reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

email

martinrehak (11)|28.2.2009 11:57
ahoj,potreboval bych poradit,jestli je nejak mozne,aby se mi po zapnuti pocitace hned otevrel i email,coz neni problem,vim jak na to,ale aby nebyl klasicky na liste,ale jenom jako ikonka vedle hodin,a aby byl stale spusteny,nevim jestli se vyjadruji dost jasne,chci proste aby se mi celou dobu co jsem na kompu kontrolovala posta,ale nechci to mit otevreny na klasicky liste,ale jenom jako ikonku vedle tech hodin,jak je tam napriklad ovladani zvuku.jinakpouzivam windows mail pod vistami,ale neni problem prejit na outlooky,diky za rady
Devil... (122)|28.2.2009 12:05
sam tento program nemam a nepouzivam takze vlastni zkusenost nemam, ale co jsem cetl diskuze tak to pry nejde a jedinou volbou je budto jiny program a nebo tato utilitka: http://www.vistax64.com/tutorials/68173-windows-mail-tray-icon.html

snad to nejak pomuze :)
trodas (1753)|28.2.2009 14:13
Tak staci nastavit kontrolovani posty v Windows mailu automaticky a zastupce Windows mail aplikace dat do "po spusteni" ... Nevim jestli pujde automaticky minimalizovat do tray ikony po spusteni, jestli to ma v nastaveni... Ja ho nepouzivam, pouzivam The Bat. A na Windows 2000. Ten to, samozrejme, umi.
martinrehak (11)|1.3.2009 12:04
tak vyřešeno,nastvil jsem to v outlookach