Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém v MS Office XP

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Dobrý den,

mám následující problém v MS Excel XP. Chci spočítat počet dní mezi dvěma datumy, proto si do jednoho sloupce s nadpisem "OD" dám formát datum, do druhého "DO" to samé. Do třetího sloupce dám formát číslo a vzorce B1-A1. To funguje, ale problém je v tom, že při zadávání data do druhého sloupce se mi vždy přehodí den s měsícem. Místní jazykové nastavení jsem kontroloval a už nevím, v čem to může být...Na ostatních PC v jiných Officech to funguje, ale na tom jednom PC né a né. Zkoušel jsem si nadefinovat vlastní formát data dd/mm/rr, ale pak se nedopočítá počet dní a napíše se křížek hodnota...Tak už opravdu nevím v čem to mže být. Děkuji za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od gusep Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,

mám následující problém v MS Excel XP. Chci spočítat počet dní mezi dvěma datumy, proto si do jednoho sloupce s nadpisem "OD" dám formát datum, do druhého "DO" to samé. Do třetího sloupce dám formát číslo a vzorce B1-A1. To funguje, ale problém je v tom, že při zadávání data do druhého sloupce se mi vždy přehodí den s měsícem. Místní jazykové nastavení jsem kontroloval a už nevím, v čem to může být...Na ostatních PC v jiných Officech to funguje, ale na tom jednom PC né a né. Zkoušel jsem si nadefinovat vlastní formát data dd/mm/rr, ale pak se nedopočítá počet dní a napíše se křížek hodnota...Tak už opravdu nevím v čem to mže být. Děkuji za rady.
    Ha mně také #HODNOTA / mám OFFICE 2003
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Licence office
    Od DrZelenka v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-04-2012, 15:42
  2. Software: Problém v office, nepřepisuje text
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 13:11
  3. symbian office