Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: email

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

ahoj,potreboval bych poradit,jestli je nejak mozne,aby se mi po zapnuti pocitace hned otevrel i email,coz neni problem,vim jak na to,ale aby nebyl klasicky na liste,ale jenom jako ikonka vedle hodin,a aby byl stale spusteny,nevim jestli se vyjadruji dost jasne,chci proste aby se mi celou dobu co jsem na kompu kontrolovala posta,ale nechci to mit otevreny na klasicky liste,ale jenom jako ikonku vedle tech hodin,jak je tam napriklad ovladani zvuku.jinakpouzivam windows mail pod vistami,ale neni problem prejit na outlooky,diky za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od martinrehak Zobrazit příspěvek
    ahoj,potreboval bych poradit,jestli je nejak mozne,aby se mi po zapnuti pocitace hned otevrel i email,coz neni problem,vim jak na to,ale aby nebyl klasicky na liste,ale jenom jako ikonka vedle hodin,a aby byl stale spusteny,nevim jestli se vyjadruji dost jasne,chci proste aby se mi celou dobu co jsem na kompu kontrolovala posta,ale nechci to mit otevreny na klasicky liste,ale jenom jako ikonku vedle tech hodin,jak je tam napriklad ovladani zvuku.jinakpouzivam windows mail pod vistami,ale neni problem prejit na outlooky,diky za rady
    sam tento program nemam a nepouzivam takze vlastni zkusenost nemam, ale co jsem cetl diskuze tak to pry nejde a jedinou volbou je budto jiny program a nebo tato utilitka: http://www.vistax64.com/tutorials/68...tray-icon.html

snad to nejak pomuze

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Tak staci nastavit kontrolovani posty v Windows mailu automaticky a zastupce Windows mail aplikace dat do "po spusteni" ... Nevim jestli pujde automaticky minimalizovat do tray ikony po spusteni, jestli to ma v nastaveni... Ja ho nepouzivam, pouzivam The Bat. A na Windows 2000. Ten to, samozrejme, umi.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

tak vyřešeno,nastvil jsem to v outlookach

Podobná témata

1. Seznam email
    Od trodas v sekci Internet
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-11-2012, 18:17
  2. Pozor na falešný email od paypal