Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jak moc očekávate Mass Effect 2?

Hlasujících
37. Pro hlasování se musíte přihlásit

18 48.65%

4 10.81%

8 21.62%
  • **

2 5.41%
  • *

0 0%
  • Huh?

5 13.51%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Mass Effect 2 - obecná diskuze

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Nee, hlavne nam neberte Normandy!

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

nějak nechápu, proč všichni vychvalují Mass Effect do nebes. Copak jste nehráli osttaní hry od Bioware?
    Ta jejich šablonovitost příběhu, questů a vztahy mezi postavami mi začíná lízt na nervy

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od adolfik Zobrazit příspěvek
    nějak nechápu, proč všichni vychvalují Mass Effect do nebes. Copak jste nehráli osttaní hry od Bioware?
    Ta jejich šablonovitost příběhu, questů a vztahy mezi postavami mi začíná lízt na nervy
    Vymyslel bys něco lepšího? Nebo ti příjdou lepší hry typu "vlítnout, postřílet, proč co jak, nezáleží"?

Registrace
    Jun 2007

Smeli-co se ti nezdá a není ti jasné na mém názoru? RPG je můj nejoblíbenější žánr a každé významější i méně významné jsem hrál za život minimálně jednou (a dohrál do konce). To co se mi nelíbí na Bioware, že i když své zábavné hry zasadí do určité doby či míst (BG-Forgotten Realms, KOTOR-Star Wars, Jade Empire-Japonsko...), tak dojde každému při hraní, že stále nedokážou překročit tu svoji šablonovitou laťku (v questech tušíš jak to dopadne, v příběhu "teď tu bude určitě nějakej megalomanský zvrat" atd.).
    Právě proto jsem zvěda jak to dopadne s celou trilogií.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od adolfik Zobrazit příspěvek
    Smeli-co se ti nezdá a není ti jasné na mém názoru? RPG je můj nejoblíbenější žánr a každé významější i méně významné jsem hrál za život minimálně jednou (a dohrál do konce). To co se mi nelíbí na Bioware, že i když své zábavné hry zasadí do určité doby či míst (BG-Forgotten Realms, KOTOR-Star Wars, Jade Empire-Japonsko...), tak dojde každému při hraní, že stále nedokážou překročit tu svoji šablonovitou laťku (v questech tušíš jak to dopadne, v příběhu "teď tu bude určitě nějakej megalomanský zvrat" atd.).
    Právě proto jsem zvěda jak to dopadne s celou trilogií.
    Pribeh je neco co dnes ma pouze malinkaty zlomek her .. pokud ti tedy nestaci pribehy typu assasin creed a podobnych her na vymejvani mozku uzasnou grafikou bez jakehokoliv naboje a naprosto sterotipnich nudnych lokaci. ME ma opravdu pribeh .. neco nad cim nekdo premyslel a nebal bych se rict ze prave zminene Bioware si na tomto zaklada coz rozhodne neni minus naopak ja osobne si teto veci dost povazuji .. Navic lze videt ze i celkove charaktery postav jejich hlasky drobne spojitosti pribehu ktere na sebe navazuji je opravdu luxusne promysleny kousek ktery se jen tak nevidi .. ukaz mi podobnou hru ktera v tomto muze me konkurovat moc jich nebude .. je daleko jednodussi zaplatit tym lidi ktery udela libivou grafiku do toho prihodime nejaky ty drsny postavy .. obcas sprosta hlaska a nejaky ten cool vyraz a prodame to detem ktere z toho budou uchcavat .. toto je bohuzel posledni roky standard.. proto dost dobre nechapu tvou imho neopravnenou kritiku ME.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Pribeh je neco co dnes ma pouze malinkaty zlomek her .. pokud ti tedy nestaci pribehy typu assasin creed a podobnych her na vymejvani mozku uzasnou grafikou bez jakehokoliv naboje a naprosto sterotipnich nudnych lokaci. ME ma opravdu pribeh .. neco nad cim nekdo premyslel a nebal bych se rict ze prave zminene Bioware si na tomto zaklada coz rozhodne neni minus naopak ja osobne si teto veci dost povazuji .. Navic lze videt ze i celkove charaktery postav jejich hlasky drobne spojitosti pribehu ktere na sebe navazuji je opravdu luxusne promysleny kousek ktery se jen tak nevidi .. ukaz mi podobnou hru ktera v tomto muze me konkurovat moc jich nebude .. je daleko jednodussi zaplatit tym lidi ktery udela libivou grafiku do toho prihodime nejaky ty drsny postavy .. obcas sprosta hlaska a nejaky ten cool vyraz a prodame to detem ktere z toho budou uchcavat .. toto je bohuzel posledni roky standard.. proto dost dobre nechapu tvou imho neopravnenou kritiku ME.
    S tím souhlasím, protože v dnešní době kdy RPG se musí dělat pro konzole, tak se spoustu prvků musí zjednodušovat. Netvrdím, že ME je špatná hra! ME je výborná hra v dnešní době úpadu RPG.
    Ale člověk co hrál všechny hry od Bioware, tak ho to většinou začne nudit, protože je to o tom samém.
    Problém je v tom co hráč hraje jako prvního. Kdybys hrál první ME, tak seš samozřejmě v sedmým nebi (no nevím jak u tebe) a poté hrál ostatní jejich hry, tak by dojmy postupně padaly dolů.

Registrace
    Jul 2006

Podle me je chyba uz to ze porovnavas dle toho od koho ta hra je .. to neni podstatne .. podstatne je to jestli ti hra ma co rict jestli stoji za to ji hrat jestli to neni jen tupa strilecka typu bez a strilej .. Za to ze bio pokazd eudelaji kvalitni hru jim prece nebudeme nadavat ne?

Registrace
    Jun 2007

pas!k-zřejmě si asi nehrál oba KOTORy, takže nevíš, o čem mluvím

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. mass effect 3
    Od 1ronin1 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2013, 17:33