Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jak moc očekáváte Diablo III?

Hlasujících
51. Pro hlasování se musíte přihlásit

28 54.90%

9 17.65%

6 11.76%
  • **

2 3.92%
  • *

4 7.84%
  • Huh?

2 3.92%
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 64

Téma: Diablo III - obecná diskuze

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Tak co si myslíte o novém Diablu?

Já osobně se těším na starou školu akčních RPG, tak uvidíme. Třeba Blizzard překvapí a trojka bude dosahovat kvalit dvojky (= kvalit rozuměj slušný příběh, příjemná grafika, nekončící hordy, systém předmětů a slušná kooperačka).

A nakonec "Za upadaná tlačítka na myších!", protože todle je benchmark na myši :-).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Tesim se jak malej kluk, Diablo II jsem hral nekolik mesicu a miloval jsem ho

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Ještě tedy ten jeden questík a jdu spát...

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Sleduju to od patku Samozrejme hned jak bude moznost predobjednavam ..

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Sleduju to od patku Samozrejme hned jak bude moznost predobjednavam ..
    jo,já to vidím dosti podobně.

Osobně mne Blizzard docela překvapil s várkou, kterou hned nadělil (video s hraní, trailer,spuštěná homepage...).
    Podle teho, co je zatím známo a viděno z videa, to vypadá parádně. Perfektní soundtrack,stejně jako v předchozích dílech, atmosféra ! .
    Už teď se teším, až se zas zahrabu doma se zásobami pití,jídla,..., a pořádně si to užiju. Jo a kdy, že to vyjde ? zítra ?

Registrace
    Jul 2006

Chystame reunion stare grupy z battlenetu se kteoru sem hraval Mozna udelame i nejakej fans web .. Kazdopadne datum vydani bude velky otaznik .. udajne na tom pracuji jiz 4 roky ... hudba ke hre se natacela na slovensku .. Me spis prijde zajimave ze s eto darilo tak tutlat ,,.muj odhad vydani je konec roku 2009

Registrace
    Mar 2008

Chystame reunion stare grupy z battlenetu se kteoru sem hraval Mozna udelame i nejakej fans web .. Kazdopadne datum vydani bude velky otaznik .. udajne na tom pracuji jiz 4 roky ... hudba ke hre se natacela na slovensku .. Me spis prijde zajimave ze s eto darilo tak tutlat ,,.muj odhad vydani je konec roku 2009
    Jo, s tím ,,ututlanim,, más fakt pravdu.Až překvapující, hlavně poslední dobou,kdy se takovéto info obvykle vyplaví dřív, než v offic.zprávách.Nj, Blizzard to má očividně opět podchycené.
    btw s tím vydáním bych si fakt přál ještě rok 2K8

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Já bych to tak tipoval do konce roku (údajně mají funkční demo) i vzhledem k tomu, že teď spolupracují s ATi a koketují s Havokem... takže, tipuju, že to vydají ještě letos nebo s řadou R800

Občasný diskutér Avatar uživatele Dwarlin
    Registrace
    Mar 2008

Juuj, Diablo... Jedna s najlepsich hier ake kedy vysli...podla mojho nazoru, prave touto hrou Blizzard posadil ladku dost vysoko a v ramci svojej doslova genialnej strategie musi prekonat sam seba...prakticky vsetko co vyzlo od tvorcov hier pracujucich pre Bilzzard bolo na velmi vysokej urovni...
    Podla toho co som videl, neviem sa dockat kedy si ho kupim, zavram sa v izbe, zamknem sa, zatiahnem zaluzie a stravim tam istu dobu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Těšm se, klepu se na to - Diabla sem se něco nahrál jak klasické jedničky tak pak dvojky a datáče .. už aby to bylo venku..

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

mam konecne novou mysku tak jsu pripravene vcera jsem dostal MS IE 3.0 tak at uz to je tady

ja chci parit!!!

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

diablo2 (vlastne i 1) byly a stale jsou pro mne nejlepsi gamesky vsech dob...dohral jsem je nespocetnekrat za kazdou postavu a jeste dnes v dobe kdy uz je DII "stare" se sejdem na hamachi v hojnem poctu a jedem celou noc..jen doufam ze se na tu trojku nebude cekat tak dlouho jak se cekalo na dvojku.pamatuju si ty probdele noci kdyz jsem na nej cekal.troufnu si rict ze jsem znalec diabla...doufam ze se tak budu citit i po tom co vyjde trojkakdyby mel nahodou nekdo zajem si zahrat po hamachi tak se ozvete

Registrace
    Jul 2006

Kdyz se divam kolik lidi to tu bude hrat .. neudelame na battle netu shw partu? Predpokladam ze si vsichni poridite original!

Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    mam konecne novou mysku tak jsu pripravene vcera jsem dostal MS IE 3.0 tak at uz to je tady

ja chci parit!!!
    dobrej výběr !!!!!!!!!!!

edit: btw jsem si právě vzpomněl, že právě na diablu jsem odrovnal svoji první IE 3.0 tj levé tlačitko

Kdyz se divam kolik lidi to tu bude hrat .. neudelame na battle netu shw partu? Predpokladam ze si vsichni poridite original!
    jo, to nezní špatně ale zatím je docela brzo

Občasný diskutér Avatar uživatele b337
    Registrace
    Dec 2006

Blizzard aspon co se tyce her na PC malo kdy zklame, vlastne si ani nevzpominam kdy by se to stalo... takze myslim ze si vsichni fandove D3 muzou koupit hru s klidnym svedomim uz v predprodeji doufam ze to vyjde uz na Vanoce

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Diablo 2
    Od trodas v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 27-03-2018, 04:07
  2. základní desky H87/Z87(1150LGA) -obecná infa, novinky
    Od flanker v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 02-06-2014, 10:40
  3. Diablo III