji za rady.
Rosta43 (154)|23.2.2009 08:53
[QUOTE=gusep;222852]Dobrý den,


mám následující problém v MS Excel XP. Chci spočítat počet dní mezi dvěma datumy, proto si do jednoho sloupce s nadpisem "OD" dám formát datum, do druhého "DO" to samé. Do třetího sloupce dám formát číslo a vzorce B1-A1. To funguje, ale problém je v tom, že při zadávání data do druhého sloupce se mi vždy přehodí den s měsícem. Místní jazykové nastavení jsem kontroloval a už nevím, v čem to může být...Na ostatních PC v jiných Officech to funguje, ale na tom jednom PC né a né. Zkoušel jsem si nadefinovat vlastní formát data dd/mm/rr, ale pak se nedopočítá počet dní a napíše se křížek hodnota...Tak už opravdu nevím v čem to mže být. Děkuji za rady.[/QUOTE]

Ha mně také #HODNOTA / mám OFFICE 2003