Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: Vyber mysi kolem do 500kc

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

To je imho krutě individuální, měl jsem intelimouse optictal, teď mám tu lachesis a ruka mě nebolí ani z jedné. Teorie typu-tohle je herní myš, tak se bude blbě držet-je nahovno, to se prostě musí vyzkoušet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tak zrovna Optical patri mezi low-end, senzor spis horsi (myslim ze ma stejnej jako prvni Intellimouse Explorer - tedy IntelliEye 1, 6000 snimku/s), nicmene kvalitou provedeni bych ji klidne zaradil mezi ty nejlepsi coz potvrzuje i 5-ti leta zaruka.
    edit: jeste k tomu senzoru - s opticalkou se dalo bez problemu jezdit po krabicce od cd, s Dual-Opticalem od Logitechu ne...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Nevim jak tobe ale me nepripada ze MS nejak zaostava ve "vychytavkach" za ostatnimi, snad jen tim ze ma mene svetylek (coz povazuju spis za + nez -)...
    o lala tak to má srovnatelnou ne-li lepší SW výbavu než ten A4tech...to jsem microsoft myšky ještě podcenil...
    Naposledy upraveno uživatelem Draken: 26-02-2009 v 15:49

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Ja bych bral v uvahu nasledujici veci ..

1. K cemu pc pouzivam vyuziji nejakou drazsi kvalitni mys?
    2. Pokud pc pouzivam nekolik hodin denne a sikovna mys by se hodila zvazil bych zda za vec kterou budu mit dene v ruce nekolik hodin neutratit treba o 400 vic a koupit si opravdu kvalitu treba od razzera .. Prijde mi ze kolem 1000 je sakra vetsi vyber mysi ktere by staly za uvahu nez u hranice 500 kc ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Draken Zobrazit příspěvek
    o lala tak to má leší SW výbavu než ten A4tech...to jsem microsoft myšky ještě podcenil...
    A mels vubec nekdy nejakou poradnou MS mys?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Richmond: No když jsem ji dostal, tak to zas takovy low end nebyl (prakticky hned jak přišla na trh s explorerem). Nevím jak dlouho mi jela, každopadáně víc jak těch pět let. Snad ten razer vydrží aspoň taky trochu. A zrovna k tomu senzoru, byl u ní velký problém najít nehadrovou podložku, která by ji nevadila (ty starší generace optik se senzorama, ktery nesežraly ani červenou barvu).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od xxviktor Zobrazit příspěvek
    nesežraly ani červenou barvu).
    No tak to se budu klidne hadat - v ty dobe cervena nechutnala mozna tak Logitechu, ja s IE nemel problem, dokonce jsem pod ni mel podlozku "optical" s cervenym textem - uz si nepamatuju znacku ale neco jako glow?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    A mels vubec nekdy nejakou poradnou MS mys?
    tuhle jsem měl v práci: http://www.microsoft.com/cze/hardwar...s.aspx?pid=072

a tuhle jsem si půjčil v práci když jsem reklamoval logitech revolution...
    http://www.microsoft.com/cze/hardwar...s.aspx?pid=045

doma mám teď jen A4Tech X-750F od MSI NB a Genius 525

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Richmond:To se klidně hádej Mám ju ve skříni ještě Nejela ani po červenym plastovym ubrusu, neměla ráda ani větší plochy stejných barev na levných podložkách. Jako řikam, ta myš je jedna z prvních co byly, takže jestli jsi kupoval později, tak už mohlo dojít ke zlepšení senzoru.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123