reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ISA Radio karta pod XP

Renus (85)|6.12.2006 16:56
Koupil jsem za babku ISA FM kartu konkrétně typ LCH:9020-234567,ovšem vůbec si stím nevím rady,nastavil jsem nějaké hodnoty v biosu pro ISA Legacy,ale ono se to nějak vůbec nedetekuje,ani ve správci zařízení,ani v Everestu.Nevzpomene si někdo?
Fox_22 (119)|6.12.2006 21:33
Chudák babička, vyměnit ji za rádio kartu a ještě k tomu do ISA slotu :)
řekl bych že je špatná, prošlo mi pod rukama pá zvukovek do ISA a sami se vždycky hlásily
ale zkus najít ovladače zde
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=2500
Renus (85)|7.12.2006 01:10
[QUOTE=Fox_22]Chudák babička, vyměnit ji za rádio kartu a ještě k tomu do ISA slotu :)
řekl bych že je špatná, prošlo mi pod rukama pá zvukovek do ISA a sami se vždycky hlásily
ale zkus najít ovladače zde
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=2500[/QUOTE]

tam jsem si drivery stáhnul,to jsem mohl poznamenat do prvního příspěvku,jsou i s aplikací,ale po nainstalování se ničevo neděje
Renus (85)|8.12.2006 15:27
Tak se mi to podařili rozchodit,rádio hraje,ale zvuk nejde po sběrnici,tak musím přehazovat repra a to nechci,seženu nějakou Pci kartu:)
Fox_22 (119)|11.12.2006 01:08
tak si udělej propojku jack 3,5 samec to samé na konci napíchni rádio kartu a druhý konec dej do vstupu na zvukovce, samozřemě ho musíš v hlasitosti povolit
mokros (1)|27.6.2007 16:08
Ja mam tentyz problem, jak se ti to podarilo rozchodit pod XP? Mam ISA FM radio card + drivers, no pod XP nejede. Dekuji
Jezevec (607)|27.6.2007 17:36
Při dnešní ceně TV+FM tunerů se vyplatí pořídit PCI zařízení, pokud vůbec člověk o něčem podobném uvažuje. Většinou jsou s těmito tunnery pouze problémy... věnujte při nákupu pozornost revizi své sběrnice (např. PCI 2.0 / 2.1 / 2.2 a požadované revizi u karty samotné.

Sorry za mírný OT:)
Hochy (80)|27.8.2007 20:05
ja mam tiez Radio tuner pre ISA a tiez mi ju nevedel zieden windows najst... napisal som do googla jej vyrobne cislo (niesom si isty bolo ich tam viac) a nasiel som ovladac na stranke driverguide.com
Vlastne to nebol ovladac ale program ktory ten tuner otvori a spusti...
potom uz stacilo len naladiť