Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Jaký program pro převod Program stream .mpg na Transport stream .ts

26.2.2009 07:17
snehulak2006Vlastním DVB-T přijímač, který ukládá záznamy přes USB 2.0 na flash disk ve formátu MPEG-2 Transport stream .ts . Abych tyto záznamy mohl upravovat v PC ve střihových programech, musím je převést na Program stream .mpg . Používám PVAStrumento ( freeware bez nutnosti instalace ). Dotaz zní: Mohl by někdo doporučit podobný program pro převod opačným směrem tj. Program stream .mpg na Transport stream .ts ( vysvětlím proč - set top box vidí a umí z flash přehrávat pouze Transport stream .ts tj.formát který sám také ukládá ). Jde o to, aby to byl jednoduchý freeware program pokud možno bez instalace ( jako např. PVAStrumento ) a nikoliv mnohoúčelové převodní programy na všechno možné s balíky kodeků, které stejně nevyužiji a nemíním je zbytečně ládovat do PC. Jde pouze o tento převod .mpg na .ts. Nevím, zda takový jednoduchý program ( např. jako zmiňované PVAStrumento ) je k dispozici. Nemyslím programy na převod všech možných a nemožných formátů záznamů, ale pouze jednoduchý pro výše zmíněný převod. Děkuji.
26.2.2009 07:19
26.2.2009 08:13
JachVolně dostupný střihový program Project-x.
Pro převod demux na DVD používám Ifo Edit Version 0.971 (public version) která umožnuje DVD Author.
26.2.2009 08:23
JachJeště dodatek, já používám Project_X na zpracování *.mpg, ale mám dojem že umí zpracovat rovnou *.ts. Nemám to vyzkoušené, protože používám set topbox který čte rovnou mpg zpracované na PC pomocí Project_X.
28.2.2009 04:52
snehulak2006Já vám děkuji za odpovědi, ale jak píšu v úvodu potřeboval bych jednoduchý, pokud možno jednoúčelový program ( nebo spíš jen nástroj ) k převodu Program stream .mpg na Tranport stream .ts . Abych uvedl příklad např.PVAStrumento ( bez instalace - funguje bezvadně,bez re-enkódování, ale umí jen Transport stream .ts na Program stream .mpg a já bych potřeboval i obráceně ) nebo HDTV to MPEG2 ( bez instalace - z Transport streamu .ts vyberu program jaký chci ( je k dispozici i náhled ) a HDTV to MPEG2 "vyrobí" bez re-enkódování soubor Program stream .mpg . Vím že existují víceúčelové programy např.Avidemux, Mediacoder,Total Media Converter........i zmíněný Projekt X a těm bych se chtěl pújde-li to vyhnout, neboť občas zaznamenávám jen DVB-T a s žádnými jinými formáty nepracuji.