reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC Bios

Rudos (66)|24.2.2009 14:23
Dobrý den,
nedávno jsem zakoupil grafickou kartu (ATI Radeon HD 4650) na svou základní desku (P5GZ-MX). Všechno po zapojení fungovalo, ale když jsem nainstaloval ovladače tak se mi při nabíhání Windowsů (XP Home edition sp2) sekl. Nic nepomohlo (čištění pc, jiných ovladačů atd.). Tak jsem se chtěl zaptat jestli na to nemá nějaký vliv má stará verze biosu. Děkuji Jan Rudolf.
kevin00 (10238)|24.2.2009 18:45
Aktualizací BIOSu nic nezkazíš. Ale nevím, jestli to vyřeší tvůj problém, ale za vyzkoušení to stojí. Instaloval jsi přiložené ovladače či jsi zkoušel stahovat ovladače z internetu - konfigurátor. Ještě bych Ti doporučil nainstalovat do Windows Service Pack 3.

Máš připojené přídavné napájení ? Všechny konektory řádně nasazeny a zacvaknuty ? Grafická karta řádně frží v PCIe slotu ?
Rudos (66)|24.2.2009 18:47
Ten pack 3 asi zkusim dík jinak sem všechno skoušel.
kevin00 (10238)|24.2.2009 18:52
Máš v BIOSu nastaveno inicilizovat první grafickou kartu v PCIe slotu ?
Mohl by jsi grafickou kartu zcela vyjmout z počítače, najet na integrované grafické jádro a ovladače korektně odinstalovat, Driver Sweeper a očistit registry pomocí CCleaner. Poté grafickou kartu opět vložit do PCIe slotu.
speedsnail (4876)|24.2.2009 19:02
LOCK, už si z nás asi děláte srandu ne? Kvuli téhle kartě je to 4té téma, které jste založil!

Pokračujte laskavě v původním tématu..